2

 34  0

Jaungada Apsveikumi Un Novēlējumi

Jauns sākums, mīlestības solījumi un cerības gaišākai nākotnei – tās ir domas, kas nāk prātā, domājot par Jaunā gada iestāšanos. Tāpat kā solījumi, ko solām paši sev un jauni mērķi, ko nospraužam. Kādam tie ir zaudēt svaru, uzlabot savu formu vai kāpt pa karjeras kāpnēm. Tāpat tie ir arī solījumi, ko solām citiem – vienalga vai tie ir skaļi pateikti vai klusībā savos prātos paturēti. Mēs vēlamies vairāk izrādīt rūpes un paust mīlestību, atbrīvoties no sliktām sajūtām vai sevi izsmēlušām attiecībām, vai meklēt jaunu mīlestību. Mēs cenšamies no visas sirds ielikt šīs sajūtas vārdos. Atrodi īstos vārdus šeit! Izvēlies no daudzajiem Jaungada vēlējumiem savai ģimenei, draugiem un citiem mīļajiem cilvēkiem! Tev noteikti noderēs mūsu Jaungada apsveikumi un novēlējumi.

Jaungada Novēlējumi
Jaungada apsveikumi un novēlējumi draugiem:

Vēlu Tev laimīgu Jauno gadu, ar cerību, ka Tu šajā gadā saņemsi ļoti daudz svētības
Prom visu veco, laid iekšā visu jauno – lai laime pavada visu nākošo gadu! Laimīgu Jauno gadu!
Tiklīdz iedomājos par mūsu draudzību un to, cik tā man liek justies laimīgam, vēlos arī Tev novēlēt laimi nākošajā gadā!
Tu man esi devis ļoti daudz prieka un tādēļ vēlos novēlēt to arī Tev- daudz prieka un laimes Jaunajā gadā!
Skaitu lūgšanas un vēlu Tev daudz. Lai Tev, mans dārgais draugs, līksms Jaunais gads!
Mans draugs, kaimiņ, uzticamais cilvēk, Tu esi padarījis manu dzīvi krietni labāku. Tuvojoties Jaunajam gadam, novēlu Tev tajā visu to mīlestību, ko Tu esi devis man.
Jaunais gads ir kā tukša grāmata un pildspalva ir Tavās rokās. Tev ir iespēja uzrakstīt skaistu stāstu par sevi. Laimīgu Jauno gadu!

Jaungada apsveikumi un novēlējumi savam puisim vai meitenei:

Ir pagājis vēl viens gads, kas piepildīts ar saldām atmiņām un līksmiem notikumiem. Tu esi padarījis šo gadu ļoti īpašu, un es vēlos, lai Tu turpini to darīt. Katrs mirklis, kas aizvadīts ar Tevi ir īpašs. Es ceru, ka nākošais gads Tev būs fantastisks. Lai Dievs svētī Tevi ar rūpēm un siltumu. Es mīlu Tevi un novēlu Tev brīnišķīgu Jauno gadu!
Mana ikgadējā Jaunā gada vēlēšanās piepildījās, kad es satiku Tevi! Paldies, mīļā. Laimīgu Jauno gadu. Ar mīlestību..
Kopīgi ieejot Jaunajā gadā novērtēsim to mīlestību, kas mums ir un skatīsimies, kā tā aug arvien lielāka. Laimīgu Jauno gadu, mīļā!

Tu esi bijusi kopā ar mani, kad man bija visgrūtāk un esi pacietusi visus manus sliktos jokus. Tu joprojām smaidi kopā ar mani un es Tevi par to mīlu. Laimīgu Jauno gadu!
Esmu nolēmis beigt izšķērdēt savu enerģiju priekš sevis paša un nolēmu to izmantot, lai atmaksātu par to siltumu, ko esi man devusi. Laimīgu Jauno gadu, mīļā!
Jaunus sapņus, jaunas cerības, jaunu pieredzi un prieku- vēlu Tev jaunajā gadā, mana mīlestība.
Vislabākie novēlējumi Tev Jaunajā gadā. Lai laimes stariņš vienmēr spīd pār Tevi! Lai miera balodis atlaižas pie Tevis un apmetas Tavās mājās. Lai mīlestības mūža meži tevi pārņem. Lai Tev jauks Jaunais gads!

Laimīga Jaungada apsveikumi un vēlējumi labākajam draugam:

Tevis pazīšana ir bijusi īsta meistarklase draudzībā. Ceru, ka Jaunajā gadā varēšu atlīdzināt ar to mīlestību un siltumu. Laimīgu Jauno gadu!
Lai mēs varam dzīvot pasaulē, kurā valda miers un izpratne par Dieva mīlestību katrā saulrietā, katrā ziedlapiņā, katrā bērna smaidā, katrā mīļotā cilvēka skūpstā un katrā brīnišķīgajā un pārsteidzošajā Tavas sirds sitienā.
Vēl viens gads ir pagājis un vēl viens gads ir pienācis. Novēlu, lai katrs jaunais gads piepilda jaunus Tavus sapņus. Lai Dieva mīlestība un rūpes ir ar Tevi. Laimīgu Jauno gadu!
Vēl viens veiksmīgs un laimīgs gads ir pagājis. Katrs jaunais gads nāk ar jauniem šķēršļiem un problēmām. Novēlu Tev drosmi, cerību un ticību, lai pārvarētu tos šķēršļus, kas nonākuši Tavā ceļā. Lai Tev priekšā brīnišķīgs laiks un veiksmīgs jaunais gads. Lai Dievs Tevi svētī.

Komentāri 2

0/2000

''Prom visu veco'' ...    Varētu jau, jāgatavo ragutiņas un visus vecos ōpīšus un ōmītes uz mežu   

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt