1

 31  0

Laimīga Jaungada apsveikumi un vēlējumi ģimenei:

Mana māsa, mans pirmais draugs un atbalsts – nākamajā gadā vēlu Tev visu to svētību, ko Tu patiesi esi pelnījusi. Es Tevi mīlu!
Tagad, Jaunajā gadā, mēs atskatāmies uz siltām atmiņām. Tavs nopelns, mammu, ir katrā brīnišķīgajā atmiņā. Laimīgu Jauno gadu, mammu!
Laimīgu Jauno gadu, omīt. Vēlu Tev gaišu Jauno gadu, jo Tu esi izgaismojusi manu dzīvi. Paldies Tev!
Par manu lielisko brāli – paldies par jautrajām un dažreiz apkaunojošajām atmiņām, ko kopā esam veidojuši. Saglabāsim šo tradīciju arī Jaunajā gadā! Laimīgu Jauno gadu!
Kad es domāju par Jauno gadu, es vienmēr domāju par dāvanām, ko mani vecāki man ir devuši. Lai gan mēs esam jūdzēm tālu viens no otra, jūs vienmēr būsiet manās domās un lūgšanās. Laimīgu Jauno gadu! Pateicībā…

Iedvesmojoši Jaungada apsveikumi un novēlējumi:

Tā kā tuvojas Jaunais gads ar jaunām cerībām, vēlu Tev un Tavai ģimenei brīnišķīgu Jauno gadu! Laimīgu Jauno gadu!
Kad uzausīs Jaunais gads, ceru, ka tas būs piepildīts ar solījumiem par gaišāku rītdienu! Laimīgu Jauno gadu!
Lai arī mūsu sarunas, sveicieni un stāsti paliek arvien retāki, neaizmirsti, ka manas lūgšanas par Tevi un laba vēlējumi nekad nekļūs mazāki. Lai šis ir labākais gads, kādu Tu esi aizvadījis un, lai šis gads atnes daudz prieka un laimes!
Katras beigas iezīmē kā jauna sākumu. Saglabā nesatricināmu savu garastāvokli un apņēmību un vienmēr staigā godājamus ceļus. Ar drosmi, ticību un lielām pūlēm Tu sasniegsi visu, ko vēlies. Vēlu Tev ļoti laimīgu Jauno gadu!
Ceļā uz panākumiem, nosacījums ir vienmēr skatīties uz priekšu! Lai Tev izdodas sasniegt savu galamērķi un Tavs ceļojums ir brīnišķīgs. Laimīgu Jauno gadu!
Neviens nespēj nokļūt pagātnē, lai izmainītu notikušo, tādēļ strādājiet pie savas brīnišķīgās nākotnes. Lai laimīgs Jaunais gads!
Ir jāatvadās no pagātnes un jāsāk no jauna. Piedod tiem, kas ir Jūs sāpinājuši un dodieties pretim jaunām attiecībām ar atplestām rokām. Tieši tāpēc to sauc par “Jauno” gadu. Lai laimīgi!
Lai tas, ko Tu redzi spogulī, sagādā Tev prieku un tas, ko citi redz Tevi, lai sagādā prieku viņiem. Lai kāds Tevi mīl tik ļoti, ka aizmirst Tavas kļūdas, ir neredzīgs pret Taviem plankumiem un stāsta pasaulei par labo Tevī. Laimīgu Jauno gadu!
Neaizmirsti par pagātni- mācies no tās. Laimīgu Jauno gadu!

Jautri Jaungada apsveikumi un vēlējumi!

Daudzi gaida Jaunā gada pirmo dienu, lai tiktu vaļā no saviem vecajiem ieradumiem, es Tev novēlu citādāk. Laimīgu Jauno gadu!
Desmit, deviņi, astoņi, septiņi, seši, pieci, četri, trīs, divi, viens..juhū! Ir Jaunais gads! Laimīgu Jauno gadu, mans dārgais draugs!
Lai Tu saņem tīru rēķinu no sava zobārsta, kardiologa, kuņģa – entomologa, urologa, proktologa, psihiatra un santehniķa!
Lai Tu atceries pateikt “Es Tevi mīlu” vismaz reizi dienā savam laulātajam draugam, bērniem un vecākiem, nevis sekretārei, medmāsai, masierei vai tehniskajam instruktoram.

Komentāri 1

0/2000

  

 0  0 atbildēt