4

 33  0

Lai šis gads ienes daudz prieka un laimes Tavā dzīvē. Novēlu Tev siltu Jauno gadu, lai Dievs apveltī ar savām rūpēm un mīlestību! Lai paveic lielus varoņdarbus nākamajā gadā!
Lai Tev fantastisks Jaunais gads, piepildīts ar lieliskiem pārsteigumiem. Laimīgu Jauno gadu!
Lai Tu iepazīsti mīlestības prieku, lai tiek remdētas asaras, lai blakus staigā patiesi draugi. Es lūdzu, lai šis gads ir gaišāks kā pagājušais, lai laba veselība, laime un svētība. Laimīgu Jauno gadu!
Lai Tavas dienas krāsotas zeltā. Lai Tava dzīve piepildīta ar dimantiem. Lai zvaigznes Tavā pasaulē spīd visspožāk. Lai jautrības pilns Jaunais gads. Laimīgu Jauno gadu!
Tas nekas, ka katrs saulriets nozog vienu dienu no mūsu dzīves, jo katrs saullēkts dod mums jaunu dienu, ko dzīvot. Lai Tev jautrības pilns Jaunais gads! Laimīgu Jauno gadu!
Šajā Jaunajā gadā vēlu tev brīnišķīgu janvāri, jauku februāri, mierpilnu martu un no stresa brīvu aprīli, jautrības pilnu maiju un prieku, kas ilgst no jūnija līdz pat novembrim un laimīgu decembri. Lai piepildās mans vēlējums un laimīgu Jauno gadu!
Šajā Jaunajā gadā Tu vari mainīt virzienu, kurā doties, mainīt saistības, mainīt nevis savus darbus, bet attieksmi, Tu vari izmanīt daudz ar savu ticību un spēku. Lai Tev izdodas turēties pie solījumiem, ko esi devis un, lai Tev un Taviem mīļajiem laimes pilns Jaunais gads!
Vislabākie vēlējumi Jaunajā gadā! Lai Jūsu sirdis piepilda prieks! Laimīgu Jauno gadu!
Nākotnē Tevi sagaida ļoti daudz pārsteigumu. Esi atvērts pārmaiņām. Laimīgu Jauno gadu!
Jaunais gads ir laiks, kad atklāt jaunus horizontus un realizēt jaunus sapņus, atgūt spēkus un uzkrāt ticību sev. Vienkārši priecāties un baudīt dzīvi un visu, ko tā piedāvā. Un drosmi, lai mestos jaunos izaicinājumos. Laimīgu Jauno gadu!
Ir lietas, kas paliek nepadarītas un ir vārdi, kas dažkārt paliek nepateikti. Taču nekad nevar palikt nepateikti laba vēlējumi Tev, tādēļ izmantošu brīdi, lai novēlētu Tev un Taviem mīļajiem priekpilnu un līksmu Jauno gadu!
Laiks ir kā plūstoša upe, nekad viens un tas pats ūdens neplūdīs zem Tavām kājām divreiz, līdzīgi ir arī ar mirkļiem cilvēka dzīvē, tādēļ izbaudi katru mirkli, ko dzīve Tev dos Jaunajā gadā!
Kad esi laimīgs- smaidi, priecājies un svini, kad esi skumjš- tikpat svini, lai nestu prieku citiem! Laimīgu Jauno gadu!
Novēlu Jums Jauno gadu bagātīgu ar mīlestību, prieku, siltumu un smiekliem.
Novēlu Tev jauno gadu pildītu ar rožu smaržu, izgaismotu ar visām pasaules gaismām un svētītu ar visas pasaules smaidiem. Ceru, ka šogad visi Tavi sapņi piepildīsies. Laimīgu Jauno gadu!
Novēlu Tev veselību, laimi un panākumus Jaunajā gadā un arī turpmāk. Laimīgu Jauno gadu!
Lai tuvojoties jaunajam gada, sāpēs un nelaimes paliek pagātnē. Pārstājiet domāt par laiku, kas ir pagājis, tā vietā tērējiet savu laiku, lai skatītos nākotnē. Lai Tev lielisks Jaunais gads!

Komentāri 4

0/2000

  

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt
28 gadu vecumã jau nu vajadzēja ko jēdzīgāku atgremot
 0  0 atbildēt