local-stats-pixel

Paldies spoki! Sprāgstoši baloni21

225 2

MILZIEGS PALDIES VISIEM SPOKIEM, kuri ir atbalstījuši un palīdzējuši mana kanāla izaugsmei. Ievietojot šo rakstu manam kanālam jau ir 190 sekotāji, par tik strauju izaugsmi varēju tikai sapņot, tagad kad tas ir noticies, ceru, ka izaugsme neapstāsies un augs augumā.

Jau iepriekšējā rakstā izteicu pateicību portālam spoki par to cik tas man ir ļoti palīdzējis izaugsmē! Bez Jums tas nebūtu bijis iespējams. Katrs jūsu laiks un ieteikums ir sekmējis šī kanāla izaugsmi.

Par godu tam nolēmām uzlaist gaisā pāris balonus ar acitelēnu! Nesatraucies, video filmējām pēc lietus gāzes, pie rokas bija ugunsdzēšamie aparāti un cilvēki gatavi rīkoties ar tiem ja nu tomēr kaut kas noiet greizi. Filmējām privātā īpašumā, lai nevienam nedarītu skādi!

Tad nu ceram uz pirmajiem 1000 sekotājiem. Kad sasniegsim 1000 taisīsim nelielu izlozi. Viens ( vai 2, redzēs kā būs ar budžetu ) no sekotājiem tiks izlozēts un laimēs kanāla krekliņu, dizainu parādīšu nākamajā video. Ja vēlies piedalīties, tad pieseko youtubā, tas arī viss.

Kā arī ja mēs varētu dabūt kaut pusi no spoku laikiem uz youtube mājaslapu es būtu ļoti laimīgs, jo tieši tas palīdz video sasniegt plašāku auditoriju.

Vēlreiz paldies visiem, kuri atbalsta !

Iekomentē kas tev patika video ( vai manā youtube kanāla ) Vai arī pasaki man kas tev nepatika un ko tu gribētu redzēt savādāk!

Lai Jums visiem izdevies šis vakars!

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 21

0/2000

Jācer vien uz ārzemnieku aditoriju emotion 

5 0 atbildēt
Esmu 200tais abonoments. Lai veicas! emotion
5 0 atbildēt

Lai veicas! emotion 

3 0 atbildēt

Labs. emotion

3 0 atbildēt

Karbīdu tirgo Latvijas Ķīmijā

2 0 atbildēt

Kūl, kūl!

2 0 atbildēt

Šie ir nice. Abonēju jau no maršmeloviem. emotion

1 0 atbildēt

mans sencīts agrāk tādus taisija, tik piepildot balonu, piesēja avīzes strēmeli...

1 0 atbildēt
Es nekad mūžā neesmu redzējis kā sprāgst liels gāzes balons. Nospiedu subscribe ar cerību, ka kādreiz redzēšu.
1 0 atbildēt

Kāmdēļ tie baloni jāspridzina?

0 0 atbildēt

Boom.

0 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt