local-stats-pixel fb-conv-api

Kas notiek Latvijā: Jaunais latviešu jūtuberis skatījumu dēļ ēd suņu barību11

29 9

Jaunajam «Youtube» censonim patiesi uztrauc tas, ko ēd viņa suns un kā tas garšo. Esmu dzirdējusi, ka bērnībā daudzi ir pagaršojuši sauso barību, bet konservus? Nu nē!

«Iespējams, kāds sacīs, ka esmu traks, bet mani patiešām interesēja - kā jūtas mans suns? Vai ir kāda atšķirība starp dārgajiem un lētajiem suņu konserviem?» Tā savu video ideju aizstāv Pipars LV kanāla veidotājs.

29 9 11 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 11

0/2000

Klauni nāk un iet, bet mums jautrība nebeidzas emotion

7 0 atbildēt

un loģiski, tev tas mēslainais, absurdais marazms ir jāpopularizē  emotion  emotion  emotion 

5 0 atbildēt

jūtos diezgan nožēlojami. Esmu nogaršojis dažādus kaķu un suņu konservus un sauso barību... un to visu bez kameras un youtube  emotion 

3 0 atbildēt
Garšīgi!emotion
2 0 atbildēt

Mazs un dumjš puika kuram visdrīzak vecāki liek šo visu darīt.

Man nepatīk vispār nekas saistīts ar viņu un viņa kanālu. emotion

2 0 atbildēt

Tētukam vajadzēja prezi uzvilkt

2 0 atbildēt

Pēc viņa spriežot, Latvija aptaukosies emotion Bet cilvēki saka, ka suņu baribas konservos, nekā slikta neesot, lai cilvēks tos nevarētu ēst, tā pati gaļā *aukstā gaļa) vien ir, tikai citas taisitas no atgriezumiem un dzīvnieku iekšām (tā pat kā apkārtējo ļaužu iecienītākie vistu/cāļu nagetsi) rezultāts vienāds. Galvenais neēst sauso kaķu baribu, no tām var cērmes saķert emotion

1 0 atbildēt
stulbs
1 0 atbildēt

Protams, ka skatoties viņa kanālu man ir neliels cringe, bet tas fakts kad viņš nogaršo pašu suņa barību, vai ko tur nenozīmē uzreiz kad viņš to dara skatījumu dēļ, un cik saprotu arī to kad viņš tur kaut kāds, jaunais pavārs n shit, tapēc viņam tas kanāls ar ēdienu saistīts. Still cringe, un neiesaku nevienam skatīties, bet kā jau vienmēr matilde at her element, clickbait the fucking title, lai dabūtu dažus plusiņus.

1 0 atbildēt

nākošais- govs kakas lai pamēķina! Daudz klikšķu būs...

0 0 atbildēt

emotion

0 0 atbildēt