196

 328  30

Pametu Latviju, pārceļos dzīvot uz Amsterdamu.

Katram ir savi mērķi dzīvē ko vēlas sasniegt, bet dažkārt dzīvojot Latvija tas šķiet nereāli. It īpaši ja tu dzīvo Rīgā, īrē dzīvokli, maksā pusi no algas par viņu.Tad degviela vai sabiedriskais, kas kuram labāk patīk, tad rodas jautājums, cik ir liels procents kas spētu nostabilizēties pats, neņemot kredītus un visu pārējo lai uzceltu, nopirktu vai izremontētu savu dzīvokli?

Es esmu paceļojis, gan ar stopiem, gan kur citi nevēlas doties, bet laiks ir nostabilizēties viena vietā.Tam vajadzīga nauda, tieši tāpēc dodos uz Holandi lai iekrātu un īstenotu ar draudzeni savu sapni, par skaistu māju, bērniem un stabilitāti. Nodrošinot visu sakumam lai var turpināt sapņus īstenot.

Ja vēlies redzēt, dzirdēt un tikt informēts ka norit mana sapņu izpildes gaita, kā arī nelielie projekti ko planoju īstenot Amsterdamā. Tad droši pieseko, katrs jūs man esat kā cerība ko ielikt savā makā un doties ar lielāku spēku īstenot sapni.

Komentāri 196

0/2000

kamer komunisti pie varas nav ko brinitie ka visi skrien tik prom no tas sudabedres! attaisiet tos cekas maisus beidzot lai tauta zin kuri valdiba sedosie komunisti ir publiski japakar un ar izkarnijumiem janometa!

 48  4 atbildēt

Kārtējais vieglas dzīves tīkotājs aizmuka...

 19  2 atbildēt

Jau divus gadus dzīvoju Dānijā, planoti ir vel divi. Mācos Business Academy Aarhus un štrādāju labā darbā. Pelnu daudz labāk kā Latvijā, arī izglītība man ir daudz augstāka. Gribās dzīvot Latvijā. Pietrūkst majas. Te nekā nav. Ne te daba, ne laika apstākļi, ne auto kūltūra, neredzu sev te nākotni. Pat attiecības nesanāk izvedot jo pārāk liela daļa Latviešu meiteņu te gremdējās dzērienos un ar Dāņu meiteni arī man negribās jo ja nu nedod dievs iesēdīšos te un nebūs iespēja braukt mājās? 

Laikam tā atziņa ka mājās tomēr ir viss labāk atnāk tikai kad daudzi gadi ir pavadītit tur kur ir '' labāk ''. Eh.. te varētu filazofēt stundām ilgi. Dzīvot citur ir fantastiska pieredze un vēlu tev visus tos gaišākos ceļus un pilnas buras ar vēju, lai pūš tevi tur kur vēlies doties. Ir forši tomēr nonākt pie atziņas ka naudai ''te'' vairs nav vērtība tavās acīs bet vairāk sāc domāt par nākotni Latvijā, ģimenes ivedošanu un lai tava mazā bērniņa pirnie vārdi ir Latviešu valodā.

Veiksi draugs.  

 17  1 atbildēt

Jā, īre ir dārga, un ja puse jāatdod par īri, tad, laikam tikšķot, aizvien tīkamāka šķiet ideja par kredītu, jo sakrāt dzīvoklim/mājai, ja puse algas jāmaksā par īri, ir diezgan nereāli. Un kāda jēga gadiem īrēt par milzu summām, ja to pašu var maksāt par kredītu, un tas ir ieguldījums savā īpašumā. Kas attiecas uz Amsterdamu/Antverpeni/Ģenti/Brigi/Briseli, tad īres maksas ir samērā augstas, tāpēc sakarīgāk meklēt īres telpas „melno rajonos", kur ir krietni lētāk. Pats kādus gadiņus dzīvoju Briseles melnīšu rajonā (kaimiņi tirgoja narkotikas), un jutos tīri omulīgi, jo vienmēr atcerējos padomju laiku gudrību - katra vieta, kur kāju sper padomju savienības pilsonis, ir padomju savienības teritorija! Teiciena forma nav vairs aktuāla, bet jēga gan ir aktuāla - dod veselīgu pašapziņu.

 12  0 atbildēt

Par skaistu māju un stabilitāti! 

NL kultūra kā tāda ir diezgan amerikanizēta. Tādas ekstras kā sakrāt naudu un nopirkt māju pa taisno - neeksistē. Māju ņem uz kredīta, kredītu mājai izsniedz, ja tev ir pilna laika permanentais līgums ar darba devēju. Mazos darbiniekus (t.i. kur nevajg valodu un speciālus skilus) maina kā zeķe vai vienkārši īsto līgumu nekad neizsniedz. Rezultātā diezgan ievērojamai daļai NL iedzīvotāju "sapnis par māju" tā arī nekad nepiepildās. Paliels decent dzīvoklis amsterdamā ir aptuveni 700,- (var dabūt necilāku par 450,-). Tātad ja gribam dzīvot ar šiku un tai pat laikā pelnīt minimālo t.i. aptuveni 300-500 uz rokas par ko ir jāpaēd. 

Nepārproti, nekritizēju. Ar to vienkārši ir jārēķinās. Esi sev uzstādījis pamatīgu ultimātu - strādāt, brīvajā laikā vēl strādāt un pa vidu vēl vid uztaisīt. Veiksmi. Varbūt šis būs viens no veiksmes stāstiem.

P.S. Eindhovena nav Holandē, bet gan Brābntē. 

 9  0 atbildēt

 Katram ir tiesības veidot savu dzīvi. Lai izdodas! 

 8  0 atbildēt

Norm, beidzot tad pametīsi to 1a noliktavu.

 8  0 atbildēt

Ko jūs te cīnaties, gudrakais piekapjas

 7  0 atbildēt

Ja jau Latvijā ir tik slikti, kā tad liela daļa spēj atļauties dārgus auto, lielus mājokļus un iet uz bāriem  . Vienīgā sliktā lieta šeit ir valdība kuru nez kāpēc iebalso vislaik no jauna  

 6  0 atbildēt

Lai Tev  dēls veicas ,varēji gan iemācīties amatu un liekas ka tepat Latvijā būtu atradis piemērotu darbu,nu specialitāte būtu j'pārzin perfekti ,tad arī būtu normāla alga. 

 6  0 atbildēt
Lai Izdodas
 6  0 atbildēt

Lai viss izdodas     

 5  0 atbildēt

  

 5  0 atbildēt

 

2x esmu tur bijis, tagad, kad esmu pilngadīgs vajadzētu aizbraukt trešo reizi un izbaudīt visus labumus, ko dod pilsēta

 7  2 atbildēt
Striptīz klubi tur arī ir labi!!!
 7  2 atbildēt
Pareizi!!!Svešā zemē pārstādīts ozols saknes vairs nedzen un nokalst!!!Lai Dieva svētība tavai patriotiskajai ģimenei!!!
 5  0 atbildēt

Malacis

 5  0 atbildēt

Lai izdodas viss iecerētais! 

 4  0 atbildēt

Lai veicas!!!!  

 4  0 atbildēt

Paldies kad padalījies

 4  0 atbildēt
« 1  2  3 »