local-stats-pixel

Travel Bum3

25 3

Kanādietis Andrew Lindy (Endrjū Lindijs) iepazīst Latviju no cita skatpunkta , vispirms kārtīgi izpētot vēsturi , cilvēku stereotipus gan sievietēm ,gan vīriešiem , jautā saviem paziņām par Latviju.

Daudzi uzskatīji no Kanādas ,ka pie mums ir uz tūristiem vērstas sauktās scammer girls ,

viņš šeit mēģina atspēkot un iepazīstot Latviju tā kā mēs paši daram , nevis bieži ar super interesantiem frāzēm ,bet ar savādāku pieeju ko parasti amerikāņu meitenes nezin (,jo ir tik lētas )

Volume Two daļa

Pēdējais video - https://www.youtube.com/watch?v=XEz818Yeg5o&list=PLnuLIpcX-RVXi-AMGdeEz9IoB-fkQYTkh&index=13Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 3

0/2000

jā,viņš parāda latvju meitenes no lābās puses,rādot un sakot..kad nevisas ir tādas,kā runā. Bet tajā pašā brīdi,divas meitenes kuras viņam atklājās un uzticēties sāk,viņš beigās acīm redzami parāda kad ir pārgulējis ar viņām abām. Man ir ļoti žēl abas meitenes,jo rīga ir maza,cik skattos video ir jau liels daudzums skattijumu un es nešaubos,kad ši video sērija,sagādās problēmas,kādai no meitenēm emotion

5 0 atbildēt

Čalis jau varēja atturēties no puskailajiem video. Kāpēc  gan būtu jārāda tās meitenes puskailas? Lai palielītos? Tad jau tikpat labi varēja nofilmēt visu procesu un ievietot video kādā no porno saitēm.

3 0 atbildēt