local-stats-pixel

TAS ir TIK liels.4

Midnight mystery! That links the soul with sight

Like winds upon a mountain's side

Glares your deepest sapphire eyes--;

Here is Pandora's pyre,

Where chariots fly through nebulas.

midnight mystery! Here is the Black Galaxy?

 

 - Pirmais video ved ceļojumā skatītājus no Himalaju kalniem, cauri atmosfērai un dziļi tumšajam kosmosam līdz Lielā Sprādziena blāzmai nezināmajā tukšumā. Redzēt šajā video šīs zvaigznes, planētas un visu pārējo ir iespējams pateicoties pasaulē vispilnīgākajai četru dimensiju visuma kartei. 

- Otrais video parāda, ka pat mūsu Saule, kura ir 109 reizes lielāka nekā planēta Zeme ir niecība salīdzinot ar lielāko zināmo visuma ķermeni VV Cephei A, kurš ir 1600-1900 reizes lielāks par mūsu debesu spīdekli.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000

Mjam, 2 video biju redzējis un tas tiešām ir iespaidīgi!

0 0 atbildēt

Dooh...Cik var likt par to visumu rakstus!? Ne sūda ne mēs,ne mūsu bērni,ne maz bērni,un ne mūsu mazbērniem bērni,neuzzinās par visumu,cik tas ir liels,ka tas radās un vai esam vienīgās saprātigās būtnes visumā!So,kāpēc tada draņķa dēļ vispār terēt laiku?

Labi,netālu esošās planetas ir lielas,daudzreiz lielākas par zemu un daudz lielākas par mūsu sauli,bet tie ir ledus,metāla vai sasalušu gāžu kluči...Ne dzīvības,ne iespējas dzīvot...

0 0 atbildēt

atbildot uz Jecis komentāru " Dooh...Cik var likt par to visumu rakstus!? ... " Ar tādu domāšanas veidu mēs vēljoprojām dzīvotu alās un kā siltuma avotu izmantotu dzīvnieku mēslus. Cilvēka dabā ir izpētīt visu ko var izpētīt un jo vairāk mēs par kaut ko uzzinam jo vairāk mēs attīstamies, vienalga cik noderīga vai nenoderīga ir šī informācija ko uzzinam. Diemžēl mūsdienās aiz vien populārāka kļūst vienaldzība, kurai ir liela loma cilvēku degradācijā.

0 0 atbildēt

cool cool ;)

0 0 atbildēt