Komentāri 28

0/2000
Vispār jau man patīk kad cilvēki kko dara paši ar savām rociņām, un nav tik svarīgi vai tas cnc aparāts ar lāzer galvu 2k eiro vērtībā vai ikdienišķas 2eiro vērtas lietas remonts. Katram savs. Lindas dekora ir sava vieta kau arī es neesmu tās mērķauditorija. Par to vien nodzīšu slinkumu, ielogošos un ir likšu plusu. Par to ka savām rociņām(nevis no yutuba ar pārkopētu video).
 2  0 atbildēt

Ņemu, 

Sūti rekvizītus, naudu pārskaitīšu, pat vairāk ieskaitīšu, jo ar tādu preces cenu apgrozījumu pagrūti palielināt, pat ja strādā viena un materiāls ir gadam uz priekšu, bičojot no kaimiņiem

 1  0 atbildēt
Koooo?? Tev nav šujmašīnas? Nu beidz,pat man, spalvainam celtniekam, ir šujmašīna.. Stāv pagaldē, krāj putekļus bet ir.)
 1  0 atbildēt

Aha pieķēru krāpšanā.. diegi, kvalitatīvi diegi arī maksā, tāpat adata- vai par brīvu deva?

- tā kā vismaz 3 EUR izmaksas...  

  

P.S. ideja laba- lietotie aizkari - labs izejmatereāls.. 

 1  0 atbildēt

cik miljonus pelni ar saviem shittube video?

 1  0 atbildēt

Vai dzīvību arī apdrošini?

 0  0 atbildēt

Nu Tu meitiņ par traku,tad jau no ēšanas arī jāatsakās,velns zin ko aprīsi. 

 0  0 atbildēt

Gadijums kad deretu uzraksts - Neatkartot majas apstakljos... jeb - nekarinat augstak par0,5 m.(starp diviem balkoniem).

 0  0 atbildēt

Kurš rakstija par nedrošo aiziešanu uz veikalu,jeb Tu meitiņ pārvietojies ar jūsu dzimumam atbilstošo satiksmes līdzekli?

 0  0 atbildēt
Atkal mazie pupiņi pērk lētas preces internetos un taisa apskatus? Nice... Loceklis kā reiz gribētu sajust tavas balss saites, ko saki? Tavs draugs tāpat ir ļēļaks ar spalvainu anālo atveri...
 1  3 atbildēt