local-stats-pixel

Sasitu 4K Tv (Pirms Vērtē Izlasi Aprakstu)18

Sasitu Savu 4K Tv

Tie kas domā, ka izšķiežu naudu - Ziniet - Tv tika iedots Man Remontā (remontēju televiuzorus un praktiski jebko tehnisku / elektronisku) Šis Tv nebija vairs labojams dēļ jaunās tehnoloģijas kura ir iekšā 4k un 8k tv, ar Saimnieka atļauju šo Tv sasitu un uzfilmēju + Visas shēmas un boardus izņēmu un pārdevu. pēc video uzfilmēšanas uzmeklēju rāmja un kājas vērtību, bij bik žēl uzinot, ka rāmis ar plastmasiem maksāja arī labu naudu :D
Es nekad neizšķiestu šādu Tv vējā, neesmu viens no tiem kas visu dauza un nezin kas ir nopelnīt, Pats jau strādaju un pazīstu savu naudu no bērnības, Kad biju mazs tad man vecāki nebija naudīgi, bet gan tieši otrādi, nauda snebija un bija ļoti grūti un tāēļ nepirka visu pēc kartas ko Es vēlos, bet neskatoties uznabadzību - viņi tāpat atrada naudiņu lai nopirktu man rotaļlietas un lieta skluras es vēlos, un tieši tāpēc=== ja kautko nopirka tad tas bij paredzēts uz visu jaunību, ja salauzu tad bieži nācās pašam visu labot un tā arī Esmu apguvis šo prasmi labot un remontēt visu, neesmu bagāts kretīns kas iznīcina labas lietas, tieši otrādi, Es palīdzu nabagiem cilvēkiem ar daudzko kad vien ir iespēja, Pastaigājiet pa Jelgavas nabadzīgajiem rajoniem un pavaicājiet vai viņi pazīst Mani, Noteikti, ka ātri vien saradīsies cilvēki kas jums daudzko apstāstīs par Mani , Esmu viens no tiem cilvekiem kas vienmēr palīdzēs citam kad tas cits ir neapskaužamā situācijā :)87 19 18 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 18

0/2000

Pēc jauna apraksta pret tevi RESPEKTS! Tagad vairāk par tevīm uzzināju! emotion

5 0 atbildēt

@Youtube tāpat mīnusu vairāk emotion

3 0 atbildēt

pag pag, Displejs bija vesels un tajā TV bija kautkas nelabojas, jo 4K tehnoloģija?  Cerams, ka tu joko emotion Kas gan televizorā var būt beigts un nelabojams, ja tas nav displejs? sadegusi mātesplate? nobrickota OS?

2 0 atbildēt

Tā arī vajag, tām jaunajām ierīcēm, kuras salūzt emotion

0 0 atbildēt

Tas displejs bija beigts?

0 0 atbildēt

Nu priekškam dauziji,vareji pardot ari rami un visu parejo.

0 0 atbildēt

bet tik un ta +(vismaz nesadauziji stradajožu ka lielaka daļa cilveku youtuba lai dabutu skatijumus)

0 0 atbildēt

Kas tas par sviestu tekstā? emotion

0 0 atbildēt

Tu esi muļķis, jo savu laiku tērēt, lai veidotu šādu video/rakstu. 

0 0 atbildēt