Bez komentāriem
Tev patiks šie raksti

Nu dziesma veca. Es neuzskatu ka vaig tadas konfliktu taisit tikai deļ tautibas . Personīgi esmu latvieits bet pazīstu arī krievus ,un vinjiem nav nevainas
Jūs jau ZB, ko jums krievi traucē??? Viņi jūš ko bērnībā dirsā izdrāzuši ka jūs pret viņiem???
Pateikšu ka daži latvieši ar nav diez ko labi un varbūt viena cilvēka dēļ nevajag uz visi tautu ''braukt''?
Nacionālistu bars, bļe!
perfekti !
par to "Let's start a nuclear war" vnk zelts ! Precīzi teikts,jo Krievi jau ar grib tik karu un spēku . sērga tāda . ++
nekļūsim smieklīgi katrs normāls cilvēks zin ka šitais vid ir ASV idiotu radīts. un minimums no taa ir taisnība
Eh tu visgudrais ! :)
Viņi taisa savas armijas karaspēka gājienus biežāk un biežāk,sadraudzējas ar visām konfilktu-veidotāj valstīm un Krievi vienmēr ir bijuši tie,kuri līdīs pēc varas un viņu "perfektās" sistēmas paplašināšanas .
Nu vispār es arī esmu krieviete! Un liels tev paldies!!! Ja kaut kas kaut ko pagātnē izdarīja tas nenozīme ka tagad visu tautu ir jāienīst! Un pats tu esi tāds, ko tu tur uzrakstīji!!!
piedūriens jau labs. tikai žēl, ka dziesma pāris gadus veca.
lkm jāsāk nedēļā ienākt vienu reizi un paskatīties top 50 rakstus. spokos vairs neko jaunu redzēt nevar.
nevērtēšu, nav ko.