Komentāri 33

0/2000

kādā sakarā tik dažādi notikumi salikt blakus cits citam?

kkāds Artuss, Ozols, vēl kkādi klauni, kopā ar barikādēm??? wtf?

 59  5 atbildēt

Smieklīgi? Ja tie, kas atdeva savas dzīvības daudzus gadus atpakaļ, par to lai tikai tāda LATVIJA pastāvētu, tagad redzētu šādu klipu, viņi savos kapos apgrieztos otrādi, redzot kāds idiotisms un marazms šodien valda zemē, kas kādreiz citiem bija tik svēta =[

 48  3 atbildēt

Nu nekādi neiet kopā te liela daļa videoklipu. Šo vajadzētu sadalīt 2 daļās - viens video, kur ir visādi skandalozi ''sabiedrības krējuma'' notikumi, popkultūra u.t.t. un otrā vari likt barikādes un citus nozīmīgus notikumus no Latvijas vēstures. Kopā abus likt ir necieņa...

 17  0 atbildēt

Jā, notiek te arī visādas huiņas, bet kur tad nenotiek? Nu spontam taisīt šādus video ar visu negatīvo un vēl uzlikt nosaukumu ''LATVIA''. Dārgo autor, cilvēki kā tu liek mūsu tautai izskatīties pēc neaptēstiem plānprātiņiem. Labāk uztaisi šādu video par savu dzīvi.. 

 7  0 atbildēt

Beidz zūdīties jaunais cilvēk.

Un ja kas šis video nepavēsta absolūti neko. Ir pilnībā bezsaturisks un absurds. Vienkārši kaut kādi, ne tie labākie, notikumi un tas arī viss. Būtu labāk paskatījies uz gaišo pusi. Vismaz mēs nelaižam gaisā celtnes, kā rezultātā iet bojā pašas zemes tūkstošiem cilvēku un neizliekamies, ka tanī ielido sazin kass. Es vispār esmu lepns par savu tautību!

Autor, Vari spiest mīnusu, jo iespējams tāpat atrodies Īrijā.

 5  0 atbildēt

Ko lai saka... video uztaisiits ir tups! saliktas dazadas lietas notikumi no dazadiem laika posmiem! pie kkādas dziesmas!!Sava valsts nav jānoliek, viņa ir jaaparaada pasaulei ar saviem plusiem! Ir janoliek tie,kas padara valsti par suuda bedri... Piemēram Saemas resnie *****i un t.t!!!

 3  0 atbildēt

Ņem sito sūdu aaraa no youtube! kāds tiešam meklees Latvia! un uzdursies sitam mēslam!

 2  0 atbildēt

wtf? kas tas par... ir taisnība protams, bet kur tad normālā ikdiena, kur skaistais, labais un vērtīgais? Sajūta tāda ka ir 10min. video no kura ielikta tikai negatīvā daļa. So sad... :(

 2  0 atbildēt

Viss ir tieši tāds, kādu mēs to vēlamies redzēt. Ja cilvēkiem , kam tas viss kas valstī notiek nepatiktu tik tālu, ka viņi būtu gatavi rīkoties pārmaiņu dēļ, tad tas jau sen būtu darīts nevis tikai virtuāli un verbāli apspriests tiktu un neko vairāk.

 1  0 atbildēt

Kapec par sensacijam tiek uzskaititas tikai sliktas lietas, lietas kuraas latvieshi nolazhoja riktigi? Kapec neparada neko no ta ko latvieshi ir izdarijushi labi?

 1  0 atbildēt

Taisi vēl...+ no manis.

 1  0 atbildēt

Šo video montēja Dolgopolovs kopā ar Ušakovu?

 0  0 atbildēt

īstenībā vairums no tiem likās skumji notikumi. 

barikādes, apšaudes, grautiņi, pat pašnāvība. sāpīgs skats. :[ 

 0  0 atbildēt

Kādā sakarā te ar ir iesaistīts Gacho ar to Artusu??

Kur nu vēl Ozols...

 0  0 atbildēt

Kāpēc nav video materiālā nav iekļauts fragments no 

A-EUROPAS klipa " ЖИВА ЛЮБОВЬ" ???
 0  0 atbildēt

Labs. Gaidu nākamo daļu ar.

 0  0 atbildēt

Ko Gricmanis tur dara? wtf

 0  0 atbildēt

Kas tas par video, ar to meiču (1,06) ?

 0  0 atbildēt

Es vnk. gribēju parādīt vispārējo salīdzinājumu starp mūsdienu kultūru un pagātnes. Kas ir tas, ko cilvēki mīl redzēt!

 0  3 atbildēt

Geeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey... 

 0  9 atbildēt