local-stats-pixel

Latvijā neviens nepārspēs šo!42

 146  70

Jā. Tieši tā. To neviens neizdarīs. Un, ja to izdarīs, tad tas aizņems vēl ilgu laiku vai arī daudz naudas.

Par ko iet runa? Par visskatītāko strīmu Latvijā!

Pievienotie videoIzmantotie avoti:
http://funface.tomstv.lv/
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 42

0/2000

Pi*ģets, tik daudz bērni skatās jūsu h*iņu. Šausmas.

 37  6 atbildēt

Skolniekiem šobrīd brīvdienas, tāpēc arī jums tur savācās tik daudz divpadsmitgadnieku! emotion 

 32  3 atbildēt
Nu ja jau jums tur youtube viss tik labi,nafig jums te spokos jaaliek juusu video.Te spokos nav daudz 12gadnieku,tapeec kritika buus daudz!
 24  1 atbildēt

Nekad nesakiet nekad, neviens, nemūžam. Vienmēr jebkur pasaule būs kāds, kas var kādu pārspēt jebkurā jomā. Tikai dodiet viņam iespēju un viņš to izdarīs.

 22  3 atbildēt
Šo čaļu popularitāti var pielīdzināt kombuļa Inesei. Trula, lēta un nonāks tai pašā izgāztuvē, ja nemainīs savu žanru un attieksmi. Jūsu video ir labi priekš pamatskolas audzēkņiem. Bet tur vis ir tā, ka piemēra fiškas. Bija labs bet ātri apnika.
 19  1 atbildēt

Paši ielikuši "like" savam mēslainajam video.

 15  2 atbildēt
Forši... Un? Atnācāt palielīties nu ei tu no sasniegums...? Mani satrauc tas kādu debilismu jūs maziem bērniem mācat..
 13  1 atbildēt

670 skatījumu Livestream? Es negribu aizvainot,bet ja doma ir ,ka tu nepārspēs LV geimeri,yūtuberi,vlogeri-domāju,ka tas ir pārspējami,neviens vienkārši sevišķi nestrīmo.A ja der jebkādi strīmi nu sorry -parastiem Dinamo strīmiem reizēm ir krietni vairāk skatītāju (ap 1000),pat ,kad RTu bija CSGO čempis ceturdaļfinālu dienā viegli twitch savācās ap 150 skatījumiem strīmam-uztaisīt nopietnu CSGO,LOL,Dota2 vai HS turnīru,pareklamēt un tādam twitch vai youtube nebūs problēmu to pārspēt.nepārlielaties..

 11  1 atbildēt

Jā. Tieši tā. To neviens neizdarīs. Un, ja to izdarīs, tad tas aizņems vēl ilgu laiku vai arī daudz naudas.

Ar to domājāt - visīsākajā laikā iegūt maksimāli daudz negatīvu (pamatoti) vērtējumu? Ja tā, tad jāapsveic - līdz tādai satura kvalitātei visiem citiem vēl ir tālu kur augt (vai drīzāk - grimt). emotion

 11  2 atbildēt

mums neskauz mums vienkarsi kauns ka Latvijaa ir sadi  exemplari

 9  1 atbildēt

Un ko tad tavi elki ir sasnieguši? Viņi uzlabo valsts infrastruktūru? Dod kaut kādu pienesumu ražošanā?

Ne sūda, visus savus jaunības gadus atskraidīs Yūtūbā kā jampampiņi, darīdami vienu un to pašu.

 11  3 atbildēt

Man labs draugs par 30 sekunžu garu videoklipu dabūja 100 Like un 0 dislike (Nepārspīlēju), tad atnāca FFTV puiši, ielika dislike un tagad saka, ka neviens nepārspēs viņus emotion

 9  1 atbildēt

paskatijos vienu fragmentu no tā stream, kurā tu saki, ka 200 eiro vērts dators nav pietiekoši labs priekš darba ? are you fucking kidding me ? Tu vispār sajēdz ko nozīmē darbs pie datora ? protams ja tu neesi kaut kāds trakais video editors kuram vaig 10000 eiro vērtu videokarti...

jūsu IQ ir tāds pats, kā jūsu skatītāju vidējais vecums

 6  1 atbildēt

Labs.  

 0  0 atbildēt

FunFace - Jums gan daudz skauģu paskat cik te savākušies emotion un tik gudri hehe emotion reāli skuž puikām tapēc ar tāda žults veļas ārā emotion

 2  3 atbildēt

Apsveicu. Novēlu tikt līdz 1000 skatītājiem. emotion 

 9  12 atbildēt
Runa ier par lietojamu un labu PC...
 1  6 atbildēt
Un? Tu to PC esi izmēģinājis. Tas ir tāpat kā at rolleriem. Nopirka čoms pa 550 eiro 50cc apriliu. Atbrauca uz mājām ( 10 km ), un viss...jāmaina gandrīz VISS.
 2  7 atbildēt
Protams, ja Tev netraucē mati, kas aptinušies ap datora iekšām. Un, ja tev dators ir simboliski, nevis strādāšanai. Nevar nopirkt normālu PC pa 200 eiro.
 0  11 atbildēt
Norbert un Kaspar. Man ir pilnīgi vienalga ko domā heiteri. Es vienmēr būšu jūsu fans un vinmēr būšu gatavs jums palīdzēt.
 2  16 atbildēt