local-stats-pixel

Kas ir ANARHIJA!!!6

 5  17

Karoč, es jums šodien pastāstīs, kas ir anarhija. Anarhijas, tas ir, kaut kas fantastisks! Tu vari darīt visu, ko tu gribi. Tevi neviens nevar ierobežot. Ja, tu esi īsts anarhists, tev nav jābaidās, no nepatikšanām, tu vari dot pa muti, kam gribi. Neivērot likumus, kas smird, kā nopirdies skunkss. JĀĀĀĀ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!emotion

Anarhija, arī ir kā politiska sistēma, kad valstī neeiksistē truli likumi.Kurus mums nemaz nevajag!!!!!!!!

Bet anarhijai arī ir sava sliktā puse, tas ir cilvēki, tiek aplauīti, nogalināti...un daudz vēl kas cits.

Daudz negribēju rakstīt, tāpēc ielikš jums vēl kādu video, kas jms radīs vēl lielāku priekšštatu par anarhiju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ANARHIJA ARĪ VAR IZPAUSTIES, KĀ PROTESTSSpoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 6

0/2000

wtf pastastisi kas ir anarhija un neko nepastasta :D

ps video nav anarhija, tikai protests, anarhija un dumpis ir 2as dazhadas lietas, arii taas veikalu aplaupishanas nesaucas par anarhiju, bet marodierisms... taka chali tev veel daudz jamacas, kas ir anarhija un kas nav. anarhija ir tad kad tadi marodieri brivi klejotu apkart un viss, neko padarit nevaretu, jo pat policijas nebutu... ai vispar plash temats kuru nav verts te komentos pat saakt nopietni zitirzaat, jo tu vnk esi kautko ne taa sapratis par anarhiju visaa visumaa...

 8  2 atbildēt

Čalis no sevis iedomājies ka ir kautkāds 80's punk emotion

 3  0 atbildēt

Karoč, es jums šodien pastāstīs, kas ir anarhija.

eu anarhist, ej labāk uz skolu un mācies pareizrakstību emotion

 3  0 atbildēt

paanks1, tu vēl esi mazs bērniņš (spriežot pēc rakstības stila), kuram nav īsti izpratnes ne par to, kas ir būt pankam, ne arī par to, kas ir anarhija.

Panku subkultūru definē kustība pret pastāvošās iekārtas uzskatiem un tā popularizē brīvību būt indivīdam. Tai ir raksturīgs anti-autoritārisms, DIY (dari/izgatavo visu pats) ētika, normu neievērošana, tieša darbība/protesti par un pret lietām, kas panku kultūrai šķiet svarīgas, kā arī tā saucamā "neizpārdošanās", jeb "not selling out".

Anarhija, savukārt, pēc definīcijas ir sabiedrība bez publiski uzspiestas valdības. Jā, daudzi lieto šo terminu, lai apzīmētu patvaļu, bet tā savukārt ir vienkārši termina nepareiza lietošana un izpratnes trūkums.

Ja pastāv anarhija tās pareizajā izpratnē, tas nozīmē tikai to, ka tā ir grupa cilvēku, kas dzīvo pēc noteiktiem principiem, ar maz paškontroles un ierobežojumiem. Tas nenozīmē to, ka cilvēki tur var uzvesties kā idioti un darīt ko vēlas. Arī anarhijā pastāv ētikas principi un viens otru nepiekauj, neaplaupa un nenogalina.

Tas, ko aprakstīji tu, ir vienkārši patvaļa un haoss, kurš parasti ir īslaicīgs un tam beidzoties un atgriežoties kaut kāda veida varas sistēmai vainīgie tiek sameklēti un sodīti, ja tas ir iespējams. Ja tā ir tāda vieta un apstākļi, kur šāda veida patvaļa ir pastāvīga, tad tev pašam nesanāks ilgi to izbaudīt, jo kāds gudrinieks, līdzīgs tev, ieraudzīs tevi un izdomās, ka tu esi viegli aplaupāms un nogalināms mērķis un ar to tavi prieki arī beigsies. Atceries, ka ja tu vari kādam "sadot pa muti" un tev par to nekas nebūs, tad tas nozīmē tikai to, ka to pašu ar tevi var izdarīt jebkurš, vai jebkuri citi, tāpat bez sekām.

Lai veicas ar izglītošanos un kļūšanu gudrākam, lai nav jāraksta spokos šādas te neapdomātas, mazu bērnu glupības, kas tikai liecina par tavu vecumu un absolūtu sapratnes trūkumu.

 

Turās emotion

 2  0 atbildēt

Es vienīgā, izlasot virsrakstu, iedomājos par filmu ''Anarhijas dēli''? :D

 1  0 atbildēt