local-stats-pixel fb-conv-api

[Jauns video] THE PLANK WAR!9

171 0

Džeks mežā atrod divus, neparasti tīrus kokus - dēļus. Paceļot vienu no tiem, tas izšauj - gluži kā pistole! Kāds garāmgājējs, arī neizpratnē par notikušo, pieskrējis, paņem otru koku un... Jautrība var sākties! emotion

Šis ir viens no video projektiem, kurš man bija jāveic skolā. Tika filmēts pirms, aptuveni, 10 mēnešiem. Taču toreiz gala rezultāts īpaši nepatika, tāpēc šo video nekur nepublicēju. Bet tagad, pēc 10 mēnešiem, noskatoties šo video vēlreiz, izdomāju, lai jau arī visi pārējie viņu redz! emotion

Filmēšana / montāža - Ivo Buģis.171 0 9 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 9

0/2000

Tagat laikam katrs students ar normalu datoru var samontet filmas kā lielās studijas emotion

6 0 atbildēt
Ja kāds ir jebkad spēlējis "kariņu", tad zinās ka tas ir apmēram tas ko cilvēki iedomājas galvā. Video super. Labs darbs.
4 0 atbildēt

Hehe, labi safilmēts un samontēts! emotion

1 0 atbildēt
Būtu smieklīgi ja tu pievienotu mazus koka gabalus ar zariņu kuru nolaužot tie uzsprāgst kā granāta. Vai arī "ierocis" pēkšņi sāktu šaut kārtām jo tu ar flomasteru uz tā uzzīmēji "full auto" slēdzi. Varēji pielikt "mīnas", kas būtu plāna, apaļa ripa no baļķa un bazuku kas izšautu un sprāgtu kā skaidu mākonis. Protams tas ir liels darbs un video ir labs arī tāds kā tas ir.
1 1 atbildēt

Ir labs, bet varēja mazliet labāk. emotion

Tokyowolf ideja likās forša.

0 0 atbildēt

Nu divdesmit pirmajā gadsimtā vienmēr viss ir iespējams, tāpēc ar krutajam programmam viss ir iespējams. emotion 

0 0 atbildēt

Neko interesantu tur neredzeeju, bet nu tas jau tikai es laikam jo citiem izskatas ka patika tu un tavs mazais draugs speeleejot karinju (vai otraadaak)

0 0 atbildēt