local-stats-pixel fb-conv-api

Igaunijas veikalā uzbrūk cilvēkam bez maskas11

Reāls video no Facebook. Saki viedokli par notikušo. 🤔

 
37 25 11 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 11

0/2000

Galīgi traki. Varēja palūgt iziet, nevis uzreiz mesties virsū kā noziedziniekam. Ja Igaunijā aizliegts bez maskas ieiet veikalā, tad būtu izsaukuši policiju, lai uzliek sodu. Nevis šitā izrēķināties maskas dēļ, pat zagļiem šitā nebrūk virsū!

11 0 atbildēt

Nīderlandē šodien arī lielveikalā bija cilvēks bez maskas. I neko, nekādu problēmu, neviens nepievērsa uzmanību.

8 0 atbildēt

Trakas lietas.😆

5 0 atbildēt

Provokators. Bet neitralizēja garāmgājējs.

4 0 atbildēt

Igauņi malači

5 2 atbildēt

👍

3 0 atbildēt

Neiedomājams pārkāpums!!!

2 0 atbildēt

Amerikā, piemēram, policija pat īpaši nesoda pārkāpējus. Tur bars ļaužu demostratīvi iet veikalā bez maskām un neviens īpaši neko nedara. Tāda "anarhija" man nav pieņemama un ar tiesībām un brīvībām tur ir maz sakara. Vajadzētu uz brītiņu atgriezt laikus pirms 40-50 gadiem, dažiem ir aizmirsies. "Brīvība" pavisam izskalojusi smadzenes, nesaprot vairs, ko dara.

2 0 atbildēt

Āa,nu skaidrs. Trīs igauņu veikala apsardzes darbinieki uzklupa nevainīgam lielās un varenās kaimiņzemes pārstāvim kurš klusi un mierīgi autostāvvietā smēķēja. Uzklupa protams nodevīgi,no muguras. Un ievilka veikalā. Nu ja,tikai tā.

Skaidri redzams ka konflikta sākuma nav nofilmēts. Apsargi trijatā nestaigā. Saprotams konflikts sācies ar vienu. Čalim palūgts uzvilkt masku vai atstāt veikalu. Čalis nav praties, pateicis- "Ti mņe ne ukaz,ti ņe imeš prāvo". Un turpinājis virzīties dziļāk. Tad apsargs izsaucis papildspēkus. Par to- "vi daž barotsa ņeumeite" Apsargi cenšas savaldīt nenodarot miesas bojājumus. Būtu aktīvi pretojies, būtu fiksi izrubīts bez garām runām. Garāmgājējs vienkārši malacis. Redzot kā viens mūk no veikala apsardzes nevis pagāja malā ka pelēkais latvietis "ne mana cūka- ne mana druva" bet kā kārtīgam pilsonim pieklājas noreaģēja pareizi.

2 1 atbildēt

Zombiji.Pierādās apsargu bara instinkts.Viens mīž iet sparingā.

2 1 atbildēt