local-stats-pixel

Svaigas sulas1

Dabīgās sulas ir brīnišķīgs dzīvā ūdens avots, kas gūts no Zemes dzīlēm un ir apveltīts ar spēcīgu enerģiju. Tas ir piesātināts ar fermentiem, kas kā katalizatori piedalās neskaitāmos ķīmiskos procesos, kas noris cilvēka organismā, apgādājot to ar enerģiju. Šī dzīvības spēkus vairojošā enerģija spēj atbrīvot cilvēkus no slimībām, ja vien tiek ievērota vienkārša patiesība – jādzer tikai svaigi spiestas, termiski neapstrādātas sulas!
Sulas ir universālākais uzturs cilvēka organismam, jo atšķirībā no šķiedrvielu saturoša uztura, tās ātri uzsūcas organismā un tiek pilnīgi izmantotas. Cietais uzturs tiek pārstrādāts 3 – 5 stundu laikā, bet svaigi spiestas sulas, it īpaši dārzeņu, organisms uzņem 10 – 15 minūšu laikā.
Izšķir augļu un dārzeņu sulas, kas būtiski atšķiras pēc to sastāva un īpašībām. Dārzeņu sulas piedalās šūnu veidošanā un to atjaunošanā, bet augļu sulas attīra organismu.
Sulu vēlams dzert tūdaļ pēc izspiešanas. Pat īslaicīga uzglabāšana ledusskapī veicina rūgšanas procesus, kaut arī sulas garša nemainās. Tomēr, ja sulu vajag saglabāt vairākas stundas, kā dabisku konservantu pievieno nedaudz citrona sulas. Izņēmums ir biešu sula. Tai ļauj nostāvēties divas trīs stundas, lai izgarotu organismam nevēlamie gaistošie savienojumi.
Sulu terapijas blakusparādības
Lietojot sulas profilakses nolūkos, nekādi īpaši norādījumi par to dozēšanu nav nepieciešami, bet, ja ar sulu terapiju tiek ārstēta kāda konkrēta slimība, tad katru dienu jāizdzer ne mazāk par 600ml sulu. Vēlams dzert no viena līdz četriem litriem sulas dienā. Gan profilakses, gan arī ārstniecības nolūkos sulas ieteicams dzert badošanās periodā vai tukšā dūšā ne ātrāk kā divas stundas pēc ēšanas. Bieži vien cilvēki, kas uzsāk sulu terapiju, sūdzas par diskomfortu izraisošām sajūtām, kam obligāti jāpievērš uzmanība:
• Dabīgs uzturs, kas tiek uzņemts sulu veidā, veicina visa organisma attīrīšanos. Šis process tiešām ir sāpīgs, to var pavadīt sāpes tajā ķermeņa orgānā, kurš dotajā brīdī tiek attīrīts. Par to nav jābēdājas, bet gan jāpriecājas, ka process noris tik aktīvi. Sulu terapijas laikā ir nepieciešams saglabāt labu noskaņojumu un baudīt pozitīvas emocijas;
• Varat sajust vājumu un nogurdināmību, taču pēc organisma attīrīšanās jutīsities mundrs un enerģisks;
• Ilgstoši ārstējoties ar sulām, bieži mainās ādas krāsa. āda var kļūt dzeltenīga vai pelēcīga – tas liecina par to, ka aknas izdala sastāvējušos žulti un sārņus. Kad organisms būs pilnīgi attīrījies, ādas krāsa atjaunosies, galvenais – nepārtraukt terapijas kursu.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 1

0/2000

Mmm,svaigi spiesta ābolu vai burkānu sula,+emotion

1 0 atbildēt