Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
92

Nākamreiz kad jūs apbrīnosiet Pikaso gleznu, Mikalandželo statuju vai senos Ēģiptiešu rakstus, neesiet tik pārliecināti, ka jūs aplūkojat ģēniju garadarbus. Mākslas viltošana pastāv jau kopš senajiem laikiem un joprojām pastāv muzejos, galerijās un pat privātās kolekcijās visā Pasaulē.

Šis fakts pie mums ir... Autors: Spēks Pasaules muzeji satur neskaitāmus viltojumus.
1. Šis fakts pie mums ir nonācis no labi informēta cilvēka Tomasa Hovinga (Thomas Hoving) Metropolises Mākslas Muzeja (Metropolitan Museum of Art) veidotāja un direktora . Lielās medības – Laika mākslas viltojumi, viņs raksta : Fakts ir tāds ,ka apkārt ir tik daudz viltojumu, ka es ticu, to ir tik pat daudz cik īstu, patiesu orģināldarbu. Pusotras dekādes laikā ko esmu pavadījis ar Metropolises Mākslas Muzeju, esmu apskatījis 50 000 darbu visos mākslas lauciņos. Pilni 40% darbu bija pilnīgi viltojumi, liekulīgi atjaunuti citi mākslas darbi vai vienkārši citi senlaicīgi mākslas darbi pārveidoti autentiski kā citi garadarbi. Kopš tā laika esmu pārliecināts, ka procentuālā attiecība ir tikai augusi. Ko daži mākslas pazinēji vēlas atzīt ir ,ka mākslas pasaule kurā mēs dzīvojam šodien, ir ļoti aktīva, viena no bezprincipu mākslas viltotājām.
Taču mākslinieki kuri rada... Autors: Spēks Pasaules muzeji satur neskaitāmus viltojumus.
2. Taču mākslinieki, kuri rada šos viltojumus tikai pieaug,bet senie mākslinieki darīja to pašu turpat gadutūkstošu intervālā. Romieši nevarēja iegūt pietiekamu daudzumu statuju, izrotātu dārglietu un stikla izstrādājumu, tapēc kalēji iestājās par to lai Grieķiem aizpildītu tukšās ailes. Tapēc mūsdienās ir gandrīz neiespējami atšķirt ģeniālus mākslas darbus piemēram no tā laika kalēja radītas statujas, jo materiāli un stils, kas tika izmantoti ir gandrīz identiski.
Hovings atklāj ka katrā... Autors: Spēks Pasaules muzeji satur neskaitāmus viltojumus.
3. Hovings atklāj, ka katrā muzejā ir pa šādam viltojuma eksemplāram, kurus turpina pārpikt un izlikt izstādēs kā orģināldarbus. Tāpat viņš apgalvo, ka viltojumi joprojām eksistē Luvrā, Britu muzejā, Bostonā un pat Vatikānā.
Thomas Hoving Autors: Spēks Pasaules muzeji satur neskaitāmus viltojumus.
4. Thomas Hoving
1
92
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [6]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
diedelnieks123 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Admins iesaka
  diedelnieks123 08.02.12 04:04
1
0

Un kāda atšķirība uz ko tu skaties. Tāpat muzejos neko neļauj aiztikt un ja jau viltots ir tik labi ka muzeja eksperti nevar pateikt tad par ko mēs te sūdzamies.

Problēma ja tu pa 20 ļimoniem nopērc gleznu un tad tev pasaka ka tas ir viltots un patiesā vērtība ir 3$

Spēks avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoks
  Spēks 08.02.12 04:15
0
0

atbildot uz diedelnieks123 komentāru " Un kāda atšķirība uz ko tu skaties... " Protams, tev taisnība, bet ir liela atšķirība cilvēkiem, kas ir mākslas piekritēji un mākslinieki, kuri ir dažu labu ļaužu ideāli, kas radijuši mūsdienu izpratni par mākslu.

dzēlējs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  dzēlējs 08.02.12 06:35
0
0

atbildot uz mīnusulicējs komentāru " bij vērts minusa? " ak tu rupucis 

Leniijs avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  Leniijs 08.02.12 13:27
0
0

atbildot uz diedelnieks123 komentāru " Un kāda atšķirība uz ko tu skaties... " Ir atšķirība, vecīt. Tie, kuri saprot no mākslas un apzinās, ka skatās uz viltojumu, nākošreiz vairs nebūs tik motivēti doties uz to muzeju, jo viņi ir fanāti un katrs sīkumiņš liekas svarīgs. Gluži tā pat kā mūzikas fanātiķiem un lietpratējiem pazustu apetīte, ja viņi aizietu uz savas mīļākās grupas koncertu, taču viss grupas koncerts skanētu ierakstā un viņi tikai izliktos, ka spēlē un dzied (kā tas 99.9% notiek krievijā)

diedelnieks123 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Admins iesaka
  diedelnieks123 08.02.12 14:23
0
0

atbildot uz Leniijs komentāru "Ir atšķirība, vecīt. Tie, kuri saprot no māksla... " Tur jau tas prikols ka visi tie krutie mākslas mīļotāji nenojauta ka tie ir viltojumi, kamēr šitas onka to nepateica. Tas tikai pierāda ka vienīgā nozīme ir psiholoģiskajam fatoram.

Grieķijā pie senajām drupām cilvēki mīl "pa kluso" paņemt kādu mūra gabaliņu piemiņai. Izrādās ka lai cilvēki neaiznestu visu templi valdība ir noorganizējusi ka katru vakaru izgāž kravu ar māla podu lauskām un izlīdzina. Lai cilvēkiem būtu ko nest sev līdzi kā suvenīru. Savukārt cilvēki ir laimīgi jo domā ka viņiem ir gabaliņš vēstures kabatā. Tas tikai pierāda ka galvenai ir lai cilvēki domā ka ir redzējuši un aptaustījuši ko nozīmīgu. Kaut gan īstenībā tas var būt atkritums.

mīnusulicējs avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa BakalaursMedaļa Sviestmaize
  mīnusulicējs 07.02.12 01:09
0
1

bij vērts minusa?