Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
353

Prostitūcija. Cukura tētuki. Slepkavība….

Stāsts par to kā izmantojot viltību un aukstu aprēķinu no pašām sabiedrības padibenēm var kļūt par bagātu princesi.

Lasi un mācies!

Margarita Aliberta piedzima... Autors: Minka Mika No ielenes par princesi: Margaritas Alibertas neticamais dzīvesstāsts
1.

Margarita Aliberta piedzima Francijā, 1890 gadā, vidusslāņa  ģimenē.  Viņas tēvs bija taksists, bet māte – istabene. Kad Margaritas jaunāko brāli notrieca kravas auto, vecāki brāļa nāvē vainoja Margaritu. 9 gadu vecumā, sakot, ka viņi nevar izturēt Margaritas dusmu  un histērijas lēkmes, vecāki viņu atdeva mūķeņu skolai. Kad Margaritai palika 15 gadi, viņu nosūtīja strādāt par mājkalpotāju, bet jau 16 gadu vecumā atklājās, ka viņa ir stāvoklī no kāda nezināma vīrieša. Margaritai piedzima meita, kuru nosauca par Reimondu, taču māti un meitu izšķīra un meitu nosūtīja dzīvot citur.

Kad scaronķita ka meitenes... Autors: Minka Mika No ielenes par princesi: Margaritas Alibertas neticamais dzīvesstāsts
2.

Kad šķita, ka meitenes dzīve nevarētu kļūt vēl briesmīgāka Margaritu no nama, kurā viņa strādāja par mājkalpotāju , izmeta uz ielas. Tur viņa kļuva par prostitūtu, kura savus klientus meklēja staigājot pa Parīzes sliktākajiem rajoniem. Tomēr viņas iznesīgumu un šarmu pamanīja kāda augstākas klases bordeļa īpašniece – Madāma Denarta. Viņa pieņēma Margaritu un apmācīja Margaritai augstākās klases cilvēku smalkās manieres, lai Margarita no lētas ielenes varētu kļūt par dārgu kurtizāni. Šis bija elitārs bordelis – augstākās sabiedrības vīriešiem, kurš bija specializējies lezbiešu un sadomazohistiskos pakalpojumos.

Margaritai radās daudz... Autors: Minka Mika No ielenes par princesi: Margaritas Alibertas neticamais dzīvesstāsts
3.

Margaritai radās daudz bagātu klientu , kuri viņu lutināja ar dārgām dāvanām, kuras Margarita lielākoties pārdeva, lai to vietā iegūtu naudu. Šāds cukura tētuku dzīves veids viņai bija ļoti pa prātam, taču ar laiku tikai ar naudu un luksusu bija par maz. Viņa vēlējās arī cieņu un statusu. Kad viņai bija 17 gadi, viņa lika sevi saukt par Melleras kundzi, lai gan patiesībā 40 gadus vecais Mellera kungs nekādi nevarēja panākt oficiālu savas laulības šķiršanu ar īsto Mellera kundzi.

Tomēr scaronīs attiecības... Autors: Minka Mika No ielenes par princesi: Margaritas Alibertas neticamais dzīvesstāsts
4.

Tomēr šīs attiecības izjuka un pavisam drīz Margarita tika piedāvāta kā kurtizāne pašam Anglijas princim Edvardam VIII  Naivais un nepieredzējušais princis bija viegls upuris daudz pieredzējušai Margaritai un drīz viņa viņu savaldzināja tā, ka princis domāja tikai par viņu. Viņi nepārtraukti sarakstījās kaislīgās, nepiedienīgās mīlas vēstulēs, kuras princis papildināja ar dažādiem saviem foto. Tomēr kaisle nezināmu apstākļu dēļ pārtrūka. Margaritai radās doma princi šantažēt ar vēstulēm, kuras viņa bija saglabājusi visas kā vienu, tomēr vēlāk viņa saprata, ka tas ir pārāk bīstami.

Viņa apprecējās ar kādu... Autors: Minka Mika No ielenes par princesi: Margaritas Alibertas neticamais dzīvesstāsts
5.

Viņa apprecējās ar kādu bagātu vīrieti (Čārlzu Laurentu) ar kuru pēc 6 mēnešiem izšķīrās, bet tas bija tieši tas, kas vajadzīgs. Margaritai tagad bija nauda, kalpi, mašīnas, zirgi – viss ko sirds kāro.

1921 gadā viņu pamanīja... Autors: Minka Mika No ielenes par princesi: Margaritas Alibertas neticamais dzīvesstāsts
6.

1921. gadā viņu pamanīja princis Ali Kamels, kurš gan patiesībā nebija princis, bet neiedomājami bagāts  biznesmenis un tāpēc Ēģiptē tika tā oficiāli dēvēts. Viņa piekrita ar viņu precēties ar 2 noteikumiem – ka viņa drīkstēs turpināt nēsāt rietumnieku drēbes un, ka viņai būs tiesības no vīra šķirties. Ali bija tikai viens noteikums - Margaritai ir jāpieņem islāms.

Jebkuram lasītājam jau... Autors: Minka Mika No ielenes par princesi: Margaritas Alibertas neticamais dzīvesstāsts
7.

Jebkuram lasītājam jau visticamāk ir skaidrs, ka šī laulība bija katastrofa.   Savā medusmēnesī princis Ali Margaritu aizveda uz Ēģipti vērot Tutanhamona kapa atvēršanu, taču aiz aizvērtām durvīm šī laulība bija slima un perversa. Margarita uzstāja, ka vīrs ar varu viņu tur savā jahtā, kur viņa cieš no emocionālas un seksuālas vardarbības.  Margarita savam ārstam stāstīja, ka viņu vīra dēļ nomoka hemoroīdi un princim Ali ir slimīgas, sadistiskas seksuālās noslieces. Galu galā tas noveda pie tā, ka Margarieta sāka gulēt ar pistoli zem spilvena.

1923 gadā kādā viesnīcā... Autors: Minka Mika No ielenes par princesi: Margaritas Alibertas neticamais dzīvesstāsts
8.

1923. gadā kādā viesnīcā Londonā abiem izcēlās kārtējais strīds, kura rezultātā Margarieta izšāva uz Ali 3 reizes un šauto ievainojumu dēļ princis pēc  stundas nomira. Margarita uzreiz tika apcietināta, taču tieši pirms Margaritas tiesas  uz Londonu atbrauca Margaritas senais mīļākais-princis Edvards. Viņš palika pilsētā tikai vienu vienīgu dienu…. Princis Ali tiesā tika attainots kā stereotipisks, dominējošs, samaitāts un perverss tirāns. Turklāt tika izskanējusi versija, ka princis Ali bija homoseksuāls (kas tajā laikā bija nelikumīgi) un viņam bijušas attiecības ar savu vīrieškārtas sekretāru. Šī tiesa bija milzu notikums par kuru interese bija visai Eiropas sabiedrībai. Margaritu par nevainīgu atzina mazāk nekā pusstundas laikā.  Tiesas lēmumam nešaubīgi bija saistība ar prinča Edvarda mistisko vizīti.

Margarita Aliberta nodzīvoja... Autors: Minka Mika No ielenes par princesi: Margaritas Alibertas neticamais dzīvesstāsts
9.

Margarita Aliberta nodzīvoja līdz 80 gadu vecumam greznā dzīvoklī Parīzes centrā vēl aizvien lietojot sava mirušā vīra titulu. Pēc viņas nāves noskaidrojās, ka viņu vēl papildus sponsorēja 5 dažādi vīrieši.

Lai gan Margarita... Autors: Minka Mika No ielenes par princesi: Margaritas Alibertas neticamais dzīvesstāsts
10.

Lai gan Margarita nenoliedzami bija izmantotāja un jebkuras attiecības veidoja tikai aprēķina vadīta, domāju, ka jebkurš lasītājs man piekritīs, ka  viņas personība un  cīņasspars ir fascinējošs. Lai gan pēc  fotogrāfijām  var spriest, ka viņa bija arī samērā simpātiska, iespējams, ka šis varētu būt izcils piemērs ko nozīmē vārds ‘’harizma’’.

0
353

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [7]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
1k99 avatars
Medaļa RainisMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas joks
  1k99 13.11.18 15:11  
 
6
0
atbildot uz ilikeboobs komentāru " Es gan teiktu ka jau no ļoti skaists si... "

Un bagātāks
1laipnais@speles avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa RainisMedaļa Sertificēts spoks
  1laipnais@speles 13.11.18 17:55
 
6
0

2. Tāds porņuks!    jāJāizmiglo bildi  

Lehandrus@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TrumpeMedaļa Neglītais džemperis
  Lehandrus@speles 13.11.18 18:38
 
4
0

atbildot uz 1laipnais@speles komentāru " 2. Tāds porņuks!    jāJā... "

    

Bitchere avatars
Medaļa AutoklikerisMedaļa PingvīnsMedaļa Trumpe
  Bitchere 13.11.18 18:49  
 
3
0
Nu ja cilvēks nealkst pēc īstām jūtām, tad cilvēks ir tikai izniekota personība.
Krīze avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa MaģistrantsMedaļa Patīk komentārs
  Krīze 14.11.18 13:23  
 
1
0
atbildot uz Bitchere komentāru " Nu ja cilvēks nealkst pēc īstām jūtām, ... "

Aizmirsi piebilst ka tas ir tikai tavs viedoklis.
Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 17.11.18 22:17
 
1
0

        Katrs ir tiesīgs izvēlēties savu dzīvi, un jabkurā gadījumā nav ko pārmest, galvenais, kā pats jūties. Dzīvojam tikai vienreiz.   

SAMSS avatars
Medaļa Paciņa no ZiemeļpolaMedaļa RainisMedaļa Priecīgus Līgo!
  SAMSS 24.11.18 22:24
 
1
0

labs raksts