16

 972  3

Interesanti noteikumi, kas jāivēro Disneja parku darbiniekiem.

Komentāri 16

0/2000

Ja vecāki neatrodas, pēc 15 minūtēm darbinieks pietuvojas bērnam

 17  0 atbildēt
Dzirdeju gadijumu kad noklidusu bernu mekleja pa visu parku, bet nejausibas karta vecaki pamanija meiteni pie izejas ar nogrieztiem matiem un citas drebes. Cik tur truka ka maza butu pazudusi uz neatgriezsanos laimigakaja vieta pasaule.. noteikti ka ir gadijumi ka tiesi sadi berni pazud!!!!
 14  0 atbildēt

2. punkts ir pretrunā ar 14.    sanāk ka rūķītis tev atbildēs par kvantu fiziku (sazinoties ar operatoru), bet klusēs kā partizāns ja pajautāsi par Betmenu

10. forši - vārētu Donalda priekšā mētāt čipsus un skat'ties kā šis uzvedas kā kanāla pīle Rīgā, vai arī kā kaukāda princese skrubina no ielas košleni.

13, interesanti, kā izsludina to kodu un kas notiek ?   kauc sirēnas, tiek evakuēti bērni un vēmēju baksta ar ģimi vēmekļos ?

 10  0 atbildēt

nav tā, ka vienīgais noteikums, lai būtu kāds no disneja tēliem, ir augums .. visiem cilvēkiem, kas ir tērpušies Disneja tēlu kostīmos, ir obligāta aktiermeistarības vai horeogrāfijas izglītība. ja neesi aktieris vai horeogrāfs, kas to var arī pierādīt, nekādu iespēju.

un visi sarunājas kodos, kas visiem jāzin. ir kods, kas nozīmē, ka vajag piezvanīt, ka jāuzmana kāds cilvēks (garīggas slimības vai seksīguma dēļ smi:, krč visa komunikācija norisinās ar kodu palīdzību.

 7  0 atbildēt
Man likās, ka bildē ir Floridas Disnejlenda. Ja esat ASV, tad noteikti aizejiet uz Floridas Disnejlendu Tur bija forši.
 4  0 atbildēt

Namaiz jau tās mikipeles tajā disnejlendā tā nevazājas

 4  0 atbildēt
Par to sekošanu nez kāpēc uzreiz prātā iešāvās Five Nights At Freddy's.
 4  0 atbildēt

Ja būtu zinājis šo pirms biju Parīzes Disneilendā noteikti būtu nometis kādu papīrīti uz zemes un pagaidītu kamērt kāds darbinieks iet garām .

 6  3 atbildēt

Nu šito disnejbūšanu es saprotu. Bet kas būs tuvākajā nākotnē, kad kāds izdomās uzbliezt analogu worldu pēc mūsdienu multeņu paraugiem .... ? Tur katrs piecdesmitais vārdu salikums skan "es tevi nogalināšu...". Nemaz nerunājot par vizuālo izpildījumu. Marķīzam De Sadam pat būtu ko pamācīties.....

 3  0 atbildēt
Negribu tur nokļūt. :vemj:
 2  0 atbildēt

Pieaugušie arī var sarunāt spēles ar princesēm ? 

 1  0 atbildēt
Esmu bijusi Parīzes Disnejlendā! :-)
 0  0 atbildēt

6. Es varu būt princese ^_^ Esmu 165cm gara xD

 0  0 atbildēt

Īsāk sakot, pelēko zombiju armija. Tipisks korporatīvais BS!

 0  0 atbildēt

Velns! Mans augums par 1cm pārsniedz auguma robežu, lai es varētu būt Disneja princese.

 0  0 atbildēt