Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [44]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
andza512 avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa ŽurnālistsMedaļa Admins iesaka
  andza512 05.11.16 19:18
0
0

atbildot uz Banom komentāru "tātad tu tici tīri aiz bailēm, ka varbūt kas tā... " vecit tik pat labi es tev varu pateikt, kada velna pec tu sedi pie datora spokos, vienkarsi nesaprotu kapec, tas ir tas pats, nu tacu kas gribes tas tices, tu tak neuzskati ka visiem jabut vienadiem??

andza512 avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa ŽurnālistsMedaļa Admins iesaka
  andza512 05.11.16 17:38
0
0

atbildot uz Banom komentāru " Atkārtoju, reliģija neko nerisina, neko necen... " nu bet lai doma tak ka grib, nevienam jau no ta sliktak nav.

andza512 avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa ŽurnālistsMedaļa Admins iesaka
  andza512 05.11.16 13:05
0
0

atbildot uz Banom komentāru " Kur es teicu, ka nav nekas augstāks/varenāks ... " lai dzivotu, un attistitos.

krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 06.11.16 00:24
0
1

atbildot uz bobbysixxkiller komentāru " Skaidrot ''kāpēc'' ir krietni vieglāk, nekā s... "

Nu re, Tu atkal ņem tikai pakāpienu augstāk un saki, ka tas vajadzīgs lai vairotos utt.. Bet es atkal prasīšu - kāpēc vajadzīgs vairoties, kas to domu vai instinktu ielicis, Tu atkal ar zinātni skaidrosi un es atkal prasīšu, līdz nonāksim pie pasaules un visa visuma, un tad Tev vienā brīdī nebūs atbilde uz jautājumu: "Kāpēc vispār pastāv pat varbūtība, ka mēs dzīvojam uz nenozīmīgas planētas kaut kādā nostūrī". Un tur jau sākas vieta Dievam. Piemērs, ņemsim tikai 3 lietas - ja nebūtu jupiters, kas ir ir zemes vairogs, ja zeme būtu citā attālumā no saules un ja nebūtu zemes atmosfēra. Iedomājies, ka viss ir ideāli, bet kāda no šīm lietām nav, tad nekā vairs nav. Tie ir tikai 3 piemēri, bet ja Tu saprastu, kas tā ir par iespēju viena no ....... pat nav tāda skaitļa, lai mēs vispār varētu dzīvot. Un šī iespēja ir piepildījusies, tad es saprotu, ka iespēja, ka Dievs ir izveidojis visu, ir daudz reālāka, nekā tie varianti, ka varētu būt viss, bet bez vienas lietas, nekas nebūtu.

« 1  2  3 »