1

 11  1
Tribine.lv vēlas precizēt iepriekš publicēto ziņu "Verpakovska draugi mazajam cilvēkam izčakarē biznesu".

Piejūras taka, kas ved uz jūru, pieder ne tikai Verpakovskim, bet arī uzņēmējam Haraldam Ozoliņam, un dzeloņdrāšu žogus, kas nelaiž "Gaiļu" viesus uz jūru, ir uzbūvējuši abi.

Minētajā sabiedriskajā apspriešanā, kas radījusi aizdomas par amatpersonas prettiesisko rīcību, pagasta padomes priekšsēdētājs Petermanis piedāvājis mazajiem cilvēkiem samesties un iedot normālu piķi nevis Verpakovskim, bet Ozoliņam. Tātad Petermanis ir arī Ozoliņa draugs.

Turklāt, kā 2005. gadā vēsta Diena, sākotnēji Gaiļu īpašnieks bija vienojies ar Verpakovski par takas lietošanu, bet vienošanās pačibējusi, kad takas malā atrasta banāna miza un alus pudele. Kā Verpakovska pārstāvis, tā Ozoliņš pauž laikrakstam, ka "Gaiļu" atpūtnieki piegružojot zemi un sperot viņiem mantas. Tāpēc arī žogi ir aizbūvēti.

Precizējam arī sabiedrības par atklātību "Delna" sniegto komentāru. "Vairākkārt arī Petermanim norādījām, ka pašvaldībai ir pienākums līdzdarboties un risināt šo jautājumu ar teritorijas plānojuma palīdzību, nevis likt privātīpašniekiem pašiem vienoties. Tomēr priekšsēdētājs mums nesaprotamu argumentu dēļ ir palicis pie uzskata, ka šī ir tikai kempinga "Gaiļi" īpašnieka problēma un viņam pašam ar to jātiek galā".

Pa šo laiku atbildi no KNAB saņēmis arī "Gaiļu" īpašnieks - KNAB norādījis, ka galējā slēdziena sniegšanai nepieciešama papildus informācijas vākšana un pārbaude.

Komentāri 1

0/2000
Full disclosure rullee.
 0  0 atbildēt