Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
272

Labdien spoki, sen nav nekas rakstīts, tāpēc šoreiz par vienu reti riebīgu veci, plašāk zināmu kā '' rat man '', īstajā vārdā Tsutomu Mijazaki ( Miyazaki ), kurš kā jau var noprast pēc virsraksta, bija sērijveida slepkava, turklāt par upuriem izvēlējās tieši bērnus.

1989 gads Tokijas... Autors: Vinnīts Žurku vecis - Japānas ļaunākais neradījums.
1.

1989. gads. Tokijas priekšpilsētā (Itsukaichi) bija vēss 1. februāra vakars, Sigio Konno, pārnācis mājās no darba sēdās pie galda, lai pavakariņotu kopā ar ģimeni. Izdzirdis klauvējienus pie durvīm, Sigio devās tās atvērt, atverot durvis, uz lieveņa viņš ieraudzīja kasti, tā kā iepriekš bija pasūtījis elektronisko rakstāmmašīnu, tad daudz nedomādams vīrs paņēma šo kasti un devās atrādīt jauno ierīci savai ģimenei.

Atverot kasti... Autors: Vinnīts Žurku vecis - Japānas ļaunākais neradījums.
2.

Atverot kasti, rakstāmmašīnas vietā viņš ieraudzīja savas 4 gadīgās meitas galvu. Lieki teikt, ka vakariņas bija izbojātas. Šī mazā meitenīte bija pretīgā dergļa pirmais upuris.

Mari bija pazudusi jau 6 mēnešus, pēdējo reizi redzēta ejot prom no draudzenes mājas, blakus ielā (Diezgan bezatbildīgi no vecāku puses). Bija sarīkota plaša mēroga meklēšanas operācija, bet meitenīti neizdevās atrast. Tika pieņemts, ka viņa iemaldījusies mežā un noslīkusi tam cauri tekošajā upē. 

Kastē redzamās atliekas bija spēcīgi apdedzinātas, seja izkropļota līdz neatpazīšanai, gandrīz tā itkā slepkava būtu mēģinājis sadedzināt ķermeni, bet tas nav izdevies.

Tāpat savā ''pārsteigumu kastē'' slepkava bija ievietojis zīmīti ar uzrakstu ''tur ir velni'', meitenes fotogrāfiju, kā arī 10 piena zobus.

 

Bilde no American Horror story, īstā bilde arī ir pieejama, bet to publicēt būtu neētiski.

Aiznesis kasti uz policiju... Autors: Vinnīts Žurku vecis - Japānas ļaunākais neradījums.
3.

Aiznesis kasti uz policiju, Konno kungs uzzināja, ka nesen pazudušas vēl divas mazgadīgas meitenes. Šī informācija nebija zināma plašākai publikai, tomēr pēc kastes satura izpētes policijai nācās atzīt, ka pirmo reizi moderno laiku Japānā, savā vaļā klīst sērijveida slepkava.

Policija izziņoja preses konferenci, brīdinot iedzīvotājus būt uzmanīgiem, tāpat arī mazās Mari tēvs publiski lūdza, lai slepkava atdod arī viņas rokas, kā arī kājas, jo bez tām viņa nevarēs staigāt debesīs.

Izmeklēšanas sākumā policija bija iedēvējusi slepkavu par Drakulu, jo upuriem bija tikušas nolaistas asinis.

1988 gada 22 augusts... Autors: Vinnīts Žurku vecis - Japānas ļaunākais neradījums.
4.

1988. gada 22. augusts. Izvirtulim iepriekšējā dienā bija palikuši 26 gadi, tāpēc lai nosvinētu savu dzimšanas dienu viņš iekāpa automašīnā un devās braukāties pa Tokiju, neilgi pēc tam ieraudzījis mazo Mari iznākam no draudzenes mājas viņš pieturēja ceļmalā un piedāvāja meiteni ''aizvest mājās'' ar mājām gan slimnieks domāja netālu esošo mežu, kura teritorijā viņš nozņaudza nelaimīgo meitenīti, pēc tam veikdams dažāda satura netiklas darbības, jā, kā izrādās viņš bija ne tikai maniakāls, asinis sūcošs kanibāls un slepkava, bet arī nekrofīls un pedofīls. 

Pametis izkropļoto līķi, sūdabrālis devās mājup, dienu vēlāk pa televīziju tika pārraidīta meitenītes meklēšana, sabijies, ka tiks atrasts līķis un policija neapšaubāmi nāks uz viņa pēdām, slimnieks steidzās atpakaļ un visu savāca, aizvedot šīs te atliekas uz savu migu.

Mēnesi pēc pirmās... Autors: Vinnīts Žurku vecis - Japānas ļaunākais neradījums.
5.

Mēnesi pēc pirmās slepkavības, Mijazaki, sajutis asins garšu, devās sirojumos pa ielām, kur satiekot 7 gadīgo Masami Yošizavu arī viņu aizveda  uz to pašu mežu, kur savu pirmo upuri, viss notika pēc līdzīga scenārija. Tikai šoreiz, derglim apgānot līķi, tas ''atdzīvojās'' kas pārbiedēja slimnieku un viņš aizmuka, atstādams mazo meiteni lēnai nāvei. 

Tā paša 1988. gada 12. decembrī žurku vecis devās trešajā izbraucienā, par nelaimi meitenei, viņa ceļi krustojās ar 4 gadus veco Ēriku Nambu, kura nāca no veikala kur bija iepirkusi saldumus par savu kabatas naudu. Aizbraucot uz jau ''iesildīto vietiņu'' viņš pavēlēja meiteni izģērbties, lai uzņemtu foto attēlus, meitene atteicās, tādēļ tika nožņaugta. Bērns gan pretojās, saskrāpējot preteklim seju. Pēc tam - stāsts līdzīgs kā ar pārējiem upuriem. Nākot ārā no meža viņš uzskrēja virsū diviem vīriešiem, vaicāts, ko viņš dara un kādēļ saskrāpēta seja, atbildējis, ka aizgājis atliet mežiņā, un pakritis uz zariem. Policija atrada mirstīgās atliekas nedēļu vēlāk.

Bija 1989 gada 6 jūnijs... Autors: Vinnīts Žurku vecis - Japānas ļaunākais neradījums.
6.

Bija 1989. gada 6. jūnijs. Neapmierināts, jo vietējie tenisa korti bija slēgti un nebija iespējams nodarboties ar savu mīļo laika pavadīšanas veidu (jaunu meiteņu fotogrāfēšanas, kuras īsos svārciņos spēlē tenisu) Mijazaki pamanīja 5 gadus veco Ayako Nomoto, kura spēļu laukumā viena pati spēlējās. Sākumā pieklājīgi pavaicājis, vai drīkst viņu nofotogrāfēt, pedofils/slepkava aizvilināja viņu uz savu mašīnu, kur piedāvājā bērnam konfekti, taču, ieraugot viņa žurkas  rokas meitene sākusi smieties, par ko viņš viņu piekāvis līdz nesamaņai.  Šoreiz atbaidošais izvirtulis bija nolēmis pamainīt skatuvi, un meža vietā aizveda meiteni uz savām mājām,vai pareizāk sakot, migu. Tur, piesējis bērnu pie gultas, viņš nogrieza tam rokas, kājas, un pēc tam galvu (iesākumā viņai esot dzīvai).  Rokas pēc tam viņš arī apēda, turklāt visas šīs paveiktās preteklības arī dokumentēja, t.i. - uzņēma video. 

1989 gada 29 jūlijs Iekāpis... Autors: Vinnīts Žurku vecis - Japānas ļaunākais neradījums.
7. 1989. gada 29. jūlijs... Iekāpis savā žurkmobīlī Ratmens vēl nezināja, ka šī būs viņa pēdējā diena brīvībā. Devies uz savu iecienīto atpūtas vietu, bērnu rotaļlaukumu, viņš ieraudzīja jaunu meiteni, kura spēlējās, protams, kā jau ierasts, viņš sāka uzņemt bildītes, bet brīdī, kad bija jau iekarsis un iebāzis kameru starp bērna kājām, lai uzņemtu tuvplānu, to ieraudzīja meitenes tēvs! Tādēļ žurku vecis, kā jau īsta žurka ieskrēja mežā. Pēc stundiņas izlīdis no meža viņš devās pēc savas mašīnas, bet policija viņu jau gaidīja.. Tokijas ielas beidzot kļuva brīvas no žurkas!  Kā jau Japānā ierasts, tiesas process ilga 7 gadus, ratmena advokāti uzstāja, ka viņš esot nepieskaitāms, un, iespējams būtu izmucis cauri ar psiheni, ja vien ne neapgāžamais pierādījums - uzfilmētie video materiāli ar pēdējo upuri. Tiesa derglim piesprieda nāvessodu, kuru viņš neveiksmīgi mēģināja apelēt.  Pasauli šis radījums atstāja 2008. gada 7. jūnijā, kad viņš tika pakārts. Uzzinājis par dēla hobiju un nespēdams panest kaunu, pats pakārās arī viņa tēvs, toties māte žurkulēnam uz cietuma nesa komiksus līdz pat viņa nāves dienai.
Kā jau var noprast pēc... Autors: Vinnīts Žurku vecis - Japānas ļaunākais neradījums.
8.

Kā jau var noprast pēc kastes ar atliekām, tad šis te radījums, labākajās Dekstera ļaundaru tradīcijās, arī guva uzbudinājumu ņirgājoties par upuru ģimenēm. Mēdza zvanīt tām, kad telefonu pacēla - klusēja,vai izdeva nesakarīgas skaņas, ja necēla  - zvanījis pat līdz 20 minūtēm.

Tāpat arī Ērikas ģimenei aizsūtījis kartiņu ar no avīzēm izgrieztiem vārdiem. ''Erika. Cold. cough . throat. rest. death'' , ko varētu tulkot kā Ērika,auksta, klepus, rīkle, atpūta, nāve. Savukārt Konno ģimenei deģenerāts aizsūtījis pat vēstuli, kurā teikts, ka viņu meitas līķis briesmīgi smirdot, bet sniedzot viņam tik daudz baudas, ka viņš nespējot no tā šķirties.  

Nedaudz papildu info par... Autors: Vinnīts Žurku vecis - Japānas ļaunākais neradījums.
9.

Nedaudz papildu info par šo neveiksminieku.

Ratmens pasaulē nāca 1962. gada augustā, turklāt priekšlaicīgi. Kā tas reizēm mēdz gadīties, tad priekšlaicīgi piedzimstot var gadīties šādas tādas komplikācijas (dzirdes zaudēšana, zems asinspiediens u.c.) Mijazaki gadījumā tā bija roku deformācija, kā rezultātā, viņa rokas atgādināja vairāk grauzēju, kā cilvēku.

Kā bērns viņš bija jūtīgs, roku dēļ skolā tika apsmiets un pazemots, kā rezultātā viņš noslēdzās sevī, itkā ar to nebūtu gana, viņa paša māsas pa nakti lika peļu slazdus viņa istabā un no rīta smējās, kad mazais puika uz tiem neizbēgami uzkāpa.

Lai vieglāk pārciestu... Autors: Vinnīts Žurku vecis - Japānas ļaunākais neradījums.
10.

Lai vieglāk pārciestu šīs te nekrietnības viņš izveidoja alteratīvo personību - žurku vīru, supervaroni, kurš kā žurka apmetnī slāj pa naksnīgās Tokijas ielām. (arī garīgās saslimšanas pazīmes)

1
272
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [31]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 07.04.18 13:42  
20
0
Viss vienkārši- skolā apsmēja, un sievietes nedeva, jutās nevienam nevajadzīgs un aizgāja ciet. Būtu forši, ja sabiedrība saprastu cēloņus kāpēc rodas šādi maniaki, un tad viņu būtu mazāk. Kāpēc tomēr nav tik daudz maniaku, kaut gan daudzi tiek apsmieti? Vienkārši- jo pārējie, kas ir apsmieti izdara pašnāvību, un Japānā ir augsts pašnāvību līmenis.
VienkāršiRoberts avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  VienkāršiRoberts 07.04.18 17:01
10
0

vienīgā labā ziņa - Japānā piekopj nāvessodus noziedzniekiem   

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 07.04.18 17:10
8
0

Samērā briesmīgs stāsts!

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 07.04.18 17:19
7
0

atbildot uz lūcija ... komentāru " Droši vien tam dzīvē nav paveicies. No cilvē... "

... ? kas tev liek domāt, ka bieža drāšanās ir kas slikts? 

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 07.04.18 17:20
6
0

atbildot uz lūcija ... komentāru " Sīkos var dēvēt arī par bērniem...  ... "

Tu arī savu vārdu nikā varēji rakstīt ar lielo sākumburtu, lai parādītu, ka cieni sevi un mātes doto vārdu, taču tu to nedarīji, jo negribēji. Saistību redzi, sīkā? ;p

kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Mr. NeveiksmeMedaļa Senču olaMedaļa Jāņuguns
  kartupelis ar mugurkaulu 07.04.18 14:08  
3
0
Japāņi jau kopš dzimšanas ir mazliet maniaki un perversoņi!Brīnos kā šis "žurku vīrs" nekļuva par kulta cilvēku kā kanibālis Issei Sagawa?!
kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 07.04.18 17:35
2
0

atbildot uz lūcija ... komentāru " Un es neesmu sikā. Es neesmu arī maza. ... "

Atvaino. Nezināju, ka 2018. gadā 10gadnieki skaitās pieauguši.

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 07.04.18 14:07
2
0

atbildot uz lūcija ... komentāru " Ko tad tas nozīmē? "

http://www.tezaurs.lv/#/sv/s%C4%ABks

Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 07.04.18 13:53  
2
0
atbildot uz lūcija ... komentāru " Un kas notika ar Žurkas ģimeni? &n... "

Aizmirsu pierakstīt, sencis pakārās, bet pārējie dzīvi! Tlt izlabosim.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 07.04.18 17:23
1
0

atbildot uz kaķūns komentāru " Tu arī savu vārdu nikā varēji rakstīt ar liel... "

Un es neesmu sikā. Es neesmu arī maza.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 07.04.18 14:05
1
0

atbildot uz kaķūns komentāru " Sīkos, sīkā. "

Ko tad tas nozīmē?

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 07.04.18 13:38
1
0

atbildot uz lūcija ... komentāru " Un kas notika ar Žurkas ģimeni? &n... "

Sīkos, sīkā.

Anonīms
Aly 07.04.18 14:37  
2
1
Drusku gan te ir safantazēts. Nezinu, no kurienes ir izdomāta informācija par pirmā upura galvu kastē, jo nekas tāds nevienā no man zināmajiem informācijas avotiem nav minēts. Un vēl te bija visādas safantazētas lietas, kas avotos ir pilnīgi citādāk aprakstītas. Tad jau uzreiz varēji rakstīt - raksts balstīts uz patiesiem notikumiem, jo vismaz 4daļa te ir sadomāta.
kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 07.04.18 18:03
1
0

atbildot uz lūcija ... komentāru " Man NAV 10 gadu. "

Lieliski. Man arī nav. 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 07.04.18 17:39
1
0

atbildot uz kaķūns komentāru " Atvaino. Nezināju, ka 2018. gadā 10gadnieki s... "

Man NAV 10 gadu.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 07.04.18 18:08
0
0

atbildot uz kaķūns komentāru " Lieliski. Man arī nav.  "

Nu tā jau arī var noprast.  

Charged avatars
Medaļa Sensāciju magnētsMedaļa Admins iesakaMedaļa Barojos ar hotdogu
  Charged 08.04.18 02:08
1
1

Labs rakstinš  

Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 07.04.18 17:45  
0
0
atbildot uz Aly komentāru " Drusku gan te ir safantazēts. Nezinu, n... "

Tavi avoti laikam vikipēdija :ukp
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 07.04.18 17:22
0
0

atbildot uz kaķūns komentāru " Tu arī savu vārdu nikā varēji rakstīt ar liel... "

Mans vārds nemaz nav lūcija vai Lūcija.

kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Mr. NeveiksmeMedaļa Senču olaMedaļa Jāņuguns
  kartupelis ar mugurkaulu 07.04.18 15:14  
0
0
atbildot uz lūcija ... komentāru " Kas ir lssei Sagawa? "

Issei Sagawa tagad ir pornoaktieris un rakstnieks,bet agrāk viņš bija kanibālis!