31

 288  1

Labdien spoki, sen nav nekas rakstīts, tāpēc šoreiz par vienu reti riebīgu veci, plašāk zināmu kā '' rat man '', īstajā vārdā Tsutomu Mijazaki ( Miyazaki ), kurš kā jau var noprast pēc virsraksta, bija sērijveida slepkava, turklāt par upuriem izvēlējās tieši bērnus.

Komentāri 31

0/2000
Viss vienkārši- skolā apsmēja, un sievietes nedeva, jutās nevienam nevajadzīgs un aizgāja ciet. Būtu forši, ja sabiedrība saprastu cēloņus kāpēc rodas šādi maniaki, un tad viņu būtu mazāk. Kāpēc tomēr nav tik daudz maniaku, kaut gan daudzi tiek apsmieti? Vienkārši- jo pārējie, kas ir apsmieti izdara pašnāvību, un Japānā ir augsts pašnāvību līmenis.
 20  0 atbildēt

vienīgā labā ziņa - Japānā piekopj nāvessodus noziedzniekiem   

 10  0 atbildēt

Samērā briesmīgs stāsts!

 8  0 atbildēt
Japāņi jau kopš dzimšanas ir mazliet maniaki un perversoņi!Brīnos kā šis "žurku vīrs" nekļuva par kulta cilvēku kā kanibālis Issei Sagawa?!
 3  0 atbildēt
Drusku gan te ir safantazēts. Nezinu, no kurienes ir izdomāta informācija par pirmā upura galvu kastē, jo nekas tāds nevienā no man zināmajiem informācijas avotiem nav minēts. Un vēl te bija visādas safantazētas lietas, kas avotos ir pilnīgi citādāk aprakstītas. Tad jau uzreiz varēji rakstīt - raksts balstīts uz patiesiem notikumiem, jo vismaz 4daļa te ir sadomāta.
 2  1 atbildēt

  Interesanti    

 0  0 atbildēt

Un kas notika ar Žurkas ģimeni?  

Tāpēc jāsargā savus sīkos? Sīkos?  

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

Labs rakstinš  

 1  1 atbildēt