1

 57  0

Vīrietis sarīkoja īstas kāzas ar fiktīvu sievu, lai nopelnītu dāvanas, kuras tajā pusē parasti dāvina naudas formātā, bet atteicās sievai maksāt par šo pakalpojumu.

39 gadus jauns vīrelis, kura vārds netiek nosaukts, noīrēja sievieti vārdā Xiao Li, kura strādā “īres meiteņu” aģentūrā. Viņai bija jātēlo līgava vīrieša radinieku un draugu klātbūtnē. Ķīnietis vienojās, ka Li jaunkundze būs ar viņu no 22. līdz 28. augustam. Katra diena izmaksāja veselus 521 CNY (~66 EUR)!

- Kāzu ceremonija notika 25. augustā un viņam bija jāsamaksā par manu braucienu, ēdienu un dzīvošanu - saka ķīniete. Viesi viņam uzdāvināja apmēram 60 000 CNY (~7 625 EUR), bet viltus jaunais pāris iepriekš vienojās, ka visu dāvināto naudu iegūs jaunizceptais vīrs. Viņš bija plānojis ieguldīt līdzekļus savā biznesā.

Pēc kāzām viņi dažas dienas kopā braukāja pa provinci un, pēc Lī vārdiem, pat divas naktis pavadīja kopā. Bet pēc tam, kad līgavas nomas termiņš beidzās, vīrietis pazuda, neko nesamaksājis. Viņš nobloķēja sievu visos sociālos tīklos un neatbildēja uz viņas telefona zvaniem.

Meitene vērsās pēc palīdzības pie juristiem, bet viņi paziņoja, ka meitenei ir mazas izredzes iegūt no uzņēmīgā ķīnieša, jo viņi nebija noslēgusi par šādu darījumu rakstisku vienošanos.

P.S. 2017. gadā Ķīnā aizturēja vīru, kurš noīrēja 200 kāzu viesus, lai tie izliekas par viņa radiem un draugiem kāzu svinību laikā. Nav skaidrs, kamdēļ vīrietis tā rīkojās, bet domājams, ka viņš kautrējās, ka nāk no nabadzīgas ģimenes un vēlējās glābt ģimenes godu (savējo, protams, upurējot).

Komentāri 1

0/2000
Nu ko gan neizdarīsi naudas dēļ!
 4  0 atbildēt