7

 367  0

Vīrietis, kurš bērnībā domāja, ka tika nolaupīts un pēc diviem gadiem nonācis atpakaļ pie vecākiem, uzzināja, ka patiesībā nav viņu bērns.

Pauls Fronczaks no Čikāgas ticēja, ka Dora un Česters ir viņa vecāki. Kad Paulam bija 10 gadi, viņš atrada vecus avīžu izgriezumus, kuros tika norādīts, ka viņš ir ticis nolaupīts no slimnīcas. To ir izdarījusi kāda sieviete, kura bija pārģērbusies par medmāsu.

Kad Pauls parādījis izgriezumus vecākiem, tie viņam pastāstījuši, ka viņu nolaupīja 1964. gada aprīlī, izraisot milzu meklējumus, kuros iesaistījās vairāk nekā 200 policisti un 175000 citu meklētāju. Dora un Česters savam dēlam atklāja arī to, ka pēc diviem gadiem Ņūdžersijā tika atrasts mazs puika, kurš atbilda pazudušā zēna aprakstam un tika atdots viņiem.

Taču tā kā tas viss notika sešdesmitajos, tad nebija tik attīstītas cilvēku identifikācijas tehnoloģijas kā mūsdienās, FIB nav bijis iespējams 100% apstiprināt, ka puika tiešam bija Pauls. Jo vecāks Pauls palika, jo vairāk nojauta, ka stāstā ir trūkumi. Viņš to skaidro šādi: "Jo vecāks kļuvu, jo vairāk galvā palika jautājumu. Es sāku apšaubīt vai esmu mammas un tēta dēls. Es vienkārši neizskatījos pēc manas ģimenes, un man nebija kopīgas intereses ar brāli Deivu. Es mīlēju roku, močus un garus matus - pilnīgi pretēji viņam."

Ar laiku Pauls sāka veidot savu ģimeni un, kad viņa meitene bija stāvoklī, viņam tika lūgts nodot viņa ģimenes vēsturi, kas deva iespēju parakties dziļāk. Pauls lūdza Doru un Česteru nodot DNS testus un uzzināja, ka viņi nav radinieki.

Apņēmīgs uzzināt kaut ko vairāk, Pauls nolīga privātdetektīvu, kurš atklāja, ka Pauls patiesībā ir Džeks Rozentāls un viņš ir sešus mēnešus vecāks, kā viņam licies. Privātdetektīvs pēc izpētes uzskatīja, ka Pauls (nu jau kā izrādās Džeks) un viņa brāļi un māsas tikuši pamesti no viņu vecāku puses. No tā laika Pauls/Džeks ir zvērējis atrast īsto Paulu Fronczaku, tāpat kā savus īstos brāļus un māsas. Sarunā ar BBC Pauls/Džeks, izskaidrojis, ka viņā neplāno mainīt vārdu uz Džeku: "Es palikšu Pauls, līdz viņi atradīs Paulu. Dienā, kad es atradīšu Paulu, es viņam iedošu viņa dzimšanas sertifikātu un došos iegūt savu."

Paula apbrīnojamais stāsts jau ir paspējis kļūt par grāmatu un drīzumā par to tiks uzņemta filma.

Komentāri 7

0/2000

Tas, ka ar brāļiem un māsām nav kopīgu interešu, jau nu noteikti nenorāda par to, ka nav radniecības!

DNS gan!

 14  0 atbildēt

jocīgs stāsts. kas tik negadās!

 5  0 atbildēt
Žēl ka nav līdz galam zināms kas un kā notika beigās
 5  0 atbildēt

    

 0  0 atbildēt

Briesmīgi ir uzzināt kaut ko tādu.

 0  0 atbildēt