Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
950

Gan sievietes, gan vīrieši gaida gandrīz vienu un to pašu no precībām. Vīrieši domā, ka nekam nevajag mainīties attiecībās ar sievieti, bet sievietes uzskata vīriešiem vajadzētu mainīties, tikai sanāk kaut kā otrādi. Sievietes izmainās, bet vīrieši paliek gandrīz tādi paši, ja vien neskaita, ka nomainās draugu loks, izklaides, un viss pārējais, kas iepriekš šķita kā konstante no fizikas grāmatas un ka tas ir iegravēts akmenī, lai ari nākamās paaudzes zinātu par to kā ir bijis. Tā vietā nākamās paaudzes saņems fraktāļu ģeometriju un tamborējumus par kopīgo dzīvi, kuros nebūs ne miņas no uzrakstiem "Es biju šeit" uz neandertālieša alas sienām. Tikai nepadomājiet, ka tas kaut kādā veidā tiek piespiests. Tā ir pārsteidzošā laulību maģija, kur nepaspēsi ne acis pamirkšķināt kā jau atradīsies uz fotogrāfijas ar bērnu dzemdību namā un bērnudārza izlaidumā. Pēkšņi konstatēsi, ka vairs nevari pieliekties, jo vēders traucē. Lūk tad tu sajutīsi sekas dzīvei, kādu neizdzēšamu nospiedumu tā ir atstājusi.

Nekas netiek piespiests... Autors: Lestets Vīrieša dzīve nemaz nemainās pēc precībām
1. Nekas netiek piespiests. Laikiem mainoties saproti, ja jau sievai tā patīk, lai jau priecājas. Tas ir labs iemesls, kāpēc tev nevajag rādīties lielveikalā. Jo tev nav naudas, lai kaut ko nopirktu.
Neviens jau nav gaidījis ka... Autors: Lestets Vīrieša dzīve nemaz nemainās pēc precībām
2. Neviens jau nav gaidījis, ka ātra lidošana nepagurstot pa dzīvi turpināsies visu laiku. Neviens tā nedomāja, atskaitot sevi pašu, bet tam jau vairs nav nozīmes, jo viss tiek izlemts kopīgi. 
Ledusskapis agrāk bija kā... Autors: Lestets Vīrieša dzīve nemaz nemainās pēc precībām
3.

Ledusskapis agrāk bija kā dārgumu glabātuve, kur bija reti dārgakmeņi kā absints, ikri un pelmeņi. Kas to varēja iedomāties, ka tām visām lietām, ko var nopirkt pārtikas veikalā atradīsies vieta ledusskapī, turklāt par maz vietas ledusskapim arī var būt. 

Darbs nomaina gulēscaronanu... Autors: Lestets Vīrieša dzīve nemaz nemainās pēc precībām
4.

Darbs nomaina gulēšanu. Dažreiz nenomaina, jo gulēšana tupirnās arī darbā. Taču ieradās sieviete, kaķis, suns, zivtiņas nosprāga un bērni palika guļot kopā ar jums. Jūs vairs nešķir kontinenti un Atlantijas okeāns, bet ceļš uz gultas otra pusi ir kļuvus par necaurejamu šķēršļu joslu ar bīstamām mīnām. Labāk nekur nedoties.

Ja nu tomēr rodas... Autors: Lestets Vīrieša dzīve nemaz nemainās pēc precībām
5.

Ja nu tomēr rodas nepieciešamība ceļot, tad bez nepieciešamā aprīkojuma, tas nav iespējams. Šņabja pudele un konservu attaisāmais bikšu kabatā vairs nenodrošina bezmaksas gultas vietu un vakariņas. Tagad cilvēks attapīgais ir kļuvis par cilvēku prakstisko, kam viss nepieciešamais, un tas nav nekāds joks, tiek vadāts līdzi. A ja nu ievajagās, a ja nu noder. Nē, nenoderēs. Bet varbūt kādam citam varēs palīdzēt?

Tam ir nepieciescaronama... Autors: Lestets Vīrieša dzīve nemaz nemainās pēc precībām
6.

Tam ir nepieciešama izturība. Dzīve tomēr ir viltīga - tā tevi gatavo, bet nepasaka kam tieši, lai gan skaidri zina, kas tevi sagaida. Kā teikt, jebkurā nesaprotamā situācijā vajag trenēt dibenu, situācija pāries, bet dibens paliks. Nē, šķiet tas bija no citas operas, par nabaga Pelnrusķīti. Lai vai kā teniņi ir noderīgi, tikai pēc dzērumā pavadītām naktīm var patiešām saprast, ka tāda negulēta nakts ar mazu bērnu "dolbī" tik pat labi. Nemaz nerunājot par iepirkumu maisiņiem, pēc kuru atnešanas mājās ir tāds pats atslābums kā pēc vairāku stundu treniņa. 

Par ko dzīve varētu brīdināt... Autors: Lestets Vīrieša dzīve nemaz nemainās pēc precībām
7.

Par ko dzīve varētu brīdināt, vismaz atsūtīt kādu epastu vai sejasgrāmatas rakstu nejauši iemest tavā laika joslā, ir par mašīnas izmēriem. Tā, izrādās, ir izstiepjama, jo tur var noteikti kaut ko vēl ielikt. Vienmēr taču atradīsies papildus vieta vēl vienai tantes, vecāku, radinieku konservu budžai un sagatavotajām zaptēm, jo tas taču tā patīk bērniem, jo ar to var ēst biezputru no rītiem, utml. kamēr konstatē, ka pašam vietas ir palicis mazāk.

Bet tā jau nav vieta kas... Autors: Lestets Vīrieša dzīve nemaz nemainās pēc precībām
8.

Bet tā jau nav vieta, kas samazinās, tas ir tavs ego, kurš tika iepriekš rūpīgi kopts ar šņabja šotiem, ballītēm līdz rīta gaismai un izlietotiem prezervatīviem. Ja kaut kas tika iemācīts skolā, tad to pastūma malā, lai varētu (beidzot) izbaudīt to īsto dzīvi, pa īstam, bez kavēšanās un stāvēšanas malā, ar pilnu krūti ar gāzes pedāli grīdā. Tagad tas nemainās - pingvīni ir tik pat aizraujoši kā meitenes ballītēs. 

Varbūt ego nevar nostāvēt jo... Autors: Lestets Vīrieša dzīve nemaz nemainās pēc precībām
9.

Varbūt ego nevar nostāvēt, jo viņš iepriekš tika slikti barots? Lai arī lutināts, tas, izskatās, bija nepaēdis. Tāds galīgi novārdzis, taču tā vietā, lai uzbarotos, tas paņem un nosprāgst pilnībā, tiekot pie kārtīgas barības un par kapsētu savam līķim izvēlas vēderu. Lai atgādinātu par sevi, par to kas bija un kā varēja būt. 

To visu izdevās ieraudzīt... Autors: Lestets Vīrieša dzīve nemaz nemainās pēc precībām
10. To visu izdevās ieraudzīt vienreiz vannasistabas spogulī, kurš bija aizsvīdis un aizkrāmēts ar absolūti nepieciešamajām lietām, bez kurām kaut kas izskatīsies pēc briesmoņa, bet vēl kaut kam tās būs vajadzīgas, lai darbā izskatītos pēc cilvēka nevis ostu kā pirmatnējam medniekam. Vai tā bija briesmīga dzīve? Tas bija noticis piespiedu brīvprātīgi un nekas nebija mainījies taču, bet tikai jaunā loma neieguva par to Oskaru. Pat ne Zelta palmas zaru. Tas bija noticis pārāk ātri. Dzīve pirms 20 liekajiem kilogramiem bija pavisam savādāka.
2
950
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [47]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
mix41 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  mix41 03.03.17 18:24
91
1

Precēts tulit jau 4 gadus - dzīve iet tik uz augšu! Un ja reiz precējies un veidoji ģimeni, tu taču dari to ar domu lai ar viņiem pavaditu savu laiku kopā. Par ģimenes auto nepiekritišu pašam bmw sedans. Alga tiek lietota kopīgām interesēm. Gūltā mazak vietas jo berni grib pie mums, bet mēs tācu kad mazi bijām ari gribejam pie vecakiem Ēst es taisu (jo man patīk gatavot). Ja man jazaudē no dzīves brīvdienu tusēšanās un dzeršana - esmu ar mieru, jo daro ko vērtīgāku    un iedzert var tak mājās!   

Artamisija avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Admins iesakaMedaļa Sviestmaize
  Artamisija 03.03.17 21:25
66
0

Šeit drīzāk jāraksta Vecpuisis vs Ģimene, jo laulība jau ir tikai papīrs kas dod juridisko drošību un kārtību. Man mājās viss ir vienkārši. Ja dēlam pērku kinderolu, pērku gan vīram gan sev. Nu un, ka esam pieauguši. Atnāk vīrabrālis arī dabū kinderolu. Nu ir forši viņas atritināt. Tā daru ar prakstiski visu, pat televizora laiku un vannā iešanu. Neviens nejūtas atdalīts vai mazāk mīlēts. Tētis ar mammu arī ir cilvēki kam konfetes garšo, mammai ar tēti arī jāiet pastaigāties laukā, vai jānoskatās ar tēti filma kopā. No sākuma vīrs skatījās uz mani kā bišķi jocīgu, tagat pats tā dara....un ja kas šī metode deva vēlvienu rezultātu - viņš neredz dēlu kā traucēkli, un mani kā trako kura visu laiku velta tikai bērnam.  No sievietes atkarīgs ir daudz kas - vispirms jau mājas atmosfēra. Ja māk plānot savu laiku visu var paspēt un vēl ar draudzenēm pavazātes. Ko sēsi to pļausi. Pat tagat vīram roka neceļas pa kluso sev vienam kaut ko nopirkt. zina ka es tā nedaru. Nopērk sev kauko pa 5 e dod gan man gan dēlam katram 5, lai visiem godīgi. Jā no sākuma nebija viegli, bet kad vīrietis sāk uzticēties un cienīt, galvenais pašai nekļūt par zāģi, un ģimenes dzīve būs forša.

spoku dienas doma

givemehope avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa DarbaholiķisSpēja Mana Latvija!
  givemehope 03.03.17 22:43
31
0

Patīk kā vecpuiši čīkst, ka precības un saistības ir dzīves beigas.   

aniii7 avatars
Medaļa Karalisks ziedsMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Dienas joks
  aniii7 03.03.17 21:33  
28
0
Tikai ģimenē tu saproti, ka tev nav nekà dārgāka par viņiem .
Čeirāne avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa OligarhsMedaļa Admins iesaka
  Čeirāne 03.03.17 19:59
24
0

Raksts, manuprāt, ir ne tik daudz par dzīvi pirms un pēc laulībām, cik par dzīvi pirms un pēc bērniem. 

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa MaģistrsMedaļa Uberautors
  exkluzīvais 03.03.17 16:19
21
0

Viela pārdomām.  

Blūberijs avatars
Medaļa Sieviete - dievieteMedaļa Buča uz vaidziņaMedaļa Maska
  Blūberijs 03.03.17 18:25  
20
0
Apbrīnoju aprakstu rakstītāja pacietību. Tādu muldoņu sen nebiju lasījusi
Tadeušs Zvēriņš avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Tadeušs Zvēriņš 03.03.17 19:21
20
2

Man ir daudz precētu draugu, kuriem ir vairāk vai mazāk stabila dzīve, tomēr pats nevaru iedomāties kādreiz apprecēties. Uzskatu, ka vīrietim nepieciešama sieviete kā dzīves skolotāja un vadlīnija, tāpēc vienmēr ir sanācis, ka esmu atradis tādas sievietes, no kurām esmu mācījies un apguvis tās jomas, kurās sieviete ir ļoti spēcīga - augsta stresa noturība, 10000000 veidu manipulācijas (vainas apziņa, salīdzināšana, iebaidīšana, uzpirkšana u.c.), viltība, racionāls aprēķins, abstraktā domāšana „sieviešu loģika" u.c. jomas. Kopdzīve ar „stipru sievieti" ir kā apziņa - istabā ir indīga čūska, kas nav redzama, bet noteikti uzbruks, tikai nezinu, kurā mirklī. Vislielākā dāvana vīrietim ir sieviete, kura izmanto katru vīrieša kļūdu, lai uzbruktu, vājību, lai sāpinātu, cerību, lai to samītu, jūtas, lai tās publiski izsmietu, panākumus, lai tos noniecinātu. Kopā ar tādu sievieti vīrietis caur puņķiem un asarām ir spiests izdzīvot un audzēt sevī kārtīgu „armatūras" stieni, kas nelocīsies dzīves vējos. Diemžēl ofciāla laulība šādā savienībā nav iespējama, jo sieviete vīru nekavējoties finansiāli iznīcinās, arī bērniem nav vietas, jo viņu psihe tiks neatgriezeniski traumēta, dzīvojot nepārtrauktā kara stāvoklī.

Lightman avatars
Medaļa JubilārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Lightman 04.03.17 16:41
17
0

atbildot uz Artamisija komentāru " Šeit drīzāk jāraksta Vecpuisis vs Ģimen... " Dodiet šai sievietei medaļu.

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 03.03.17 18:57
14
0

atbildot uz mix41 komentāru " Precēts tulit jau 4 gadus - dzīve iet t... " Tieši tā! Tas viss tā nešķiet, ja vēlies to. Uzrakstītais ir pārspīlēts nedaudz, tomēr nevajag jau to uztvert pilnīgi nopietni

LGPZLV avatars
Medaļa Most WantedMedaļa BetmensMedaļa Trumpe
  LGPZLV 03.03.17 16:34
16
2

Tapēc arī negribu precēties.  

Colonel Meow avatars
Medaļa Garīgais līderisMedaļa Gods kalpot Latvijai!Medaļa Garīgais līderis
  Colonel Meow 17.01.18 10:31
11
0

@Aptauja: Vai vīrietim precības ir dzīves beigas?

Cits variants: Precības ir normāla vīrietības sastāvdaļa.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 04.03.17 08:48
9
0

11. vismaz var atgriezties bērnībā!

UnDeRgRoUnD avatars
Medaļa Most WantedMedaļa Dienas joksMedaļa Izsargājies!
  UnDeRgRoUnD 04.03.17 13:04
7
0

Vienas dzīves beigas un otras dzīves sākums!

Labāk jau dzīvot to pirmo dzīvi!

Anonīms
Anonīms 11.05.18 23:08
6
0

tikai mudaks un luzeris sievai atdod savu algu. 

mix41 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  mix41 03.03.17 22:33
6
0

atbildot uz Anonīms komentāru " Pastāsti, kādēļ daudzi tuvu 30 gadiem domā, k... " nezinu. aprecējos 21 gadu vecumā. 

NazitrapSS avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Rainis
  NazitrapSS 04.03.17 16:00
6
0

atbildot uz givemehope komentāru " Patīk kā vecpuiši čīkst, ka precības un... " Jo viņu draugi nemitīgi nāk sūdzēties par viņu sievām ! Tici vai nē, bet tas tiešām biedē / ieveiš riebumu ...

irony avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa BronzaMedaļa Docents
  irony 03.07.17 12:52
6
0

kaut kas jau mainās abiem diviem un to tak pirms precībām katram pie sevis vajadzētu nospriest, vai tam ir gatavs un izsvērt visus par un pret, lai pēc tam nav jāžēlojas

MeiteneArVārdu avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Bronza
  MeiteneArVārdu 08.05.18 19:01
6
0

@Aptauja: Vai vīrietim precības ir dzīves beigas?

Cits variants: Atšķirībā cik viņam gadu....

Anonīms
Anonīms 17.01.18 16:46
4
0

@Aptauja: Vai vīrietim precības ir dzīves beigas?

Cits variants: Sieva nelauj atbildet ja!

« 1  2  3 »