Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
251

Savtīgums, altruisms, skaudība, līdzjušana. Cilvēku īpašības. Cik tās var būt labas, tik pat tās var būt arī briesmīgas. Škiet, ka tām nav robežu, bet starp cilvēkiem atrodas tādi, kas, neaizdomājoties par savu labumu, spēj paveikt gandrīz vai brīnumus.

Piecgadīgā Džoselīna Rojas... Autors: Lestets Viņi izglāba dzīvību
1.

Piecgadīgā Džoselīna Rojas spēlējās savas vecāsmātes pagalmā, kad viņu 2013.g. 11. jūlijā nolaupīja. Nolaupītājs ar saldējumu iemānīja savā mašīnā un viņa bija pazudusi 2 stundas pirms pusaudži viņu izglāba. Temars un Kriss par nolaupīšanu izdzirdēja no radio un nolēma pievienoties meklēšanai. Pēc 45 min viņi atdalījās no kopējās grupas un ieraudzīja aizdomīgu mašīnu, kas, ieraugot policijas mašīnu, mainīja braukšanas virzienu. Pēc 15 min sekošanas nolaupītājs izgrūda meiteni no mašīnas un pusaudži viņu atgrieza pie vecākiem. Temars un Kriss bija spējīgi arī aprakstīt nolaupītāju policijai. Tas izrādījās 73 gadus vecs vīrietis, kas jau iepriekš ir bijis tiesāts par pedofīlju. 

Tims Senderss ir vadības... Autors: Lestets Viņi izglāba dzīvību
2.

Tims Senderss ir vadības treneris, kas iesaka priekšiniekiem sarunāties individuāli ar darbiniekiem, atzīmēt, cik vērtīgi viņi ir un kāds ir viņu devums. Tā viņš ir rīkojies arī, kad pats bija par menedžeri. Senderss atceras, ka kādu reizi, pēc tam, kad viņš bija pastāstījis savam padotajam cik vērtīgs darbinieks viņš ir, tas pēc dažām dienām atgriezās ar dāvanu viņam - X-box konsoli. Viņš to nopirka par lombardā nodoto revolveri, kuru bija iegādājies pašnāvības veikšanai.

Orgānu donori ir cilvēki kas... Autors: Lestets Viņi izglāba dzīvību
3.

Orgānu donori ir cilvēki, kas paveic vislielāko labdarības aktu. Henrijs Makmans 2013.g. nomira no bakteriālā meningīta un viņa ģimenei Henrija lēmums par orgānu ziedošanu sniedza nelielu mierinājumu. Viņa autovadītāja apliecība bija atzīmēts "Orgānu donors" un tas izglāba septiņu citu cilvēku dzīvību. Viņa māte izteicās, ka tiem, kas Henriju pazina, tas nav nekāds pārsteigums. VIņš esot bijis dāsns un nesavtīgs cilvēks

2007 gada janvāri 20 gadu... Autors: Lestets Viņi izglāba dzīvību
4.

2007 gada janvāri 20 gadu vecais Kamerūns Hollopeters gaidīja vilcienu uz metro perona, kad viņam sākās lēkme un viņš nokrita uz vilciena sliedēm. Netālu esošais Veslijs Otrijs runājās ar meitām, kad ieraudzīja Kamerūnu nokrītam. Viņš uzlēca uz sliedēm, lai palīdzētu. Tā kā tuvojās vilciens, tad Veslija lēmums izglāba dzīvību. Veslijam izdevās nogulties kopā ar Kamerūnu starp sliedēm un vilciens pārripoja viņiem pāri. Veslijs vēlāk izteicās, ka viņš nedarīja neko īpašu. Viņš esot redzējis kādu, kam vajag palīdzību un esot izdarījis to, kas likās pareizi. 

Shenzhen Ķīnā 16 gadu vecs... Autors: Lestets Viņi izglāba dzīvību
5.

Shenzhen, Ķīnā 16 gadu vecs zēns stāvēja uz tilta un draudēja nolekt. Simtiem cilvēku skatījās kā viņš atteicās pārkāpt atpakaļ pāri margām. Policija bija ieradusies, bet tai neizdevās atrunāt zēnu no lekšanas. Liu Wenxiu, 19-gadīga viesmīle, devās no darba mājās, kad ieraudzīja notiekošo. Viņa pārliecināja policiju, ka ir zēna draudzene un viņai izdevās piekļūt pie zēna pietiekami tuvu, lai sarunātos. Viņš esot teicis, ka esot bezcerīgs un nevajag tērēt laiku ar viņu, bet Wenxiu esot teikusi, ka viņa necenšas izglabt viņa dzīvību, bet grib, lai viņš saprot cik muļķīgi tas ir, ko viņš dara, jo viņa pati esot bijusi līdzīgā situācijā. 

Meitenei beigās izdevās viņu apskaut un negaidīti viņa iedeva sķūpstu zēnam. Policijai izdevās atņemt nazi un viņš pārkāpa atpakaļ pāri margām. 

Atvaļinātam policijas... Autors: Lestets Viņi izglāba dzīvību
6.

Atvaļinātam policijas virsniekam Mišelam Ņūmanam vajadzēja nieri. Bijušie kolēģi nosūtīja ziņu ar lūgumu atsaukties iespējamos donorus uz vietējām ziņām. Viņiem nebija daudz cerību, ka kāds atsauksies, bet sieviete vārdā Kellija Bufa izprintēja šo ziņu un nolika malā. Tomēr tā ziņa viņu kaut kādā veidā interesēja un viņa piezvanīja. Izrādījās, ka Kellija ir perfekts donors. Tā viņa ziedoja nieru cilvēkam, kura pat nebija redzējusi. 

0
251
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [0]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes