Strādājot apkalpošanas sfērā nav nekā sliktāka par to, kā tikt piekāstam ar dzeramnaudu.
Garas darba stundas, ne pārāk laba samaksa un prasīgi klienti ir tikai dažas lietas, kas var likt justies nenovērtētam. Vai katram no mums nevajadzētu pastrādāt par viesmīli, lai saprastu, ko nozīmē apkalpot rupjus un piekasīgus klientus?
17 gadus vecais Garets Veimans no Kansasas piedzīvoja vēl kaut ko vairāk pazemojošu.

Iedomājieties, ja tev 17 gadu vecumā vajag strādāt, maksāt par automašīnas līzingu un vēl mācīties? Katra atstātā dzeramnauda tādā situācijā ir ļoti vajadzīga. Turklāt cilvēki tāpat vien neatstāj 20 dolāru dzeramnaudā.

No sākuma tā tiešām izskatījās kā īsta nauda un Garets par to bija sajūsmā, bet drīz vien saprata, ka tas ir kaut kas cits.

Tie nebija īsti 20 dolāri. Tos atlokot viņš atrada vēstījumu: "Nepaliec apkrāpts. Ir kaut kas, ko tu vari iegūt un tas krietni vērtīgāks par naudu"

Tas bija aicinājums pievērsties kristietībai. Vai patiešām ir tādi, kas uzskatīs, ka strādāt par viesmīli 7 dienas nedēļā ir materiālisma izpausme nevis veids kā savilkt galus kopā?

Tas var būt vērtīgāks par naudu, bet tas vēl nenozīmē, ka naudu var aizstāt ar pievēršanos kristietībai. Vai tādā veidā varēs samaksāt rēķinus, vai tas būs veids, lai nopirktu sev ēdienu veikalā?
Nav grūti saprast, ka tas attālinās cilvēkus no kristietības, jo šis ir tikai veids kā pateikt, ka esmu labāks par citiem un nemāku novērtēt svešu darbu, lai arī kāds tas nebūtu