44

 270  6

Amerikāņu autore, 44 gadus veca sešu bērnu māmiņa Gabriele Blēra savā personīgajā «Twitter» profilā vērsās pie citiem šīs vietnes lietotājiem, paužot savu viedokli par to, kāpēc katra nevēlamā grūtniecība ir vīrieša vaina.

Viņas ieraksts izpelnījās lielu kritiku no vīriešu puses, bet lielu atbalstu no sieviešu. Vairāk nekā 72 tūkstoši lietotāju ir ar to dalījušies un vairāk nekā 185 tūkstoši lietotāji ir tam nospieduši «patīk». Tāpēc ir vērts izlasīt un iedziļināties tajā, kas Gabrielei ir sakāms.

Komentāri 44

0/2000

Lūdzu dārgās un mīlētās sieviets, ļaujiet saviem un ne tik saviem večiem biežāk beigt mutē.. un nebūs tādu problēmu !!

 21  1 atbildēt

Teorētiski vīrietis sanāk vainīgāks, bet kā ar tām sievietēm, kuras pašas saka, ka negrib lietot "gumiju?" Arī pie tā vīrietis vainīgs?

 14  0 atbildēt

Stulbas babenes jau izdomāt var jebko. Divi piedalījās procesā, tātad abi vienlīdz vainīgi.

Bet ir dzirdētas vairākas situācijas, kad babene apgalvo, ka lieto kontracepciju un ka tādēļ prezervatīvu nevajag, bet nekādu kontracepciju nelieto, un ar nolūku paliek stāvoklī. Lūk šādā gadījumā uzskatu, ka vīrietis ir atbrīvojams no alimentu maksāšanas un pat vairāk - mātei jāsaņem sods par maldināšanu un bezatbildību pret topošo bērnu.

 14  0 atbildēt

Ja abi pieņem lēmumu par seksu bez prezervatīva, tad kāpēc vainīgs tikai vīrietis? Normāls vecis nepamet savējo, tikai tāpēc ka viņa negrib seksu bez prezervatīva. Galu galā jāsaprot, ka sievietes arī grib seksu, jo ir dzīvas būtnes.  Bet par tabletēm - sievietēm vajag būt drosmīgākām un informēt biežāk par blakusefektiem. Tāpēc arī daudz vairāk ir visādu vīriešu ietekmētu lēmumu, jo sievietes biezī vien baidās paust savu viedokli, Par abortiem tieši pretēji- sievietes ir par to, lai to neaizliegtu. Rakstā paustā doma ir balstīta uz kļūdainiem apgalvojumiem, bet ko gan var gribēt no mormoņiem.  Ja kāds nezin, tad tā ir sekta, kas ir plaši izplatīta amerikā. Dēļ tā, ka Amerika ir brīva valsts, tur neeksistē tāds termins kā sekta, un katrs var ticēt kam grib. Rekur kā reiz karikatūras veidā pastāstīts par viņu: "Taisnību" https://www.youtube.com/watch?v=DJ-ItEcVPgk

 13  2 atbildēt
Kad viņai trubas iztīrīt vajadzēja, tad jau pa sekām nedomāja, bet kad trubas sāka briest, tad - ķip Es neesmu vainīga, viņš pats... es jau neko...
 9  0 atbildēt

Nu tad nav ko čakarēties - lai tad nevēlamai grūtniecībai velk paralēles ar izvarošanu un piešķir attiecīgus soda mērus - piemēram ar vaininieku fizisku kastrāciju, kas iekļauj arī to, ka nogriež desu bonusā - lai iet čurāt tupus un miers. Savādāk es neredzu jēgu par šito cepties - itkā tas kaut ko baigi mainīs pasaulē. 

Kas attiecas uz tēmu par to, kāds ir sekss ar un bez prezervatīviem - par to vispār jāsmejas. Tāpēc, ka būtībā prezervatīvi nav nekas cits kā baloni, ja vēl visiem večiem būtu tādas formas krāni , kā tur cehos štancē augšā tos lateksa brīnumus....bet ko var zināt, varbūt ģenētiskā ceļā to var mainīt nākotnē vai ar plastiskajām operācijām jau šodien. Un par to, ka preži plīst un var paši noslīdēt nav vērts vispār diskutēt, tāpat kā par to aizsardzību pret STS. Jo kaut kur lasīju, ka STS klientu mazāk jau nepaliekot un teikt, ka tikai vīrieši ir pie tā vainīgi ir stulbi. Katram pašam ir sava galva uz pleciem, vismaz tā bija agrāk. 

 9  0 atbildēt
Es atvainojos...! Cik stulbai ir jabut sievietei, lai piekristu kniebties ar jaunu partneri bez prezervativa!? Un pie kajas, lieto vinja spirali, tabletes, uzmavas vai procesa beigas norij?! Turklat vienmer pastav "Ne", ja nav gumijas nevienam pa rokai. Ja pati palaujas uz to, ka kavalierim starp kajam nav venerologjisko slimibu atlants un "gan jau, ka neapgrusnesu", sija mirkli tas jau ir tikai uz pasas sievietes atbildibu.
 7  0 atbildēt

māte daba vainīga! - tātad sieviete.   

 6  0 atbildēt
Kārtējā naida kurināšana, manuprāt, lai attaisnotu pati sevi. Neviens tabletes vai spirāli neuzspiež, var pati iegādāties prezervatīvus 🤦🏻‍♀️ Viņai, kā mātei vajadzētu drīzāk iemācīt saviem bērniem laicīgi izsargāties, nevis pliki dirst cik vīrieši ATKAL slikti 🤦🏻‍♀️ Nesaprotu kādēļ šādi būtu jārunā, tā nav sieviešu solidaritāte vai jebkas tāds, te jau ir viena vienīga vainas uzvelšana. Vispār, ja kaut kas nepatīk, lai kājas patur kopā, nebūs verbālā caureja Twitter'ī jāatstāj
 5  0 atbildēt
Kā twitterī var uzrakstīt tik garu ziņu?
 3  0 atbildēt

  Tas labi, ka jau sākumā pasaka, ka sieviete ir mormone

 3  0 atbildēt

Vecis var kādu apaugļot all day , every day, bet babulis apaugļoties tikai 24 dienas gadā - vecis vainīgs, cieti  

 3  0 atbildēt

Mormone-  6(!!!) berni .Savadi ka tada sak spriedelet par to ,kurs vainigs pie grutniecibas iestasanas. Vispar jau vainigi abi,bez variantiem.Izvarosana te neskaitas. Katram skaidrs ,ka sievietei bus grutnieciba ,berns un viss parejais, tapec ari vinjai jamak turet kajas kopa ,kad darisana ar nepazistamu veci un ir risks palikt stavokli .Domat vajag ,nevis likties zem katra garamgajeja un velak brekt ,ka vins vainigs, jo nelietoja prezervativu! Virietis jau ari riske dabut veselu buketi slimibu ,pat AIDS,tapat ka sieviete,kurai + vel iespejama grutnieciba.Varbut tomer sievietei verts ieslegt galvu un divreiz padomat ,vai likties zem tada viriesa kas nedoma par izsargasanos .Vai tad vinja neapjedz ,ka tads tevins ari ar citam gulejis bez preza ? Ja sieviete par to nedoma, tad mauka vien ir un tur cits stasts.Tiem kas nezin - mormonis drikst nemt tik sievas cik grib  un vinju sievietem nav nekadu tiesibu ,tapec ta baba labak lai tur muti ,nevis spriedele par viriesu atbildibu.    Te ,skatos, kada/kads liek minusus ,paskatisos kas ta/tas ir .

 3  0 atbildēt

Palasot komentārus. Un taisni jābrīnās par musu vīriešiem un dažu labu dāmu. Protams atbildība ir abiem.Bet pateikt ka sieviete izpleta kājas un tāpēc pati vainīga,ir diezgam debīli. Tas ir kā pateikt ka jādzīvo kā mūķenei mūžīgā celibātā, līdz sagribēs palikt stāvoklī. Un vīrietim kuram ir sēkla lai apaugļotu sievieti vispār nav nekādas atbildības par to. Kāpēc neviens nesaka ka vīrietim ir jādomā par prezervatīva uzvilkšanu.Un kāpēc vīrietm neviens neiesaka dzert pretapaugļošanās tabletes.Jā arī vieriešiem tādas ir.(bet ne pie mums,jo mūsu vīrieši neuzskata ka viņiem par to jādomā)Un kuras starpcitu ir mazāk kaitīgas. (Ja kas,ne katra sieviete drīkst dzert pretapaugļošanās tabletes.Un tās katrai sievietei atstāj nopietnas sekas uz organismu).Kāpēc neviens nekliedz ka vīritem kurš brēc par to ka no viņa prasa atbildību par apaugļšanu,vajadzēja veikt vasektomiju,ja viņš negrib bērnus?! Un neviens,arī te komentāros,nerakstīja ka vīrietis pats vainīgs,Pats iebāza,Pats iespļāva!!!!!!!utt

 2  0 atbildēt

Ja satiekas divi atbildību uzņemties nespējīgi, naivi cilveki ar cāļa lieluma smadzenēm un viens papleš kajas un otrs iebāž, kurš ir lielāks muļķis.. Par sekām stulbumam, ko sauc par nevelamu grūtniecību, atbildīgi abi vienlīdzīgi.. Tirgoties par to, kurš vainīgaks,pilnīgi nevietā..Jo neviens ar varu neliek bazt vai plest.. 

Vispar jau liekas, ka dažam sievietem visu cauru gadu var iestaties grutniecība, nevis tikai 24 dienas gada.. Kā sekss ..tā berns.. 

 1  0 atbildēt
Nu nezinu, man kā sievietei šitas raksts liekas ne visai. Sava atbildība arī mums ir jāuzņemas un jādomā. Visiem ir jāsadarbojas un jāuzņemas atbildību, lai varētu sabiedrība labi funkcionēt. P.S. Kad ir tās dienas, kad es varu palikt stāvoklī
 1  0 atbildēt

🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼

 0  0 atbildēt

Pie nevēlamas grūtniecības vainīgas ir tikai un vienīgi mormoņu sievietes.

 0  0 atbildēt

Tipiska daudzu sieviešu loģika- vīrietis vainīgs, jo ir vīrietis. Atvainojos tām, kuras tā neuzskata. Kā armijā- vainīgo nemeklē, bet gan nozīmē.

Pati arī var paņemt līdzi prezi, ja no sagribas atkārtot. Citas pašas ar gumiju negrib.

Reiz bija pantiņš. ko bērni ņem līdz uz skolu. Sākumu neatceros, tikai beigas: 

.... vienam varde, citam ezis, bet Vitoldiņam līdzi prezis.

 0  0 atbildēt
Ja šī bāba mācīs arī savām meitām, ka vīriešiem jārūpējas par viņu neapaugļošanu, tad viņām arī būs pa sešiem bērniem.
 0  1 atbildēt