Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
6
270

Amerikāņu autore, 44 gadus veca sešu bērnu māmiņa Gabriele Blēra savā personīgajā «Twitter» profilā vērsās pie citiem šīs vietnes lietotājiem, paužot savu viedokli par to, kāpēc katra nevēlamā grūtniecība ir vīrieša vaina.

Viņas ieraksts izpelnījās lielu kritiku no vīriešu puses, bet lielu atbalstu no sieviešu. Vairāk nekā 72 tūkstoši lietotāju ir ar to dalījušies un vairāk nekā 185 tūkstoši lietotāji ir tam nospieduši «patīk». Tāpēc ir vērts izlasīt un iedziļināties tajā, kas Gabrielei ir sakāms.

laquoEs esmu sescaronu bērnu... Autors: Svētdiena Viedoklis: Vīrietis ir vainīgs, ja sievietei iestājas NEVĒLAMA grūtniecība
1.

«Es esmu sešu bērnu māte, mormone. Es labi zinu visus strīdus, kas izvērtušies abortu, reliģijas un citu iemeslu dēļ. Esmu pietiekoši klausījusies vīriešos, kuri spriež par sievietes reproduktīvajām tiesībām, un esmu pārliecināta, ka vīriešu ieinteresētība tajā, lai tiktu aizliegti aborti, ir pielīdzināma nullei. Un, lūk, kāpēc...

Ja vēlas aizliegt abortu, tad ir nepieciešams panākt to, lai neiestātos nevēlama grūtniecība. Un vīrieši ir tie, kas ir 100% atbildīgi par nevēlamām grūtniecībām. Nē, nopietni, viņi ir. Iespējams, Tu domā: «Bet ir vajadzīgi divi cilvēki!» Un, jā, ir jābūt diviem cilvēkiem, lai panāktu vēlamu grūtniecību.

Bet VISAS nevēlamās grūtniecības ir rezultāts, kas rodas pateicoties vienam vīrietim, kurš ir ejakulējis. Punkts. Netici man? Ļauj man Tev paskaidrot. Sāksim ar to, ka sievietes var palikt stāvoklī tikai 2 reizes mēnesī. Un tas ir tikai noteiktu laiku (gadi). Tas nozīmē to, ka gada laikā tādas ir tikai 24 dienas, bet vīrieši var katru dienu ejakulēt, pat vairākas reizes dienā, kas var novest pie nevēlamas un vēlamas grūtniecības. Teorētiski – vīrieši var apaugļot vairāk nekā 1000 sievietes gada laikā.

Lai gan gadiem ejot vīriešu sperma paliek arvien švakāka, tomēr tie mazie nirēji darbojas no viņu dzimšanas brīža līdz pat pēdējam elpas vilcienam. Tā kā, sākot vien ar pamatzināšanām bioloģijā, ir skaidrs, ka galvenais vaininieks ir vīrietis.

Bet, kur tad paliek pretapaugļošanās tabletes, spirāle un citi orālie pretapaugļošanās veidi, ja jau sieviete nevēlas grūtniecību? Ja jau sieviete var atrast ceļu uz klīniku, lai veiktu abortu, tad jau viņa var atrast arī īstās tabletes un speciālistu, kas ievietos spirāli, vai ne? Lielisks jautājums.

Mūsdienu pretapaugļošanās tabletes un spirāle ir, iespējams, labākie pagājušā gadsimta izgudrojumi, un esmu ļoti pateicīga, ka tādi pastāv. Bet tie ir arī brutāli. Blakusefekti, kurus izcieš tik liels skaits sieviešu, ir šausmīgi. Tie ir tik šausmīgi, ka tad, kad tika šāda veida kontracepcija izgudrota vīriešiem, tā tika aizliegtas – tieši blakusefektu dēļ.

Ir daudz kas par ko ir vērts... Autors: Svētdiena Viedoklis: Vīrietis ir vainīgs, ja sievietei iestājas NEVĒLAMA grūtniecība
2.

Ir daudz kas, par ko ir vērts runāt, bet es vēlos izcelt vēl tikai to, ka mūsu sabiedrībā ir pieņemts tas, ka sieviete cieš – fiziski vai garīgi, kamēr vien tas atvieglo dzīvi vīriešiem.

Bet labās ziņas, veči: Lai gan tie blakusefekti ir tik šausmīgi, tomēr sievietes sper to soli un nodara sev pāri, lietojot šos kontracepcijas veidus. Diemžēl, lai pie tiem tiktu, sievietei ir jādodas pie ārsta, kurš tās izrakstīs vai ievietos, jo tāpat vien, tās dabūt nevar. Tās nav bez maksas, kur nu vēl nemaksā mazu naudu.

Bet, ja vēlamies runāt tikai par pretapaugļošanās tabletēm, tad tās nav 100% drošas un uz tām nevar vienmēr paļauties, jo viena aizmirsta tablete vai nepareizā laikā iedzerta, var izjaukt visu. Tas, ko vēlos ar šo pateikt, sieviešu kontracepcijas līdzekļi nav viegli un vienkārši.

Piemēram, paskatīsimies vīriešu kontracepcijas veidu – prezervatīvi. Tos var iegādāties gandrīz jebkur, jebkurā diennakts laikā, tie nemaksā daudz un to iegādei nav nepieciešama ārsta izrakstīta recepte. Tie ir efektīvi, strādā, kad vajag un uzreiz.

Vīrieši vienmēr var tos turēt kaut kur rezervē pa rokai, kas ir lieliski. Kā bonuss, sievietēm patīk, kad vīrietis izmanto prezervatīvu, jo tas pasargā viņas no STS, jo neviena nezina ar kādām dāmām konkrētais cilvēks ir iepriekš gulējis. Kā arī tas nesamazina baudas līmeni seksa laikā. Un kas ir labākais? Nav nekāda jezga pēc tam to visu satīrīt. Tad kāpēc pasaulē ir tik liels skaits nevēlamu grūtniecību, ja jau visu vien varētu atrisināt ar to, ka vīrietis uzvelk prezervatīvu, kas, protams, nav 100% drošs izsargāšanās līdzeklis, bet to var pielīdzināt sieviešu kontracepcijai.

Ak, es atcerējos, jo vīriešiem nepatīk prezervatīvi. Kā reiz, vīrieši regulāri uzspiež sievietēm savu vēlmi nodarboties ar seksu bez prezervatīva. Kāpēc? Jo ādas kontakts ir tik ļoti svarīgs, lai beigtu 30 sekunžu laikā. Turklāt, ir arī vīrieši, kuri iemanās akta laikā novilkt prezervatīvu un turpināt darboties, kas starp citu, ir seksuāla vardarbība.

Tātad ir vīriescaroni kuri... Autors: Svētdiena Viedoklis: Vīrietis ir vainīgs, ja sievietei iestājas NEVĒLAMA grūtniecība
3.

Tātad, ir vīrieši, kuri apzināti riskē ar nevēlamu grūtniecību, sievietes veselību un dzīvību, lai tikai pabakstītu savu sardeli sievietei starp kājām bez prezervatīva.

Labi, pieņemsim, ka vīrietim nav prezervatīva un sieviete tomēr piekrīt, ka var nodarboties ar seksu bez tā, bet ar norunu, ka viņš paspēs izvilkt. Forši, vai ne? NĒ!

Pirmkārt, vajag atgriezties pamatskolas bioloģijas stundā, kad skolotāja skaidro to, ka ejakulācija nenotiek tikai akta beigās, tā var (un arī notiek) akta sākumā, kas var nodrošināt to, ka mazie peldētāji nonāks līdz mērķim.

Un vēlreiz – vīrieši apgalvo, ka ejakulēt sievietē sagādā vēl lielāku baudu kā rokā, uz vēdera vai vēl sazin kur. Ja neesi vēl līdz šim sapratis vai sapratusi, tad šo izlemj vīrietis. Tā ir viņa izvēle – vilkt prezervatīvu, kur beigt, ko darīt.

Tad nu tālākos secinājumus izdariet paši!»

6
270
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [44]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Pēcnācējs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Testētājs
  Pēcnācējs 18.09.18 01:36
21
1

Lūdzu dārgās un mīlētās sieviets, ļaujiet saviem un ne tik saviem večiem biežāk beigt mutē.. un nebūs tādu problēmu !!

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 18.09.18 09:09
13
0

Stulbas babenes jau izdomāt var jebko. Divi piedalījās procesā, tātad abi vienlīdz vainīgi.

Bet ir dzirdētas vairākas situācijas, kad babene apgalvo, ka lieto kontracepciju un ka tādēļ prezervatīvu nevajag, bet nekādu kontracepciju nelieto, un ar nolūku paliek stāvoklī. Lūk šādā gadījumā uzskatu, ka vīrietis ir atbrīvojams no alimentu maksāšanas un pat vairāk - mātei jāsaņem sods par maldināšanu un bezatbildību pret topošo bērnu.

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 18.09.18 07:20
13
0

Teorētiski vīrietis sanāk vainīgāks, bet kā ar tām sievietēm, kuras pašas saka, ka negrib lietot "gumiju?" Arī pie tā vīrietis vainīgs?

improve.all.life avatars
Medaļa Tēvocis SemsMedaļa Patīk rakstsMedaļa SEO
  improve.all.life 17.09.18 23:55
13
2

Ja abi pieņem lēmumu par seksu bez prezervatīva, tad kāpēc vainīgs tikai vīrietis? Normāls vecis nepamet savējo, tikai tāpēc ka viņa negrib seksu bez prezervatīva. Galu galā jāsaprot, ka sievietes arī grib seksu, jo ir dzīvas būtnes.  Bet par tabletēm - sievietēm vajag būt drosmīgākām un informēt biežāk par blakusefektiem. Tāpēc arī daudz vairāk ir visādu vīriešu ietekmētu lēmumu, jo sievietes biezī vien baidās paust savu viedokli, Par abortiem tieši pretēji- sievietes ir par to, lai to neaizliegtu. Rakstā paustā doma ir balstīta uz kļūdainiem apgalvojumiem, bet ko gan var gribēt no mormoņiem.  Ja kāds nezin, tad tā ir sekta, kas ir plaši izplatīta amerikā. Dēļ tā, ka Amerika ir brīva valsts, tur neeksistē tāds termins kā sekta, un katrs var ticēt kam grib. Rekur kā reiz karikatūras veidā pastāstīts par viņu: "Taisnību" https://www.youtube.com/watch?v=DJ-ItEcVPgk

Rigel avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa ZebraMedaļa Dienas doma
  Rigel 18.09.18 00:02  
9
0
Kad viņai trubas iztīrīt vajadzēja, tad jau pa sekām nedomāja, bet kad trubas sāka briest, tad - ķip Es neesmu vainīga, viņš pats... es jau neko...
MrWinD avatars
Medaļa RainisMedaļa RecidīvistsMedaļa Rainis
  MrWinD 17.09.18 23:43
9
0

Nu tad nav ko čakarēties - lai tad nevēlamai grūtniecībai velk paralēles ar izvarošanu un piešķir attiecīgus soda mērus - piemēram ar vaininieku fizisku kastrāciju, kas iekļauj arī to, ka nogriež desu bonusā - lai iet čurāt tupus un miers. Savādāk es neredzu jēgu par šito cepties - itkā tas kaut ko baigi mainīs pasaulē. 

Kas attiecas uz tēmu par to, kāds ir sekss ar un bez prezervatīviem - par to vispār jāsmejas. Tāpēc, ka būtībā prezervatīvi nav nekas cits kā baloni, ja vēl visiem večiem būtu tādas formas krāni , kā tur cehos štancē augšā tos lateksa brīnumus....bet ko var zināt, varbūt ģenētiskā ceļā to var mainīt nākotnē vai ar plastiskajām operācijām jau šodien. Un par to, ka preži plīst un var paši noslīdēt nav vērts vispār diskutēt, tāpat kā par to aizsardzību pret STS. Jo kaut kur lasīju, ka STS klientu mazāk jau nepaliekot un teikt, ka tikai vīrieši ir pie tā vainīgi ir stulbi. Katram pašam ir sava galva uz pleciem, vismaz tā bija agrāk. 

MrWinD avatars
Medaļa RainisMedaļa RecidīvistsMedaļa Rainis
  MrWinD 17.09.18 23:59
8
0

atbildot uz Anonīms komentāru " Problēma jau ir tajā, ka daudz kur pasaulē vē... "

uzskatu, ka abortus nedrīkst aizliegt tādos gadījumos , ja sieviete ir bijusi izvarota vai piemēram, kad auglim agrīnā stadijā ir atklātas kaut kādas pataloģijas, kā rezultātā var piedzimt teiksim tā - kroplis, kam nav kādu ekstremitāšu vai kaut kādas neārstējamas kaites - dauna sindroms utml. Jo tas liek uzdot jautājumu - vai aborts tādā gadījumā nav žēlsirdības izrādīšana bērnam, kas ne pie kā nav vainīgs , nekā ļaut viņam piedzimt ar kaut kādām kaitēm šajā pasaulē un visu dzīvi mocīties un arī būsim reāli - medicīna vēl nav tik attīstīta , lai varētu radīt tiešām normālas, neatbaidošas un perfekti funkcionējošas protēzes zaudētu/kroplu ekstremitāšu aizvietošanai. 

Mithotyn avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa ŽurnālistsMedaļa Komiķis
  Mithotyn 18.09.18 11:33  
7
0
Es atvainojos...! Cik stulbai ir jabut sievietei, lai piekristu kniebties ar jaunu partneri bez prezervativa!? Un pie kajas, lieto vinja spirali, tabletes, uzmavas vai procesa beigas norij?! Turklat vienmer pastav "Ne", ja nav gumijas nevienam pa rokai. Ja pati palaujas uz to, ka kavalierim starp kajam nav venerologjisko slimibu atlants un "gan jau, ka neapgrusnesu", sija mirkli tas jau ir tikai uz pasas sievietes atbildibu.
mežabrāls avatars
Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7
  mežabrāls 18.09.18 05:41
6
0

māte daba vainīga! - tātad sieviete.   

Sinnish avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Intelektuālis
  Sinnish 18.09.18 13:11  
5
0
Kārtējā naida kurināšana, manuprāt, lai attaisnotu pati sevi. Neviens tabletes vai spirāli neuzspiež, var pati iegādāties prezervatīvus 🤦🏻‍♀️ Viņai, kā mātei vajadzētu drīzāk iemācīt saviem bērniem laicīgi izsargāties, nevis pliki dirst cik vīrieši ATKAL slikti 🤦🏻‍♀️ Nesaprotu kādēļ šādi būtu jārunā, tā nav sieviešu solidaritāte vai jebkas tāds, te jau ir viena vienīga vainas uzvelšana. Vispār, ja kaut kas nepatīk, lai kājas patur kopā, nebūs verbālā caureja Twitter'ī jāatstāj
Anonīms
Klausulītis 18.09.18 06:42  
3
0
Kā twitterī var uzrakstīt tik garu ziņu?
Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 18.09.18 10:47
3
0

  Tas labi, ka jau sākumā pasaka, ka sieviete ir mormone

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 18.09.18 11:59
3
0

atbildot uz Mithotyn komentāru " Es atvainojos...! Cik stulbai ir jabut ... "

Ne tikai sievietēm. Jebkurš normāls cilvēks, kam veselība dārga, zina, ka gadījuma sakaros ir liels risks to sačakarēt. Agrā jaunībā gan puiši par to sevišķi nemēdz domāt, jūra līdz ceļiem, bet daudz maz nopietnā vecumā gan diez vai tik vieglprātīgi ielaižas. Es runāju par tiem puišiem, kas kaut nedaudz draudzējas par prātu

Man gan šis jautājums nekad nav bijis īsti aktuāls, bet pretējā gadījuma tas būtu pirmais, ko noskaidrotu - vai tu esi vesala?

PukaChabra avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Trumpe
  PukaChabra 19.09.18 12:18
3
0

Vecis var kādu apaugļot all day , every day, bet babulis apaugļoties tikai 24 dienas gadā - vecis vainīgs, cieti  

Anonīms
Anonīms 18.09.18 09:29  
3
0
atbildot uz improve.all.life komentāru "Mūsdienās ir populārāk lietot vārdu "daba", lai... "Reāli vienalga, kas Tev ir par reliģiju. Bet Tu kā vīrietis vispār nedrīksti izteikties visu sieviešu vārdā. NE visas sievietes vēlas bērnus. Tāpat ne visi vīrieši vēlas bērnus. Un mātes instinkts arī nav visām sievietēm. Lūdzu, izglīto sevi, ja jau esi tāds sieviešu eksperts.
Anonīms
Anonīms 17.09.18 23:52  
3
0

atbildot uz MrWinD komentāru " Nu tad nav ko čakarēties - lai tad nevē... "

Problēma jau ir tajā, ka daudz kur pasaulē vēlas aizliegt abortus, bet neviens negrib aizdomāties par to, ka nevēlama grūtniecība nav vienmēr sievietes vaina. Iedomājies, ja sievieti izvaro, viņa paliek stāvoklī un viņai ir jāiznēsā krimināli sodāma vīrieša bērns. 

PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 02.10.18 04:17
2
0

Mormone-  6(!!!) berni .Savadi ka tada sak spriedelet par to ,kurs vainigs pie grutniecibas iestasanas. Vispar jau vainigi abi,bez variantiem.Izvarosana te neskaitas. Katram skaidrs ,ka sievietei bus grutnieciba ,berns un viss parejais, tapec ari vinjai jamak turet kajas kopa ,kad darisana ar nepazistamu veci un ir risks palikt stavokli .Domat vajag ,nevis likties zem katra garamgajeja un velak brekt ,ka vins vainigs, jo nelietoja prezervativu! Virietis jau ari riske dabut veselu buketi slimibu ,pat AIDS,tapat ka sieviete,kurai + vel iespejama grutnieciba.Varbut tomer sievietei verts ieslegt galvu un divreiz padomat ,vai likties zem tada viriesa kas nedoma par izsargasanos .Vai tad vinja neapjedz ,ka tads tevins ari ar citam gulejis bez preza ? Ja sieviete par to nedoma, tad mauka vien ir un tur cits stasts.Tiem kas nezin - mormonis drikst nemt tik sievas cik grib  un vinju sievietem nav nekadu tiesibu ,tapec ta baba labak lai tur muti ,nevis spriedele par viriesu atbildibu.    Te ,skatos, kada/kads liek minusus ,paskatisos kas ta/tas ir .

improve.all.life avatars
Medaļa Tēvocis SemsMedaļa Patīk rakstsMedaļa SEO
  improve.all.life 18.09.18 12:52  
4
2
atbildot uz Anonīms komentāru "Reāli vienalga, kas Tev ir par reliģiju. Bet Tu... "Diemžēl tās ir novirzes un mūsdienu pasaules sabojātais prāts, ja bērnus nevēlās. Ir daudzi cilvēki, kas ļoti vēlas bērnus, bet nevar pie tiem tikt. Šeit jūsu arguments balstās uz to, ka ir maza daļa, kuri nevēlas, tātad tas ir normāli un tīri labi, bet jūs neiedziļinaties problēmas saknē- kāpēc nevēlas. Problēma, kāpēc nevēlas ir bailes uzņemties atbildību, kompleksi, bailes zaudēt kādas privilēģijas. Ja nav mātes instinkta, tā drīzāk ir pataloģija, nevis norma. Tas ir individumi, kurām šis mātes instinkts, diemžēl nav, bet bieži vien izveidojies ārēju apstākļu rezultātā, nevis iedzimts. Jo lielākai daļai cilvēku šis instinkts ir, un ielikts ģenētiski- bez tā suga nevarētu pastāvēt.
Roterdama avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa ZeltrocisMedaļa Zeltrocis
  Roterdama 18.09.18 09:02
2
0

atbildot uz Dark Magician komentāru " Teorētiski vīrietis sanāk vainīgāks, be... "

Pie tā ir vainīgas sievietes.

Anonīms
Anonīms 18.09.18 06:36  
3
1

atbildot uz improve.all.life komentāru " Ja tu izmanto izvarošanu kā attaisnojumu lai ... "

“pēc Dieva ir uzbūvēta”, lūdzu, paņem Bībeli un dodies sludināt šo būvdarbu stacijas laukumā. 

« 1  2  3 »