local-stats-pixel

Vai otrs Kolumbs ir iespējams?4

Iesākumam, mazliet vēstures.Pirms mazliet vairāk kā 500 gadiem Kristofors Kolumbs 1492.gadā meklējot, jaunu ceļu uz Indiju ,taču tā vietā piestāja Amerikas krastā nodomājot,ka tā ir Rietumindija,tā arī nodēvēja atrasto teritoriju - par Vestindiju un iedzīvotājus par indiāņiem. Iemesls šim ceļojumam bija tas,ka tajā laikā Eiropā valdīja lukusmānija pēc Indijas pārdotajām precēm,savukārt, tirdzniecības ceļus starp Eiropu un Indiju nopostīja Tamerlans.

Un tagad ķeroties pie manām pārdomām - vai mūsdienās ir līdzīgs kas iepsējams? Vai mūsdienās ir iespējams,ka kāds atklājējs vai zinātnieks meklē kautko un atrod pavisam ko citu,taču domā,ka tas ir meklētais? Varbūt neieciklēsimies tik ļoti uz ģeogrāfiju, jo virs okeāna esošais pa lielam ir izpētīts- nav zināms šis tas,kas atrodās sasalumā,šis tas par Amazones džungļiem,alam,taču teritorijas kā tādas ir izpētītas un diezzin vai kautkur paslēpies no satelītiem mētājās nezināms kontinents.

Vai mūsdienās ar superattīstītajām tehnoloģijam būtu iespējams kļūt par Kolumbu 2 un atklāt,piemēram , zāles pret impotenci,meklējot zāles pret aids? Noteikti. Vai ir iespējams meklējot jaunu papagaiļu sugu džungļos atklāt strausu paveidu? Domāju, ka var. Vai var meklējot kosmosā atbildes uz vienu jautājumu,rast atbildes uz citiem? Noteikti var. Taču vai mūsdienu pētnieks lietojot visus iespējamos gadžētus un testus domās,ka tās ir pretaids zāles? Šaubos, tāpat kā šaubos,ka strausveidīgo putnu noturēs par jaunu papagaiļu sugu,kāds bija sākuma mērķis.

Taču par kosmosa pētnieku gan es nebūtu tik pārliecināts. Visums joprojām ir neizzināts. Tas, ko cilvēks par to zin ir nieks salīdzinot ar to, ko cilvēks nezin. Neviens joprojām nevar līdz galam izskaidrot melnos caurumus, neviens nevar sniegt simtprocentīgu atbildi jautājumā vai mēs esam vieni vai ,tomēr , nē plašajā visumā. Pa lielam- neviens arī nav devis simtprocentīgi pareizu un apstiprināmu,bez trūkumiem esošu teoriju kā radās dzīvība un cilveks uz Zemes. Tieši tāpēc es domāju, ka Kolumbu 2,3,4,5 utt varēs meklēt starp astronomiem un astronautiem. Starp tiem,kas izzina visuma tumšās dzīles ar teleskopiem,kosmiskajiem kuģiem un satelītiem. Būsim reāli un iedomāsimies situāciju - meklējot atbildi jautajumā ,kāpēc uz planētas x ir krāteri ieraugam meteorītu lietu un izlemjam,ka tie droši vien ir pie vainas, taču kā vēlāk atklāj nākamais zinātnieks - šie meteorīti apiet planētas x orbītu un nokrīt uz planētas y. Vai arī iedomājoties fantastikas filmas,kāpēc ,lai pēc 50 vai 100 gadiem ceļotāji nelidotu misijā uz kādu attālāku planētu vai asteroīdu un nenojūk sakari,kosmiskais GPS (nezināju,kā labāk to nosaukt) un ceļotaji lidojot pēc aptuvenas atmiņas un koordinātem nenoāk uz pavisam cita asteroīda vai planētas un neiedomājas,ka tas ir viņu mērķis? Tikai tad interesantākais ir tas cik ilgs laiks paietu nākotnē,lai atklātu,ka "Indija" nav Indija.?

72 0 4
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000

Šobrīd pasaulē valda tik šaura specializācija, ka otrs Kolumbs ir pat vairāk iespējams, nekā agrāk.emotion

0 0 atbildēt

Kolumbs ta izsti neko jaunu neatklaja. Ir pieejama loti cieta informacija par vesturi, kura tiek labi slepta no publikas, ka Z un D Amerikas kontinenti un ielencosas salas jau daudz senak ir atklatas. Ka piem. Vikingi, vai Japani. Vesture detalizetak un precizak, ja ta var pat teikt.. ir atsketinata tikai lidz musu eras sakumam. Kas ir noticis pirms tam, nav zinams. Saka, ka Tesla ir atklajis brivas energijas noslepumu un ne tikai. Bet tas ir ari loti pieradams, ka elektriba un tas generesana jau ir atklata pirms musu eras un pat iespejams ieprieksejas civilizacijas, kuras ir atstajusas pietiekami daudz pieradijumu par savu eksistenci, ka piem. piramidas. Ta izsti patiesos esamibas mistiskos noslepumus mums visdrizak nebus zinat.  Viss ko atklajam, ir visdrizak jau bijis atklats.Ir argumentejama tema par to, vai musu civilizacija, kadu zinam un nezinam ir iznicinatas vismaz 4 reizes.

Slimibas ir lielakoties raditas sistemas del, ka piem. hiv, aids. Zales pret vezi ir, vnk. farmacijas biznes ir parak liels..

Tev taisniba par musu izcelsmi, nekas ir pieradits no ta, ko apgalvo par izcelsmi, simts procentigi, Es pat teiktu  0%. Loti labs video, kas labi izskaidro dazas lietas. <TE>

Starpzvaigznu izpetisana mus varetu pagriest uz kadu citu virzienu musu nakotne, ja tadas bus.. mums diemzel ir noverota un loti piekopta pasnavnieciska daba. Es teiktu, ka, mes neesam uz pareiza cela, lai vispar kkur nonaktu, ko varetu drosi nosaukt par parliecinatu nakotni(ne talu nakotni). Musu zinatnieki ir stipri reguleti un uzraudziti uz vinu darbu nevar palauties un uzskatit, ka jebkada veida absoluto taisnibu.  Ka pasi zinatnieki atdzist, vini kludas 99.9%  Janotiek ir garigajai revolucijai,  jamaina skats uz pasauli un musu imperijas radito realitati. Pec sistemas defektu noversanas un nakotnes nostiprinasanas, mes, iespejams busim spejigi, atkalt lietas par kuram, mes pat nespejam iedomaties.. 

0 0 atbildēt