1

 15  1

Iespējams, ka esmu ko palaidis garām, tomēr reti kurš būs palaidis garām faktu, ka pirmo reizi cilvēces vēsturē privātuzņēmējs ir nogādājis atronautus Zemes tuvajā orbītā, kur viņi pavadīšot aptuveni četrus mēnešus. Neviļus rodas jautājums vai ir noticis kāds pārpartums vai ir radušies kādi sarežģījumi iecerētā projekta īstenošanā? Ir pagājušas divas dienas kopš astronauti ir sasnieguši savu gala mērķi, tomēr neesmu uzgājis nevienu materiālu tiešsaitē, kur Apvienoto Valstu prezidents vai uzņēmējs ar kuru tiek saistīti sasniegumi, būtu apsveikuši astonautus ar viņu sasniegto.

Kas varētu būt par iemeslu, kāpēc oficiāli nozīmīgākās autoritātes neapsveic astronautus ar sasniegto:
o Prezidenta uzmanība ir fokusēta uz nemieriem
o Uzņēmējam ir jānovērš kāda rakstura nepilnība
o Apsveikumi astronautiem tiek mērķtiecīgi slēpti

Lai gan, gan Apvienoto Valstu prezidents, gan misijas izpildošās kompānijas uzņēmējs pēc veiksmīgā kosmosa kuģa starta uzsvēra projekta nozīmīgumu. Šāda atieksme pret misiju izpildošajiem kadriem, liek domāt, ka cilvēka loma šajā pasākumā ir visai mazsvarīga un nav vērts tērēt spēku vai dzesēt muti, lai uzsvērtu cilvēka iespēju nokļūt izplatījumā, bet ir jāsāk kājas aut, lai sāktu lēkāt pa Mēness virsmu vai jāsāk būvēt starplanētu pārvietošanās transporta līdzeklis, kurš nepacietīgajiem kolonizatoriem ļaus kravāt ceļa somas, lai pārceltos uz dzīvi Marsa sarkano ieleju pavēnī. Vienīgais, ka šāda nostāja diez vai vieš atronautos sajūtu, ka par viņiem tiek domāts, ja atgadītos kas neparedzēts vai negaidīts.

Droši komentāros atstāj savus pieņēmumus par to, kas varētu būt iemesls savādajai ar projektu saistīto autoritāšu klusēšanai. (02.06.2020)

lasi, vērtē, komentē

Pievienotie video

Komentāri 1

0/2000

tas ka tu nevari atrast nenozīmē ka neviens viņus neapsveica. tramps bija uz raķetes palaišanu.. tur arī viņš apsveica visus... Tā tās sazvērestības teorijas rodas, kad dauņi sāk rakstīt blodziņus....

 0  0 atbildēt