19

 258  0

Jau lielu popularitāti un atsaucību ir guvusi VID organizētā čeku loterija, kurā var piedalīties reģistrējot čeku par pirkumu vismaz 5 EUR vērtībā. Naudas balvas ir vilinošas - līdz pat 10 000 EUR. Arī es pats visus čekus virs 5 EUR reģistrēju dalībai šajā loterijā. Taču, skatoties uz to no "Preču un pakalpojumu loteriju likuma" viedokļa, es ievēroju kādu neatbilstību šim likumam. Papētīsim nosacījumus dalībai čeku loterijā un "Preču un pakalpojumu loteriju likumu".

Komentāri 19

0/2000

Patiesībā, ja pēc tam, kad no manas algas ir novilkti nodokļi, kas kopsummā līdzinās apmēram 1/3 daļai no tās, valsts negribētu vēl 1/5 daļu no katras nopirktās preces cenas - nekāda čeku loterija nemaz nebūtu vajadzīga.

Cilvēki nešmauktos ar PVN.

Ja PVN nebūtu 21%, bet gan ~ 10%, veidot PVN izkrāpšanas shēmas neatmaksātos, tātad arī tur būtu viss 'bumbās'!

 15  0 atbildēt
Labāk fēniksā iestūķēju to čeku, nekā piedalos kaut kādos VID pasākumos.
 9  0 atbildēt

Nemaz nezināju par tādu VID loteriju.   

 8  0 atbildēt

Domāju, ka likuma būtība ir tāda, lai alkohola vai cigarešu ražotāji netaisa loterijas, kas veicinātu tieši šo preču noietu. Vids jau nav ieinteresēts šo preču noietā. VID loterijā der jebkurš pirkums vai pakalpojums.

 8  0 atbildēt
Pirms tēlot ļoti ziņošu, tev derētu uzzināt uz kura likuma pamata tiek organizēta šī loterijā. Tai nav nekāda ar Preču un pakalpojumu loterijas likumu. Tā tiek rīkota uz atsevišķa likuma "Čeku loterijas likums" pamata.
 6  0 atbildēt

Pensija man tā kaut kur pa vidam,

Daļu tās es vienmēr dodu VIDam.

Atsaucoties tautas labklājības gidam,

Vai vēl čekus krāt un sūtīt VIDam?

Pati savā dzīvē kuļoties pa vidam,

Uzdziedāšu tautas dziesmu DIDAM.

 5  0 atbildēt
Es neko nedomāju, nespēlēju tādu…pietiek ar to, ka pakāsu naudu loto…
 2  0 atbildēt

viens likums viena taisnība.

vai nu visiem ph uz likumu, vai nu visi ievēro likumu.

 0  0 atbildēt
Ūo! Meļikrāpnieki vid
 0  0 atbildēt

Čeku loterijai ir pašai savs likums... un kā zināms ja speciālais likums ir pretrunā ar kādu no citiem likumiem, tad stiprāks (svarīgāksm galvenāks utt smi: ir speciālais likums šajā gadījumā "čeku loterijas likums" kas spēkā stājās 01.07.2019

 0  0 atbildēt