local-stats-pixel fb-conv-api

Vai Latvijā ir dzīļu briesmoņi?93

1658 3

Latvija ir tāda svētīga vietiņa,kur nav ne haizivju, ne milzu astoņkāju, ne indīgo medūzu...

Bet! Labais jautājums- vai Latvijā mĪtošās zivju sugas spēj apdraudēt nevainīgus makšķerniekus, peldētājus un mājdzīvniekus?

1658 3 93 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 93

0/2000

staasts no manas beerniibas:  Peldamies ar draudzeni tuveejaa diikii... diikis liels un dzils , kaa nekaa vecas karjeras. arii cilveeki ne viens vien tur bija nosliicis, tapeec nebija arii nekaada labaa slava sai vietai..

     iepeldam netiisaam vietaa kur pilns ar uudens zaaleem un algeem, taa kaa sajuuta ir reti riebiiga censamies peec iespeejas atraakt tikt aaraa... peekni draudzene saak nenormali saapees un izbiilii kliegt! uz manu jautaajumu: kas noticis? vina atbild: ka kkas ir sakeeris vinas kaaju un kozz!                             nu arii man ir saakas panika... tapeec censamies peec iespeejas aatrak tik uz krastu. noejam/nopeldam paaris metrus liidz esma apmeeram metra dzilumaa. draudzene visu laiku raud un blaujot saka ka taa noteikti ir uudenszurka kas sakeerusi vinas kaaju.....                                                                bet tad kad vina paceela kaaju virs uudens un mees ieraudziijaam kas tad iisti ir sakeeris vinas kaaju, gandriiz no smiekliem nosliikaam... taa bija konservu bundza  emotion

158 2 atbildēt

Kā man patīk makšķerēt emotion.

49 0 atbildēt

Nostāsti klīst par daudzām latvijas ūdenstilpnēm...kas zin cik daudz tur tās patiesības, taču paklausīties un pasapņot vienmēr ir forši!

34 0 atbildēt

Oh, hell no!! Tās zivis taču nav normālas. No šodienas eju peldēt tikai pilnā bruņu ekipejumā un līdzi ņemu nazi - kā tev tas patiks, trakais sams, KĀ TEV TAS PATIKS!!?emotion

26 0 atbildēt

Makšķernieku leģendas... -"Un tad es ieraudzīju viņa acis-tā kā plītsriņķi,tik lielas."         Ir,jau ir ,par katru ezeru,vai upes līci klīst nostāsti par ūdeņu monstriem... (pats gan neko lielāku par 3kg asari neesmu izvilcis.)emotion

26 3 atbildēt

Latvijas haizivisemotion

22 0 atbildēt

Mazais Latvijas Lohnesa briesmonītis emotion

16 0 atbildēt

Kokneses Daugavas dziļumos arī esot baigie briesmoņi, paši nirēji, kas stiprināja pilsdrupām pamatus, dalījās ar pieredzi un stāstīja ko ir redzējuši..

Un kādus gadus atpakaļ, ar draudzeni redzējām krastā izskalotu samu un nekad tik lielu samu nebiju redzējusi savā dzīvē. Pat ja nemaldos, pāri 2metriem..

14 0 atbildēt

Bija taču kautkāds gadījums ar Rīgas HES, kad pie turbīnu vārtiem pievilkts sams uz 300kg, nirējiem nācies šo vilkt ārā, nobloķējis dies-vien-zin-kādas tur plūsmas.

14 0 atbildēt

Zandarts uzbruks aizsargajot ligzdu

14 0 atbildēt

Tajā reizē kur ir sams, man sanāca atrasties tur pat, tāpēc man ir bilde ar to samu :D

13 0 atbildēt

Man tagad ir bail iet peldēties... :(

15 2 atbildēt

Nu,manam tuvējam ezeram - Burtniekam arī ir sava leģenda! Reiz viens tēva draugs parādīja bildi ar līdaku, aptuveni 9-10 kg lielai tai vajadzēja būt. Kāpēc vajadzēja būt? Tāpēc,ka viņš izvilka tikai pusi no viņas. Nezinātājiem, 9-10 kg līdakas jau tā ir manāmi lielas un lai tādu kāds spētu uz pusēm pārkost... Daudz ir leģendas par šo zvēru,bet tā arī neviens nav noķēris... Kas zina,varbūt arī Burtniekā kāds sams dzīvo...

10 0 atbildēt

Mans lielākais loms ir Mailīte. emotion

9 0 atbildēt

No zivim , monstriem, lidakai butu jaierada ipasha vieta.Par lidaku ir zinams - ,ja pietiek baribas ,vinja augs.  Praktiski tas var  but gadiem ilgi,Latvijaa esot 13gadi(zinamais vecums),bet ir zinjas par 33gadu vecam lidakam.Gadaa lidaka sasniedz ap 20 cm  ,tatad 13 gados-2,50 -2,60 m.Jau velk uz ,,monstru,,  ,bet ja 33gadi-6,60 m. .......Trakums.           Iedomasimies tagad lielu,dzilju ,nomalju udenskratuvi,kura daudz baribas un nav nekadu ienaidnieku........Es , personigi,tadaa  negribetu nejaushi nokljut,gumijas laivinjaa....Internetaa bija info. par Sibirijas tautu folkloru .Visam -VISAM tautam ir lidzigi miti par milzu monstriem ,kas mit vientuljos ezeros un var uzbrukt neuzmanigi par tuvu pienakushiem dzivniekiem un pat cilvekiem.Spriezhot pec pazimem-tur uzdarbojas milzu lidaka,s.Bija foto ar milzigu zhokli, caur kuru var izbraukt kamanas.....  mazaks apakszhoklis bija piestiprinats pie  sienas ka pakaramais.Varbut ari fufelis,bet kapec daudzam tautam lidzigi nostasti......Ari Latvijaa Latgales vientuljajos un dziljajos ezeros vel  var but kads ,,parsteigums,, ......kas zin...

9 0 atbildēt
Nezināju ka Lv var atrast tādus monstrus
9 0 atbildēt

Esmu vienreiz noķēris vienu ūdens briesmoni ''Samu'' bija ko pamocīties kādas 30 minūtes cīnijos ar 5 kg un 70cm garu samu. Neteikšu, ka tas ir viens no vieglākajiem darbiem! 

7 0 atbildēt

Tas nabaga sams tikai aizsargājās un biedēja prom to pamuļķi. Agresija izpaustos, ja sams būtu sekojis viņam un plosījis visu laiku. 

6 0 atbildēt

Uz līdakas "žiletēm" var labi sagriezties, bet samus kaut kur eiropā "īstie veči" vilka ar plikām rokām. Roku bedrē uztausta kur ūsainais ir un tad aiz mutes rauj ārā, skats jau iespaidīgs, bet tur tie kodumi nebija tik briesmīgi kā no šeit redzamās līdakas. Cik ir nācies uz līdakām sagriezties, dzīst brūces diezgan sūdīgi. 

6 0 atbildēt

2 bildē kas tam čalim ar roku?

5 0 atbildēt
« 1  2  3 »