Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
163

Tu ikdienā nēsā sarkanu, brūnu, melnu vai varbūt dzeltenu apģērbu?

SARKANASarkanā krāsa ir... Autors: The Diāna Uzzini, ko mīļākā apģērba krāsa atklāj par Tavu personību
Attēls no: brightside.me
1.

SARKANA

Sarkanā krāsa ir uzbudinoša. Tā palīdz paaugstināt asinsspiedienu, paātrināt pulsu un elpošanu. Ja tev patīk nēsāt sarkanas krāsas apģērbu, tad tu esi mērķtiecīgs un varbūt pat nedaudz agresīvs. Tu vienmēr dzīvē virzies uz priekšu, nebaidoties ne no kā un neskatoties ne uz kādiem šķēršļiem savā ceļā. Tu vienmēr esi gatavs pamēģināt pat dīvainākās lietas. Tu esi pieradis dabūt to, ko vēlies, tapēc tavā ceļā stāties nav ieteicams. Tu esi kaislīgs, ar stipru gribasspēku un straujas dabas. Sarkanas krāsas apģērba nēsātāji parasti ir lojāli un vispusīgi, bet cieš no mazvērtības kompleksiem.

TUMScaronI ZILATu esi... Autors: The Diāna Uzzini, ko mīļākā apģērba krāsa atklāj par Tavu personību
Attēls no: brightside.me
2.

TUMŠI ZILA

Tu esi cilvēks, kurš smaida reti. Tavu uzticību var iekarot tikai vairāku gadu smaga darba rezultātā. Tajā pašā laikā tu esi ļoti mierīgs un cilvēki tev dabiski uzticas. Tumši zilas krāsas redzēšana pazemina asinsspiedienu, palēnina sirds ritmu un elpošanu. Visticamāk tu esi vispusīga un harmoniska personība, kura lieliski tiek gala ar stresu. Tu esi pārliecināts par savām spējām, un pārējiem ar tevi ir viegli sastrādāties.

BALTAJa tu dod... Autors: The Diāna Uzzini, ko mīļākā apģērba krāsa atklāj par Tavu personību
Attēls no: brightside.me
3.

BALTA

Ja tu dod priekšroku baltas krāsas apģērbam, tad tu jūti brīvību, tici, ka nekādi šķēršļi tevi nenošķir no tā, ko tu vēlies un ka pasaule ir pilna ar iespējām. Balta krāsa ne atbaida, ne piesaista, turklāt tā daudz neko nepasaka par personību.  Visticamāk gan baltas krāsas nēsātāji būs optimisti un tas, savukārt, patiks ļoti daudziem.

VIOLETAVioleta krāsa rodas... Autors: The Diāna Uzzini, ko mīļākā apģērba krāsa atklāj par Tavu personību
Attēls no: brightside.me
4.

VIOLETA

Violeta krāsa rodas tad, kad sajauc kopā sarkanu un zilu. Cilvēks, kurš ir iemīlējis violeto krāsu, no dabas ir tieši šāds apvienojums – kaislība un saprāts, emocijas un miers. Tas nozīmē, ka persona ir ļoti daudzpusīga un grūti prognozējama. Ja tu esi violetas krāsas cienītājs, tad visticamāk tev apkārt vienmēr būs ārkārtīgi dažādi un interesanti ļaudis. Šādi cilvēki vienmēr tuvumā turēs tos, kuri viņus aizrauj tikpat ļoti, cik viņu pašu šarms aizrauj apkārtējos.

ROZĀRozā krāsa ir maiga un... Autors: The Diāna Uzzini, ko mīļākā apģērba krāsa atklāj par Tavu personību
Attēls no: brightside.me
5.

ROZĀ

Rozā krāsa ir maiga un it kā mīksta. Tā rada laipnības sajūtu, mājīgumu un sentimentu. Rozā krāsa ir sarkanas un baltas krāsas sajaukums. Rozā krāsas piekritēji iemieso brīvības un miera sajūtu, tomēr ir arī kaislības pilni. Rozā krāsas nēsātāji necieš vardarbību nekādā tās izpausmē. Viņi dzīvē ļoti augstu vērtē komfortu un laipnību. Viņiem allaž blakus ir nepieciešams kāds, kurš viņu dzīvē ienes mieru.

ZAĻAZaļas krāsas apģērba... Autors: The Diāna Uzzini, ko mīļākā apģērba krāsa atklāj par Tavu personību
Attēls no: brightside.me
6.

ZAĻA

Zaļas krāsas apģērba nēsātāji ir noslēpumaini. Apkārtējiem viņi dažkārt šķiet kā viena liela mīkla. Zaļa krāsa var liecināt arī par pārākumu, autoritāti un spēku. Viņi vēlas tikt novērtēti un apbrīnoti. Lielākās bailes – citu cilvēku ietekme. Viņi visu mūžu tiecas pēc pašapliecināšanās.

DZELTENADzeltenās krāsas... Autors: The Diāna Uzzini, ko mīļākā apģērba krāsa atklāj par Tavu personību
Attēls no: brightside.me
7.

DZELTENA

Dzeltenās krāsas nēsātāji ir īsti dzīves baudītāji ar kārtīgu humora izjūtu. Dzeltenā ir relaksācijas krāsa. Ja redzi kādu dzeltenā apģērbā, tad viņš tiecas pēc brīvības un laimes sajūtas, tāpat arī pēc attiecībām. Viņu uztverē tieši attiecības viņiem šo visu var sniegt. Cilvēki, kuri atsakās nēsāt dzeltenu krāsu, bieži vien iekšienē jūtas tukši, nelaimīgi un izolēti no apkārtējās pasaules.

GAIScaronI ZILAGaiscaroni... Autors: The Diāna Uzzini, ko mīļākā apģērba krāsa atklāj par Tavu personību
Attēls no: brightside.me
8.

GAIŠI ZILA

Gaiši zila krāsa liecina par to, ka tu esi bezrūpīgs un priecīgs cilvēks. Tie, kuru garderobē dominē gaiši zilā krāsa, neizvirza stingras prasības apkārtējiem un gaida, ka pārējie tās neizvirzīs pret viņiem. Viņi ir īsti mieramikas un laipnības iemiesojumi, kuri ātri vien iejutīsies ikvienā kompānijā.

BRŪNATie kuri ir... Autors: The Diāna Uzzini, ko mīļākā apģērba krāsa atklāj par Tavu personību
Attēls no: brightside.me
9.

BRŪNA

Tie, kuri ir iecienījuši brūno krāsu, dzīvi dzīvo tā, kā viņiem pašiem šķiet saprātīgi un loģiski. Viņi nav spontāni un kārtīgi apdomā lietas pirms izdara. Viņus apbrīno visi, kuri tiecas pēc stabilitātes un kuriem ir svarīgas tradīcijas. Tie, kuri brūnu krāsu izvairās nēsāt, bieži vien meklē savu ES un tiecas pēc individualitātes.

PELĒKAPelēko krāsu nēsā tie... Autors: The Diāna Uzzini, ko mīļākā apģērba krāsa atklāj par Tavu personību
Attēls no: brightside.me
10.

PELĒKA

Pelēko krāsu nēsā tie, kuri nevēlas sev piesaistīt uzmanību un izcelties pūlī. Vai arī tie, kuri lēnām iet uz savu mērķi un nevēlas izcelties, lai viņu plāni izdotos. Pelēkā krāsa ir pati neitrālākā – tā nav ne gaiša, ne tumša. Tā var kalpot par pamatu citām krāsām un tātad arī psiholoģiskām manipulācijām.

1
163
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [7]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Blackbberry avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  Blackbberry 20.08.19 01:28  
6
0
Horoskopu stāsts. Atbilst visiem. Man garderobe sastāv no visām krāsām, tapēc gribu sev piesaistīt uzmanību un vienlaicīgi negribu? Tapēc man ir vai nav humora izjūta vienlaicīgi? Smieklìgi.
Ciema Sensejs avatars
Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa InfluencerisMedaļa Latvijas politika
  Ciema Sensejs 20.08.19 08:58  
4
0
Baigais bulšits
Ciepanick avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa MērisMedaļa Maģistrants
  Ciepanick 20.08.19 18:46  
4
0
Melna. Kaut kas ir,jā
The Legend avatars
Medaļa MērisMedaļa Izglītojošs testsMedaļa Arheologs
  The Legend 20.08.19 09:54
4
1

Brūna liecina ka tu esi pēdējais s*ds.

The Legend avatars
Medaļa MērisMedaļa Izglītojošs testsMedaļa Arheologs
  The Legend 20.08.19 09:55
1
1

Melns, zils un sarkans. Viss īstenībā atbilst.

197403 avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa RecidīvistsMedaļa Zeltrocis
  197403 21.08.19 07:30
0
0

  

CabooM avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  CabooM 24.08.19 18:28
0
0

Pelēka/melna