Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
16
1247

Sveiki Spoki un Spocenes. Pa ilgiem laikiem tapis mans raksts. Šoreiz par to, ka Latvijā mīt pretvalstiskas personas un tās ir ieņēmušas augstus amatus.

Lai labi lasās!

Sākscaronu ar to kāpēc tapis... Autors: Mūsdienu domātājs Ušakovs pieķerts masu slepkavību un genocīda musinātāja atbalstīšanā.
1.

Sākšu ar to, kāpēc tapis šis raksts.

Rakstsu nolēmu izveidot dēļ tā, ka ieraudzīju TVnet rakstu, kurā bija minēts, ka Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičš iekļāvis melnajā sarakstā krievijas seriāla "Interni" aktieri Ivanu Ohlabistinu dēļ tā, ka viņš aicināja uz genocīdu pret visu ukraiņu tautu ("nāvi ukraiņiem"), un aicināja netradicionāli orientētos nogalināt ("geji jādedzina krāsnīs").

Attēlā divi no Ohlobistina... Autors: Mūsdienu domātājs Ušakovs pieķerts masu slepkavību un genocīda musinātāja atbalstīšanā.
2.

Attēlā divi no Ohlobistina twītiem:

1.) Fašistiem: Ja jūs vēl nesapratāt - krievu pasaule pacelsies un jums nebūs vietas uz šīs zemes. Katru atradīsim. Katru nogalināsim.

2.) Fašistiem: Jūs variet nogalināt visu Jaunkrieviju, variet dedzināt pilsētas un ciemus, bet ziniet - mēs atnāksim un iznīcināsim visus 3 paaudzēs. Baidieties.

Tikai paradokss tāds, ka šajos komentāros minētais naids ir acīmredzami identisks Nacistiskās Vācijas naidam pret ēbrejiem, līdz ar to Ohlobistins neapzinās, ka tieši viņa (arī viņa valsts) politiskā nostāja vistiešākajā mērā ir fašistiska vai nacistiska. 

Reaģējot uz Rinkēviča pausto... Autors: Mūsdienu domātājs Ušakovs pieķerts masu slepkavību un genocīda musinātāja atbalstīšanā.
3.

Reaģējot uz Rinkēviča pausto informāciju, Rīgas mērs Nils Ušakovs Ohlabistinam bija aizrakstījis, ka viņam ļoti liels kauns par Latvijas ārlietu ministru, lai gan dažos jautājumos viņa domas ar Ivanu nesakrīt. Tas liek aizdomāties par šo to. Pirmām kārtām par to, ka Nila Ušakova pārstāvētā partija, viņš pats nav nosodījis Krievijas agresiju Ukrainā. Tā kā viņš jau sākt aizstāvēt cilvēku, kurš aicina uz masu slepkavībām, genocīdu, tad jājautā kādi ir viņa paša īstie mērķi, vai viņš kā cilvēks, kurš bija vizītē uz Maskavu, plāno "fašistu" iznīcināšanu Latvijas teritorijā. 

Bet nu tas ka viņš atbalsta cilvēku, kurš aicina uz genocīdu man nemaz tik liels pārsteigums nav. Kāpēc? Jo atceros jau agrākās Nila Ušakova darbības: Valodu referendumā balsoja par krievu valodu kā otro valsts valodu, tāpat katru gadu svin Uzvaras dienu, kas mums Latviešiem asociējas ar valsts okupāciju utml. Katrā ziņā ne viņš ir tas cilvēks, kam ir tiesības ar ārvalstīm apspriest valsts politiku. 

Nākamais pretvalstisko... Autors: Mūsdienu domātājs Ušakovs pieķerts masu slepkavību un genocīda musinātāja atbalstīšanā.
4.

Nākamais pretvalstisko personu sarakstā no manis ir Jānis Urbanovičš - arī "Saskaņas" biedrs. Viņš savulaik uzrakstīja grāmatu "Nākotnes melnraksti. Latvija 1941.-1947.", kurā aprakstīja cik tomēr labi mums gāja dēļ PSRS. Kāpēc grāmata tieši par 1941.-1947. gadu? Uz to Urbanoviča kungs ilgi bija stostījies un nevarējis atbildēt, līdz galu galā nācās atzīties, ka nevēlējās pieminēt abas izsūtīšanas. 

Principā cilvēks, kurš vēlēšanās ieguva visvairāk plusu no visiem, kurš ir no partijas, kura vēlēšanās ieguva visvairāk vietas, centās sagrozīt Latvijas vēsturi Krievijai tīkamā gultnē. 

Rakstā nevarēju nepieminēt... Autors: Mūsdienu domātājs Ušakovs pieķerts masu slepkavību un genocīda musinātāja atbalstīšanā.
5.

Rakstā nevarēju nepieminēt arī šo georga lentīšu valkātaju - Tatjanu Ždanoku. Viņu pazīstam kā vienu no mūsu valsti reprezentējošajām personām Eiropas parlamentā. 

Latvijas iedzīvotāji viņai, par spīti pretvalstiskajām darbībām, devuši lielu varu, kā rezultātā Ždanoka publiski paudusi melus, ka ja Latvijā kāds ierunāsies krieviski, tad praktiski to cilvēku nošaus, pat grūtnieces. Tāpat viņa cēla valsts neslavu ar savu dalību Krimas referenduma uzraudzīšanā. Un kā jau visi to zinām, viņa vēlējās krievu valodu kā otro valsts valodu, vēlas, lai saglabātu krievu skolas Latvijā utml. 

Visi scaronie cilvēki aktīvi... Autors: Mūsdienu domātājs Ušakovs pieķerts masu slepkavību un genocīda musinātāja atbalstīšanā.
6.

Visi šie cilvēki aktīvi vēlas tuvoties Krievijai un tās līderim Vladimiram Putinam, ko dažreiz praktiski ceļ Dieva lomā (piemēram, Nils Ušakovs izteicies, ka Putins ir labākais Krievijas prezidents kāds vien var būt).

Tādēļ lūdzu jūs padomāt, vai tiešām šiem cilvēkiem ir vērts dot kaut kripatiņu uzticības, jo kas zin, viņu dēļ Krievijas zemūdenes Latvijas krastos vai Krievijas iznīcinātāji virs Latvijas teritorijas var nebūt tikai iztēles auglis. Tāpat nevēlos, lai pēkšņi es, cilvēki man līdzās sāktu tikt saukāti par fašistiem un kāds kaimiņos aicinātu iznīcināt mūs līdz pēdējam.

Vēlos vēl piebilst, ka Nilam, Tatjanai un Jānim derētu padomāt par to, kurā valstī viņi dzīvo un, ka ja viņi nevēlas pieņemt to, ka šeit ir brīva valsts, ka šeit runāsim latviešu valodā, tad uz kaimiņzemi Krieviju ceļš vienmēr ir vaļā!

 

   Paldies, ka izlasīji šo rakstu!   

 

Citi interesanti raksti, protams, <šeit>!

16
1247
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [131]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Chinook avatars
Medaļa MarioMedaļa Troll killerMedaļa Mario
  Chinook 25.10.14 13:13
86
2

Tā Ždanoka vispār ir īpatnēja persona starp tiem pārējiem kadriem. Dzīva fosīlija. Pārējie tikai gvelž, lai saglabātu politisko ietekmi vai izpatiktu Krievijas režīmam, bet viņa, šķiet, gaida to dienu, kad Ļeņins augšāmcelsies no mauzoleja un piešķirs viņai augstāko PSRS ordeni.

Mahitoo avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Černobiļas ola
  Mahitoo 25.10.14 13:04
62
4

Gņila un pārējo putina sūkātāju "slapjais sapnis" - salādēt letiņus vagonos un aizsūtīt vienvirziena "ceļojumā" uz saulaino Magadanu vai Sibīriju!

Es brīnos, kā tādi tipiņi vēl nav izraidīti no Latvijas!Urlande plaša zeme, visiem, kam lv kas nepatīk, vietas pietiks, pie reizes varēs izbaudīt "komunismu" visā tā krāšņumā

theandrey avatars
Medaļa JubilārsMedaļa ZebraMedaļa 鬼心
  theandrey 25.10.14 16:12
50
1

Liela problēma jau ar daudziem(ne visiem) krievu tautības cilvekiem, ir tas, ka vini ir tiktal nozombeti, ka vinus jau vairs nav iespejams pārliecinat par ko citu. Es drīzāk, kaķim iestāstīšu, ka vins ir suns, neka krievam, ka vinam nav taisnība..

spoku dienas doma

BigBear avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Students
  BigBear 25.10.14 14:23
44
1

 Latvieši ir devuši pietiekoši daudz laika latvijas krieviem. Mēs saprotam ka staļina laikā viņu vecākiem un vecvecākiem nebija izvēles, viņus šurp atdzina ar varu. Mēs devām viņiem laiku, iejusties, nodibinat mājas, iemācīties valodu un kļūt par mūsu tautas daļu. Krievi ar savu rīcību ir PAŠI atteikušies un uzstājušies ļoti agresīvi pret mums. Pret agresiju mēs atbildēsim ar agresiju, nežēlīgāku nekā putins ir spējīgs iedomāties mēs cīnīsimies līdz pēdējam kā to jau gadu simteņiem tika darījuši mūsu senči. PRET KRIEVU AGRESIJU MĒS ATBILDĒSIM AR VĒL LIELĀKU AGRESIJU.

spoku dienas doma

LordsX avatars
Medaļa Troll killerMedaļa MildaMedaļa Burvju klana biedrs
  LordsX 25.10.14 13:42
41
0

atbildot uz aris1188 komentāru " tu labāk pasaki kam nemaksā maskava maska... " Nu, man Maskava nemaksā, es  urlas ienīstu par velti.

spoku dienas joks

edgero avatars
Medaļa DocentsMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Doktors
  edgero 25.10.14 21:10
34
1

Man patīk tas tipiskais krievu teksts ''MĒS'' Mēs nāksim,mēs sodīsim utt..bet tai pašā laikā tie lielie runātāji ieroci acīs nav redzējuši un diez vai īstu līķi vispār redzējuši nemaz nerunājot ka kāds par tādu būtu jāpataisa!Tik prot bļaut MĒS...Nerunā par visiem,runā par sevi,vai arī ksfinkteris raustās pateikt ka Vot,es aizbraukšu un piz..ec jums???!?!?!Man nāk prātā vecs teiciens ka krievi ir kā odi,uzbrūk tikai barā

spoku dienas doma

BigBear avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Students
  BigBear 25.10.14 13:54
21
1

Trīs mīļākie krievu lamuvārdi:

1. Hui

2. Bļad

3. Fašist

Anonīms
vera 25.10.14 15:51
22
2

Nezinu nevienu lielāku fašistu par krievu.Vācieši ir sen atpakaļ savā dzimtenē un ja šeit kāds arī dzīvo,tad viņš nenīst tautu un viņas valodu ,ka to dara krievu lielākais vairākums ,kā okupēja tā vēl tagad dzīvo un savu dzimteni aizmirsuši.Tā kā nevajag saukt citus savā vārdā-paši fašisti un  piedevām vēl slepkavas.Nesaprotu,kā Latvijas galvaspilsētu var vadīt krievs,kas atbalsta okupācijas un Ukraiņu slepkavošanas!

BigBear avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Students
  BigBear 25.10.14 14:18
17
2

atbildot uz druvalds komentāru " Par Nilu  un Jāni runājot- vi... " Kreiviem nekad nav patikusi taisnība. cilvēki tika izsūtīti, tika slaktēti, okupācija bija un vēl nav beigusies. Tūkstošiem Latviešu guļ sibīrijas zemēs kur tika ar varu aizvesti un bada mērdēti. Tie bija varenie krievu kareivji kas izvaroja latviešu sievietes līdz nāvei, Varu parādīt vairākas kapa vietas kur guļ tadas sievietes. Varenie atbrīvotāji atnāca un aizmirsa aizvakties.

Anonīms
getto1 25.10.14 15:53
15
1

Ušakovu ziepēs, woop woop

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 25.10.14 14:43
13
0

atbildot uz druvalds komentāru " Neiet runa ne par to, kā bija PSRS un kāds ... " Nedrīkst būt neitrālā pozīcijā. Mums ar PSRS šī neitralitāte vienreiz beidzās ar okupāciju, izsūtīšanu un citām vardarbīgām lietām, Krievija ir izdevīgs sadarbības partneris, bet nevienam nav noslēpums, ka arī nestabils visos veidos. Nevajag nodalīt PSRS no Krievijas. Valsti joprojām vada tie paši demoralizētie cilvēki (ar īsu pārtraukumu un izmaiņām Jeļcina izpildījumā). 

Mūsdienu domātājs avatars
Medaļa HītsMedaļa ĢenerālisMedaļa Gada raksts 2014
  Mūsdienu domātājs 25.10.14 14:28
12
0

atbildot uz druvalds komentāru " Lūk, tāda attieksme arī kaitina. Tāds viedokl... " Tātad tavuprāt normāli aizstāvēt cilvēku, kurš mudina uz masu slepkavībām, genocīdu?

Tavuprāt mums vajag te citu valodu lai gan šī ir mūsu zeme un citur kur runāt savā valodā nav mums iespējams?

PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 25.10.14 15:56
12
0

atbildot uz LordsX komentāru " Un, starp citu, tavs paša komentārs: &nb... " Cukas shnjukurs atdeva krievam Abreni.Latvijas attiecibas ar krieviju neuzlabojas necik .Igaunija netaisas atdot Pechoru apgabalu un to vienmer uzsver.Un vinjas attiecibas ar krieviju nav necik sliktakas.Krieviju nav iespejams ,,pielabinat ,,ar piekapshanos ,sekos tikai jauni uzbraucieni un pretenzijas.Nevajag padoties nevienaa jautajumaa.Ukrinas gadijums to pierada.Krievs  laikam nu jau sak saprast ar ko sasejies,un ka laikam nevajadzeja......

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 25.10.14 14:26
12
0

atbildot uz druvalds komentāru " Tu, laikam, pats nesaproti par ko runā un n... " Esmu piedzīvojis PSRS taloniņu sistēmu, tā ka turpini sēdēt savā kaktā. Es izlasīju, un? Atkal noliekam ES, NATO un ASV, ka tie nepalīdzēs, bet krievi būs iekšā, kad vien vēlēsies. Pareizi nodefinēji krievus - pļēguri. Viņi ar savām nodzertajām smadzenēm nespēj sagremot paši savas vēstures momentus, kad vara palaida rokas pret savējiem, toties goda sardzē par Ļeņinu, Staļinu un tamlīdzīgām personībām ir gatavi jebkad... kad būs skaidrā un par to atleks kāds labums, nskatoties uz to, ka pats var kļūt par malto gaļu kaujas laukā.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 25.10.14 14:58
12
0

atbildot uz druvalds komentāru " Katram plusam vienmēr būs blakus savs mīnus... " Neesi ievērojis, ka šīs atšķirības strauji dziest? Turklāt mūsdienu Krievijai izmanto iespējas šīs atšķirības dzēst ātrāk, nekā laikā starp WWI un WWII.

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 25.10.14 15:29
12
1
Saskaņas vienīgais mērķis ir Latvijas pievienošana Krievijai. Tracina visi tie Kremļa kalpi un dzeguzes. Lai viņi tinās prom no Latvijas!
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 25.10.14 15:38
10
0

atbildot uz druvalds komentāru " Tas nav mans viedoklis un vispār- Krievijas... " Un tagad pajautā sev, kāpēc tas pasākums sāk iet pa burbuli!? Laikam jau tāpēc, ka Rietumi pateica nē un ieslēdza dažādus izolatora mehānismus, kuri ietekmēja Krievijas, rubļa vērtību, politiķu un populāro personu pārvietošanās un nenosodītās izpausmes spējas. Lai krievi jūtās apbižāti un sāk domāt, ka vēlreiz būt par nesodāmiem noziedziniekiem svešās zemēs viņiem neviens neļaus un lai arī ņem vērā, ka Rietumu sodīšanas risinājumi ir demokrātiskāki par urlām viegli saprotamo izsūtīšanu, nošaušanu, izvarošanu, izlaupīšanu, nomērdēšanu badā utt.

FuNkYmoNeY avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa SpoksMedaļa Dienas joks
  FuNkYmoNeY 25.10.14 13:28
16
6

Cilveki kam vienaldzīgs Latvijas liktenis jau balsoja par Saskaņu. Lai brauc uz savu pusiju,papam azotē, tur bus krievu valoda cik uziet un nevajadzēs te lieki muti dzesēt

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 25.10.14 13:59
10
1

atbildot uz druvalds komentāru " Par Nilu  un Jāni runājot- vi... " Ko, tavā izpratnē, nozīmē "kopējais labums"? Ja tu esi akls un neredzi, kurā virzienā tiek bīdīti politiskie procesi un kādas jau tagad tam visam ir sekas, tad sēdi savā kaktā un nevaukšķi par kaut kādiem labumiem, kurus tāpat savāks tikai politikas bīdītāji nevis iedzīvotāji.

veiksmīGais avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Gada raksts 2012Medaļa Dienas joks
  veiksmīGais 25.10.14 17:15
8
0

Man pietiek jau ar to, ka Ušļaks nobalsoja par otru valsts valodu, manās acīs tas ir tas pats, kas nobalsot pret Latviju kā valsti. Gaidu to dienu, kad visas šīs sejas pazudīs no varas krēsliem  

« 1  2  3  4  5 »