local-stats-pixel

Ušakova laiks ir beidzies, ko par to saka «dīvānu eksperti»?12

63 0

Ja tev ir interneta pieslēgums, tad zini to, ka piektdienas rīts sākās karsti - visi ieraudzīja ziņu, ka Pūce izdevis rīkojumu atstādināt Nilu Ušakovu no mēra amata.

Pūces rīkojumā uzskaitīti vairāki Ušakova kā Rīgas mēra un kā pašvaldības SIA «Rīgas satiksme» kapitāla daļu turētāja pārstāvja izdarīti pārkāpumi. Piemēram, sagatavojot pārskatu par Rīgas pilsētas pašvaldības 2017.gada budžeta izpildi, attiecībā uz «Rīgas satiksmes» finanšu datiem esot nepareizi iegrāmatoti 18,43 miljoni eiro. Rezultātā līdzekļi neesot izlietoti saskaņā ar pašvaldības konsolidētajā kopbudžetā paredzēto mērķi.

 
 
 
 
 
 
 
 
63 0 12 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 12

0/2000

Win-Win situācija abām pusēm. Pūce varonis atlaida Ušakovu. Ušakovs moceklis vatņiku acīs un dabūs balsis Eiroparlamentam. Easy game Easy life. Tauta neko neiegūs.

11 0 atbildēt

Dotajā brīdī saskatu tikai visu par labu Ušakovam. Pūce izdarījis milzīgi lielu pakalpojumu šim. Sakarā ar EP vēlēšanām. Līdzīgs scenārijs kā bij ar A.Kaimiņu. Visi sašūmējās,visi iebalsoja. Šeit līdzīgi vis notiks. Visi sāks vaimanāt un atbalstīt Ušakovu. Un par spīti ies uz EP vēlešanām,lai šis tiktu ievelēts. Manā uztverē,šis vis bij jādara ātrāk. Pagaidam izskatās ka Ušakovs izmantos so situāciju,par labu sev.

6 0 atbildēt

Blow my mind 🤯

4 0 atbildēt

No viņa var tikt vaļā tikai ar viņa dievekļa Josifa Visirianoviča un fīrera Vladimira Vladimiroviča metodēm-lodi vai indi! Nekā savādāk

4 0 atbildēt

Beidzot pa ilgiem gadiem Latvijā ir pieņemts izcils lēmums. 

Nevajadzēja pat nākošo simtgadi sagaidīt.

4 0 atbildēt

Nu Nils zināmām aprindām vienmēr būs svētais(nu protams tapēc ka krievs),bet tag vēl arī mocelkis. Maz ticams ka no šitās šļuras mēs kko labu iegūsim. Lembergu nevar notiesāt,ar Ušaku būs tieši tas pats. Pietiesās vēl brangu kompensāciju,iesitīs vēl lielāku politisko kapitālu, iegūs deputāta neaizskaramību, dzīvosies pa Briseli cepuri kuldams. Un jauks gaisu starptautiskā līmenī. Tas ir cīnīsies par nabada apspiesto minoritāti

0 0 atbildēt
Viena krieva okupanta vietā atkal jauns krievu okupants būs par Rīgas mēru ievēlts un tas viss dēļ latviešu nodevējiem no partijas GKR!
0 0 atbildēt