Tuvojas Ziemassvētki...15

 53  1

Tākā tuvojās ziemassvēki un cilvēki sākt likt dekorācijas, tad man ir LIELS lūgums visiem tiem, kas gatavojās izlikt eglīšu lampiņas un dekorācijas mājas pagalmos vai ārpusē pie logiem - vai jūs lūdzu varētu neizklikt visu, kas ir zilā krāsā un mirgojošs? Katru reizi, kad es braucu garām, es domāju, ka tā ir policija un mani pārņem panikas lēkme. Man ir jānoņem kāja no gāzez pedāļa, jāizmet atvertā vīna pudele, jāpiesprādzējas, janomet telefons uz zemes, jānogriež skaļums rādziņam un jāpastumj ierocis zem beņķa. Tas pārāk daudz darāmā tik īsā laika posmā.......
Paldies par jūsu sapratni, sadarbību un manu jūtu ņemšanu vērā. 🤣🤣🤣

Komentāri 15

0/2000

Ok, turpmāk mans pagalms tiks rotāts TIKAI ar zilām gaismām un nākamreiz, kad brauksi garām, piestāj un iztukšosim to Tavu vīna pudeli kopā.      

 11  0 atbildēt

Oki, man nav zilās gaismas, bet zaļās,tā kā viss ok.

 6  0 atbildēt

Es laukos dzīvoju, patālu no ceļa.

 6  0 atbildēt

 2  0 atbildēt

Labs. Autoram pīrādziņš. Tur uz plauktiņa divi stāv, ņem vidējo, tas Tavējais))

 2  0 atbildēt

😂

 2  0 atbildēt

man,piem. ,pajāt,kas tuvojas un kādā krāsā un kādi svētki...netrafarētajiem tāpat braucu garām ar līdz +20 ārpus apdzīvotas vietas un neko,neaiztiek..

 1  0 atbildēt

Urrā nopelnīji mīnusu uz Ziemassvētkiem

Tikai likt mīnusu vai plusu?

Nevajag braukt dzērumā vai sapīpējoties kaut ko…tad arī problēmas nebūs

 1  0 atbildēt

Un bļā…šito murgu ieliktu kāds jauniņais, tad būtu pilns ar mīnusiem tai skaitā ar manu arī…un kāpēc man neielikt tev mīnusu? 😂

 1  0 atbildēt

Aizej un pati piesakies policijā! Tā taču nav dzīve tādā stresā dzīvot. Atsēdēsi un varēsi priecāties arī par zilām gaismiņām.  

 2  7 atbildēt