local-stats-pixel fb-conv-api

Top stjuartu meli!17

263 1

Sveiki visiem!

Lidojums no Tokijas bija bez starpgadijumiem, ja neskaita gaisa bedres virs Ķīnas… Lidojuma laikā, es sāku apdomāt ko lai vēl pastāsta par šo brīnišķīgo profesiju, un šī tēma man ienāca prātā , kad 36D jautājā vistu, kuras “nebija” emotion

Ceru ka patiks, un atvainojos par gramatiku.

Tātad, kā jau katrā darbā, mums ir daži nerakstīti noteikumi, un viens no tiem- Tev ir jābūt labam melim! Mēs melojam mūsu pasažierim jau no paša lidojuma sākima- “Labrīt, esiet sveicināti uz klāja!”, lai gan kas gan var būt labs- stāvēt 6 no rīta, aukstumā, un bez kafijas, un jūs tāpat ignorējat mūs. Neatkarīgi no tā, cik mums slikti iet, lai arī cik mēs nebūtu miega badā, un nezin kādas problēmas mums ir uz zemes, mēs vienmēr sekojam svētajai mantrai- ‘Teeth and Tits’ , un smaidam neatkarīgi no tā vai mēs gribam , vai ne.

Šodien, es jums došu iespēju redzēt cik daudz mēs melojam. Varbūt paši pat esiet saskārušies ar dažiem meliem... emotion

“ Es būšu atpakaļ, tikīdz es uzzināšu vairāk! “

Es domāju- nekad. Ja tā ir tehniskā problēma- vai es izskatos pēc mehāniķa? Ne jau nu šajā uniformā! (plus mehāniķi nevalkā pus kilo ar kosmētiku uz sejas emotion ) Kavējumi dēļ laikapstākļiem? Es esmu apmācīta izvilkti tevi no degošas lidmašīnas 90sec laikā, ne jau metroloģijā! Vēlos minēt, ka stjuarti ir vieni no pēdejiem cilvēkiem kas uzzina jebkādu informāciju, tāpēc Tev nav nekādaspat jēgas prasīt mums šādas lietas.

“Jums nav iemesla uztraukties, mūsu lidmašīna ir pilnīgi droša! “

Njaa, tikai lūdzu ignorē izolācijas lenti uz spārna, WC kas ir pārplūdusi, un salauztu galdiņu 23D. Es nemaz nesākšu to, ka mums ir problēmas ar durvīm 2L, kurām ir saplīsu spiediena kontrole, un ka viena no krāsniņām ir sabojājusies. Lūdzu neuztraucaties, kad uzzināt ka lidmašīna ar ko lidojat, ir vecāka nekā Madonna , un ka šī lidmašīnas nobraukums ir lielāks nekā Space Shuttle! Mūsu mehāniķi ir ļoti čakli, un var radīt brīnumus!

“Tas ir pilnīgi normāli!”

Mums tas tev ir jāpasaka. Tā dīvainā smaka, ko mēs pirmo reizi jūta, vai tā dīvainā skaņa, ko mēs pirmo reizi jūtam, tas viss mums arī ir pirmo reizi! Bet, lai cik mēs būtu nobijušies, uztraukti, vai nemierīgi, mēs vienmēr smaidīsim lai tikai tu, būtu mierīgāks, un neceltu lieku paniku. Man tā jau ir daudz problēmu pirmās klases kabīnē, un es negribu tevi pievienot šajam sarakstam!

“Mums tas ir beidzies.”

No vienas puses- tas ir atkarīgs no tā, ko tu gribi. Mums varbūt ir tas ko tu vēlies, bet tas atrodās lidmašīnas priekšā, vienā no 50+ ēdiena ratiņiem, un man ir tāds slinkums tam doties pakaļ, ka es vienkārši negribu to darīt! Ja vien es neēsmu labā garstāvoklī, kas nav īpaši bieži, visvieglāk ir izvēlēties ko citu!

“Tā nav problēma!”

Bet tā ir! Neatkarīgi ko tu prasi, ja tu dabū šādu atbildi, tas nozīmē ka tu vissticamāk neļausi man darīt pienākumus kas man uz doto brīdi ir jādara- tirīt WC tavā vietā,kārtot ēdiena ratiņus utt. Vai arī, tu liksi man dabūt tev ūdeni, tieši pirms es eju uz crew rest! Stjuarti,kur nostaigā vidēji 10 km viena lidojuma laikā, arī grib gulēt.

“Man iet labi!”

Vai arī nē… Man paziņoja par šo lidojumu 90 min pirms izlidošanas! Kāds idiots bija izlicis savu kāju ejā, un es nejauši tajā ietreicos ar ēdiena ratiņiem, un vecākais stjuarts mani nolamāja par to, lai gan tas idiots nemāk savākt savas ķermeņa daļas! Es nolaidos 12h atpakal, un nēesmu ēdusi neko! Par kafiju vispār nerunāsim.. Un visam tam pa virsu, man ir iesnas, jo es strādaju zem spiedina ar 300 cilvēkiem 12km augstumā! Es tikai klusībā skaitu “Teeth and Tits’,Teeth and Tits,Teeth and Tits!

Un tagad, Dāmas un Kungi, lielākie meli, ko jūsu Stjuarti saka…

“Im sorry!”

Ikdienā, mēs nejūtam neko tādu. Man pat vairs nav vainas izjūta pret citiem. Patiesību sakot, ja mēs atvainojamies, tad vissbiežāk mēs neko neesam izdarijuši. Tad kāpēc mums būtu jāatvainojās par šo visu? Bet mēs to daram, jo tas liek tev aizvērties! Tas liek domāt, ka tu esi uzvarējis, un padara manu dienu labāku, jo tu beidzot aizvēries! Jā, atvaino par šiem sliktajiem laikapstākļiem! Jā, es atvainojos par to ka mums beidzās vista, un ka es nepārliecinājos ka Tev arī paliks. Mana visslielākā atvainošanās par to ka, Islandē atkal ir vulkāna izvirdums, un mēs nevaram nolaisties! Es atvainojos par to ka, JFK ir tik liela lidosta, un mēs nepaspēsim uz tavu otru lidojumu! Es atvainojos par to, ka mums ir dzinēja problēmas 4 mēnešus vecai lidmašīnai, bet ticiet man- ja man būtu iespēja, es nemaz šeit nebūtu, lai man tikai nav jāuzklausa viss šitais.. Teeth and Tits!

Ja ir kādi jautājumi- droši jautājiet!

263 1 17 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 17

0/2000
Neņem galvā, ko te pāris klauni tev pārmet! Super stāstiņi, tā turpināt. P.s. Ar humora izjūtu arī viss kārtībā 🤣🤣😎
15 0 atbildēt

 emotion  emotion  Reizēm meli nomierina cilvēkus, iespējams, ka tā vajaga un ir nepieciešams, ja rezultāts ir pozitīvs. emotion 

5 0 atbildēt
Kas ir tas, kas tevi tik ilgi tajā darbā ir noturējis? Vai neesi domājusi darīt kaut ko citu? Kā ar ģimeni un privāto dzīvi? Zinu, daudz jautājumu, bet neko darīt, sanāca
4 0 atbildēt
Interesanti.
4 0 atbildēt
Reiz strādāju uz kruīza kuģiem, ikdienā ne ar ko, sevišķi neatšķiras no lidmašīnas 😁
4 0 atbildēt

Melot arī ir jāmāk emotion

4 0 atbildēt

Es loti atvainojos, ka esi aizkavejusies rutinas, nepilnveidibas, un studentu darba lidz tadam vecumam.

Es loti atvainojos, ka neesi spejiga parkvalificeties par kaut ko un stradaat maajaas un redzeet biezhak savu gimeni.

Es loti atvainojos, ka nodomaaju "ko tu dirs" kad pasaki ka kaut kas ir beidzies.

Galvenais lai nesveicini Igoru tualete, kad kaads staav rinda un gaida uz tevi.

5 1 atbildēt

Neesi autor domājis ko Tava vadība par šiem tekstiem teiktu???  emotion 

7 4 atbildēt

Un šo raksta stjuarte? Vai stjuartes sindroma apsēsta būtne, kuras veselais saprāts un elementāra ētika ir totālā prombūtnē? emotion 

5 3 atbildēt
Mana māsas meita ir stjuarte. Pagaidām nesūdzas. Domāju ka prāmju stjuartiem ir sliktāks darbs.
2 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt