6

 187  2

Makaroni un pica, Sicīlijas mafija, vīns un romantika - tu par to esi sapņojis, vai ne? Pateicoties, kāda Sicīlijas ciematiņa mēra idejai, kā mazināt depopulāciju viņa ciematā, tev šāda iespēja ir radusies.

Sambucī ciemata mēra Leo Ciaciocī vadītā dome šobrīd piedāvā iegādāties vairākus īpašumus ciematā par ļoti pievilcīgām cenām - sākot no 1 eiro līdz 1 eiro un 4 eiro centiem. Kāds teiks, ka tur noteikti ir āķis. Āķis diemžēl ir. Mājas šobrīd ir graustu līmenī un, ja tu tās iegādājies, tev jāapliecina, ka trīs gadu laikā tās renovēsi. Renovācijas minimimālās izmaksas tiek lēstas aptuveni 15000 eiro apmērā, kā arī pirkuma laikā jāiesniedz 5000 eiro liela ķīla. Ja pēc 3 gadiem tu esi paveicis solīto renovāciju, 5000 eiro lielo ķīlu saņemsi atpakaļ.

Sambucī 2016. gadā tika atzīta par Itālijas skaistāko ciematiņu, taču depopulācijas dēļ vairākas mājas ir palikušas pilnīgi tukšas. Vietējā dome to viltīgi izmanto ar vienu triku nomedot divus zaķus - tiek palielināts iedzīvotāju skaits un uzfrišināts ciematiņš. Kā ziņo Džuzeppe Caciopo, ciemata mēra vietnieks, tad pēc paziņojuma viņi ir saņēmuši 39000 piedāvajumus iegādāties mājas šajā ciematā vienas diens laikā. Sambučī atrodas 35 kilometrus no Romas, gluži kā mana mīļā Ogre no Rīgas. Nu ko, cik spoku lietotāji plāno tikt pie mājiņas Itālijā?

 

Komentāri 6

0/2000

Kā var būt sapnis dzīvot Itālijā? Viņi tak ir pavirši, netīrīgi, vienmēr kavē... Visur šaurība, burzmas - nax!

 2  0 atbildēt
Nav tik saulaini. Jau pirmajā dienā bija tukstoši gribētāju tās pirkt. Pasaule nesnauž un šī ir paveca ziņa..
 1  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt

Šitā Sambuca atrodas Sicīlijā, kas nu nekādi nav 35 km no Romas, braucot ar auto tur būs 1000 km. Tad jau tava mīļā Ogre atrodas kaut kur stipri tālu aiz Maskavas.

 1  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

Kāda atšķirība ir !. Pārzinu vismaz daļu Latvijas un 2. Solīdi orientējos kartē, ja atbilst ir 42%?

 0  0 atbildēt