Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
4
213

Es zinu, ka es daru visu, kas ir manos spēkos, lai Tevi atgrūstu. Vienīgais iemesls, kāpēc es to daru, ir tāds, ka man ir bail.

Man ir bail atkal tikt... Autors: Svētdiena Tam cilvēkam, kuru es turpinu atgrūst: Lūdzu, neatmet cerības un nepadodies!
1.

Man ir bail atkal tikt sāpinātai. Man ir bail, ka es Tevi iemīlēšos, bet Tu nejutīsi to pašu pret mani. Man ir bail atkal kādu iemīlēt. 
Es zinu, ka tā nav Tava vaina, ka mana iepriekšējā attiecību pieredze ir slikta. Tā nav Tava vaina, ka kāds iepriekš mani ir pazemojis un aizskāris līdz sirds dziļumiem. Un tieši tāpēc tagad es vēlos Tev pateikt to, ka vairs neļaušu pagātnei ietekmēt savu tagadni un nākotni. 
Ja būt pavisam godīgai, tad man liekas, ka atgrūžu es Tevi tāpēc, ka blakus Tev es izjūtu mieru un drošību, kas ir jaunas emocijas manā dzīvē. Es nekad iepriekš neesmu tā jutusies, atrodoties blakus citam cilvēkam. Tu liec man justies labi. Un tas mani biedē. 
Šī komforta zona ir kaut kas jauns priekš manis. Es nezinu, vai pie vainas ir tas, ka Tu vienmēr painteresējies par to, vai ar mani viss ir kārtībā, vai arī tie ir neizteiktie vārdi, kad mēs guļam gultā un skatāmies filmu. Lai arī cik ļoti man no tā visa būtu bail, bet tas ir tieši tas, kas man ir nepieciešams. 

Es saprotu ka iespējams esi... Autors: Svētdiena Tam cilvēkam, kuru es turpinu atgrūst: Lūdzu, neatmet cerības un nepadodies!
2.

Es saprotu, ka iespējams esi jau pieņēmis savu lēmumu un sāc attālināties no manis. Bet es vēlos, lai Tu to nedari. Neuzgriez man muguru, kamēr es neesmu parādījusi Tev to, kāda es esmu, kad mani vairs neuztrauc mana pagātne. 
Es varu te sēdēt un rakstīt par to, kāpēc es visu laiku viņu atgrūdu, bet nekas nemainīsies, ja es nesākšu kaut ko darīt. 
Pagaidām Tev būs jānotic man, ka esmu tā vērta, lai gaidītu. Visi vīrieši, ar kuriem esmu iepriekš tikusies, pameta mani dažādu iemeslu dēļ. Lūdzu, neesi viens no viņiem. Vismaz tikmēr, kamēr neesi redzējis mani visu. Pēc tam Tu vari mani pamest, ja joprojām domāsi, ka es Tevi atgrūžu un neesmu Tevis vērta. 
Godīgi sakot, Tu esi tas, kas padara mani labāku. Tu liec man kļūt par labāku cilvēku. No rītiem es mostos priecīgāka un man ir lielāka motivācija darīt labas lietas. Tāpēc, lūdzu, neej vēl prom! 

4
213
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [11]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
HerbisLV avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas joks
  HerbisLV 04.10.17 19:28
13
0

Var jau novelt šādas domas jaunību, pieredzes trūkumu un tamlīdzīgi, bet domāju, ka ir vērts arī dot citu perspektīvu. 

Man liekas diezgan pretīgi, kad čalis pielien meitenei, kura vislaik viņu atšuj, bet tas izklausās kā kaut kas ko teksta autore vēlas. Manuprāt, katram cilvēkam jāapzinās sava vērtība, ka tā ir augsta un šādas pakaļdzīšanās noniecina to.. itkā viņam nebūtu kas labāks ko darīt, kā vien bez panākumiem dzīties pakaļ vienam cilvēkam. Ja pret tevi izrāda interesi cilvēks, kurš tev patīk, tad es iesaku pēc iespējas vairāk arī izrādīt interesi pret viņu. Mēs, diemžēl, vēl neesma attīstījuši telepātijas spējas.

Man, piemēram, ir pārāk liela pašcieņa, lai skraidītu apkārt meitenei, kura neizrāda pret mani nekādu interesi. Varbūt arī tāpēc esmu viens  

krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 04.10.17 13:31
11
0

ļoti skaisti! Es patiešām novērtēju! Cilvēki izdzīvo daudz lētas attiecības, kas tos sāpina un pieviļ, tāpēc ir pilnīgi normāli, ka sajūtot kaut ko tik īstu, patiesu un labu, cilvēks pat iztrūkstas. Cilvēku tas izbiedē, jo viņš jūt kaut ko iepriekš nejustu. Lai cik dīvaini nebūtu, cilvēks spēj nobīties arī no tā, ka pēkšņi ir tik labi un visa dzīve sagriežas otrādi.  Labais nenāk no šīs pasaules, jo cilvēks pats no sevis ir tikai egoists un patērētājs. Labais ir tas, kas liek aizliegt sevi un dzīvot otram.. un tas nav dabiski

MrWinD avatars
Medaļa RainisMedaļa RecidīvistsMedaļa Rainis
  MrWinD 04.10.17 14:38  
8
0

Komentāri jau pa rubli - īpaši tie žults pārpildītie puvekļi Bet raksta autoram gribētu ieteikt labāk atrast drosmi un pateikt acīs tam cilvēkam nevis ko tādu spokos bāzt. Viena iemesla dēļ - auditorija, kas ir kismiš ar normāliem cilvēkiem, cirvjiem un troļļiem.

abolzinis avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa NostradamsMedaļa Dienas doma
  abolzinis 04.10.17 17:19
7
0

Pēc teksta var spriest, ka jaunkundze ir ļoti jauniņa, kā arī totāli nav gatava veidot veselīgas attiecības. Un patiesībā arī nezina ko īsti grib. Pareizāk būtu tagad vairs par šo tēmu necepties, mest visam mieru, ierakties karjeras veidošanā. Pēc gadiem 15 - 20 atkal mēģināt. Ja arī tad nesanāk - nu tad neko. Tātad nav lemts.   

Kangarusta avatars
Medaļa SpoksMedaļa MaģistrantsMedaļa Sviestmaize
  Kangarusta 04.10.17 12:54
4
1

...pat nelasīju...kaut kāda tufta   

Zoss Vīriņš avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrs
  Zoss Vīriņš 06.10.17 11:29  
2
0
K.ko tik stulbu sen nebiju lasījis.
MrWinD avatars
Medaļa RainisMedaļa RecidīvistsMedaļa Rainis
  MrWinD 04.10.17 15:49  
2
0
atbildot uz nunu komentāru "Nav jau gan gluži taisnība par žulti u.t.t. Jau... "Neieslīgsim tagad utopiskās teorijās Plus - morāles principi katram ir savi. Un jā - par egoismu nerunāšu, jo tas ir bezjēdzīgi...tas tavs došanas-ņemšanas princips ir kaķim zem astes, jo varbūt agrāk tam piešķīra kaut kādu nozīmi, bet tagad... Un domāju, ka viņa ir pietiekami pieaudzis cilvēks, kas spējīgs pats pieņemt lēmumus un nest par viņiem atbildību, bet ja ne - tā noteikti nav ne mana, nedz tava problēma.
Nūja avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Facebook čomsMedaļa Draugu draugs
  Nūja 10.03.19 19:06
1
0

Tāds debīlisms, ja tev vajag uzmanību dari to internetā. Kāpēc tam čalim ir jāturpina iet pie tevis ja tu viņu pasūti?

Lielais Slinkums avatars
Medaļa SirdsMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Apskāviens
  Lielais Slinkums 10.03.19 13:53
0
0

  

MrWinD avatars
Medaļa RainisMedaļa RecidīvistsMedaļa Rainis
  MrWinD 04.10.17 18:09  
0
0
atbildot uz nunu komentāru "Oh, well... Nu ne jau par tevi te ir stāsts. Be... "Neglaimo sev. Tas izskatās smieklīgi. Ko es gribu - nelien pie manis un viss būs forši No manas puses viss, savādāk šī komentāru sadaļa jau par čatu paliek...
MrWinD avatars
Medaļa RainisMedaļa RecidīvistsMedaļa Rainis
  MrWinD 04.10.17 17:02  
0
0
atbildot uz nunu komentāru "Kam nu jauka kopābūšana un sadzīve ir ikdiena, ... "tu neko nezini par mani un par to, ko es gribu vai negribu, jo īpaši priekš citiem cilvēkiem... Par rupjībām runājot - nesatraucies par to, tā ir mana darīšana. Un par to idealizētu nesasniedzamību savukārt teikšu, ka katram savs un katrs pats lemj , kas ir viņa spēkos sasniedzams un kas nav. Ak un jā - es nestrīdos, tu manu komentāru oponēt izdomāji