7

 82  0

Tehnologiem beiedzot ir sanācis izstrādāt rakstāmrīku, kurš spēs aizkustināt kaut nedaudz pat drūmāko rakstāmpiederumu kritiķi, izveidotais rakstamrīks spēj sajaukt izmantotājam vēlamo krāsu pēc viņa iegribas. Vai beidzot ir pienācis tas brīdis, kad kādam ir sanācis sastampāt diezgan mazā telpas tilpumā, var teikt, visas ar rakstīšanu un zīmēšanu saistītās tehnoloģijas. Tiesa, ka pie tirgū izplatāma produkta sagaidīšanas, vēl būs jāsagaida nākamā gada oktobris, tomēr izviedotie prototipi spēj visai pārliecinoši attaisnot uz rakstāmrīku liktās cerības. Tehnoloģija krāsu jaukšanai ir visai vienkārša vai pildspalvā ir paredzētas krāsu tilpnes pamatkrāsām, ar kuru palīdzību var uzjaukt jebkuru krāsas toni.

Ierīces plusi:
+ aprīkota ar krāsu skaneri, krāsu izvēlei
+ aplikācija, kura ļauj piemeklēt, koriģēt vēlamo krāsas toni
+ iespēja uzjaukt jebkuru krāsu no melnās līdz baltajai

Ierīces mīnusi:
- rakstāmrīka apjoms
- krāsvielas izmantošanas ātrums - 200 metru
- krāsas pārslēgšanās iespēja - jāizraksta, jaizkrāso iepriekš uzstādītā krāsa

Produktu gan nevarētu uzskatīt par lētu vai tā tirgus cena varētu būt starp divsimts līdz trīsimts eiro, kas ir visai iespeaidīga cena, salīdzinājumā ar pircēju sapratni par rakstāmpiederumu vērtību. Tomēr rakstāmrīks ir tiktiešām aprīkots ar iespaidīgām tehnoloģijām un elektroniskiem risinājumiem, bez tam krāsu struktūra paredzams rakstāmrīku ļaus izmantot kā uz melna fona, tā arī uz visiem starpfoniem līdz baltajiem, rakstīšanas vai krāsošanas, kas šo rīku arī faktiski ļautu izmantot kā dzēšamrīku, uzrakstītā aizkrāsošanai ar fona krāsu.

lasi, vērtē, komentē

Pievienotie video

Komentāri 7

0/2000

ideja interesanta, bet diezvai dzīvē noderīga..  mākslinieki neizmantos, dizaineriem.. - varbūt, bet ja jaizkrāso jau uzstādītā krāsa- tas uzreiz ir nopietns mīnuss... 

manuprāt, noderēs lai "prufus" pielabotu.. bet cena 300 Eur.. tur stipri jāpiedomā... 

 4  0 atbildēt

-Lūdzu, parakstiet šo dokumentu!

-Atvainojiet, nevaru, man pildspalva lādējas   

 4  0 atbildēt

Par daltoniķiem ir padomāts?   

 3  0 atbildēt

  Brīnišķīga dāvana lielākam bērnam,kur kā visas rotaļlietas ātri apnīk.Bet nopietnākiem darbiem  šaubos.++

 1  0 atbildēt

Šitiem nekas tur nesanāks, jo viņi ātrumu mēra metros:

"krāsvielas izmantošanas ātrums - 200 metru"

 0  0 atbildēt