Čau visiem,tā kā pirmā daļa bija diezgan veiksmīga,izlēmu izveidot otro.
Šī daļa būs pilnīgi veltīta spoki.lv
P.S. Ceru,ka jūs nepiekritīsiet rakstā redzamajiem komentāriem.
Ar cieņu,Zirgalops.
Čau visiem,tā kā pirmā daļa bija diezgan veiksmīga,izlēmu izveidot otro.
Šī daļa būs pilnīgi veltīta spoki.lv
P.S. Ceru,ka jūs nepiekritīsiet rakstā redzamajiem komentāriem.
Ar cieņu,Zirgalops.
Nu nezinu,es šaja portālā esmu tikai trešo dienu un neko sliktu nevaru pateikt,raksti ir ļoti intresanti un lietotāji ari kulturāli,protams,atrodas kautkur komentāru biezoknī kāds priduraks,bet tādi ir visur,gan draugos un facebookā,gan twiterī. Tā,kā par degradēšanu nepiekrītu.
Cik es sapratu no šī komentāra,tad ieraugot kādā bildē beigtu cilvēku,pliku meiču vai čali kurš griežot desu iegriezis pirkstā,mums jāsāk bēdāties vai raudāt(jo smaidīt un priecāties nedrīkst,pēc autora domām).
1.Neko tamlīdzīgu vispār spokos neesmu redzējis un cerams,ka neredzēšu.
2.Pat ja kāds,ko tamlīdzīgu ir rakstijis,kāds sakars ir spoku administrācijai? Tad jau Delfus jau sen vajadzētu slēgt,jo tur komentāros atklāti nodirš gan valsti,gan tās iedzīvotājus.
3. Jautājums Jacky-Cik lielu kukuli iedevi?
Es varbūt esmu tups,bet kāds sakars Kultūras ministrijai?
Un jā,ja liekas,ka mūsu raksti ir meli,tad iesaku palasīt ministru solijumus(Ušakovs un Lembergs neskaitās)
Cik man ir zināms,tad par marihuānas legalizēšanu diskusijas jau sen klīst un klīst ne tikai spokos,bet arī saeimā! Veram ciet?
Lasot šo es rupji sakot "afigel".
Šī komentāra autoru var droši saukt pie adminstratīvās atbildības par cieņas aizskaršanu un pieprasīt morālo kompensāciju,ar vārdiem šitā nedrīkst mētāties.!
OK
Kāpēc netaisīji screenshotus? Būtu vieglāk salasīt un izskatītos daudz foršāk.
Par pirmo - Visai stulbi teikt "Neveelos , lai mans beerns un citi bojaa savu psihi ar drausmiigajiem foto un sausmiigajiem komentaariem"
Nee nu baigaa kaza , ne? Uz pasaules ir miljons porno saishu , miljons pretiigu video sadalju... Pat fb pa retam iekliist video kur ISIS kaadam griezj galvu nost. Ja negribi lasiit vai skatiities pretiigas lietas , vienkaarsh atsleedz internetu un seedi kaa muuks maajaas. Neviens tam beernam neliek iet redtubee , ne arii spokos sadaljaa "shoks". Es pats spokos esmu 2440 dienas. 1x tik shokaa esmu iegaajis. Daudzi nav sapratushi un nekad arii nesapratiis kapeec spokos forshi uztureeties. Spokos tikai gudraaks paliksi ja pareizajaas sadaljaas seedeesi + veel ar humoru paliks labaak
Labākais ka visi protestētāji TIK (!) labi zina kas un kur pretīgajos, elles nostūra spokos redzams.Laikam nosapņo,jo paši taktādus mēslus vaļā never!?
A mēs visamn esam īpaši Nu akd ,vienkārši ,tad lai uzliek sava bērna datora paroli šai vietnei,nevis raksta lai slēdz šo brīnišķigo portālu. Ganjau cilvēkiem nebij ko darīt tādēļ rakstīja. A kā sauc to portālu kur tu to atradi?
Par kristietību - haha! laikam manu profilu redzējusi. Kā jau vienmēr, tupi un konservatīvi cilvēki vienmēr visur saskatīs to, ko paši vēlas. Ka tik pabļaustīties un problēmas pameklēt!
čali tu neko nezini par šo vietu... labāk bēdz kamēr vari vai ari būs par vēlu.
Tās sūdzibas ir klaja patiesība ,tik no sākuma to nesapratīsi... bet ar laiku apskaidrība nāks un kā vēl nāks...