Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
41

Šo rakstu es taisu pati no personīgās pieredzes, nemeklējot nekādu informāciju un stāstus internetā. Cerams, ka Jums šis rakst šķitīs interesants un pats galvenais - saprotams!

Skolas maiņa

Esmu mainījusi skolu 5.klasē. Pirmajā skolā bija Bullies un dažu citu (privātu) iemeslu dēļ arī man gribējās pāriet uz citu skolu. Tā nu es pārgāju uz jaunu skolu, bet tur situācija, manuprāt, vēl vairāk pasliktinājās - nu nepaveicās man, nu ko vēl varu teikt.

Tātad, es aizgāju uz citu skolu un tur man parādījās viena draudzene. Pieņemsim, ka viņu sauc Elisa. Elisa bija diezgan agresīva, bet jautra meitene. Viņai bija psiholoģiskās problēmas, bet tas man īpaši netraucēja. Es viņai biju viena no labākajām draudzenēm skolā (vismaz man tā šķita, es nezinu vai tā tiešām bija, bet tas nav svarīgi). Elisa mani iepazīstināja ar manu tagadējo BestFriend - Lieni, kura bija no paralēlklases. Tāpēc mani laikam arī aprunāja, ka es draudzējos ar klases psihopāti un meiču no "bēcīšiem (b klase)" - sasodīts! Dubults Fiasko! Pēc gada Elisa nezināmu iemeslu dēļ aizgāja no skolas. Tā nu es sāku draudzēties ar vienu citu meiteni no savas klases.

Pieņemsim, ka viņu sauc Katrīna. Tātad, Katrīna un es bijām labas draudzenes kādu gadu. Tad Katrīna sadraudzējās ar vienu citu meiteni, kura man reāli krita uz nerviem (visu laiku greizi skatījās virsū, aprunāja, utt.). Tad Katrīna uz mani (bez īpaša iemesla) apvainojās. Nu un tāpēc viņa visai klasei pastāstīja vienu no maniem noslēpumiem, kurš bija diezgan apkaunojošs, kopš tā laika neviens ar mani vairs negribēja draudzēties. Es tik ļoti sāku ienīst Katrīnu... Nu labi. Gads pagāja vienā vienīgā ecēšanās rutīnā.

Tad es pārgāju uz paralēlklasi, lai būtu vienā klasē ar savu draudzeni Elisu. Viņai arī skolā nebija laba reputācija, tāpēc sākās arī mobings uz mani, bet es nenožēloju to, ka pārgāju uz paralēlklasi. Man ir ļoti viegli atvairīt apkārtējo cilvēku ietekmi uz manu psihi. Es palīdzēju Elisaii kļūt pašpārliecinātākai un pārvarēt mobinga ietekmi. Mēs kopīgi izturējām tos 3 mācību gadus un veiksmīgi pabeidzām 9.klasi!

Ko man šis stāsts liek saprast? To, ka ir svarīgi būt blakus draugiem vienmēr, sniegt emocionālo atbalstu un iedrošināt, pat ja pats neesi drošs par to, ko tu saki. Jā, es nebiju drosmīga meitene, bet tomēr es centos iedrošināt savu draudzeni.

Cerams, ka Jums patika pirmais no maniem dzīvesstāstiem, ko ieliku!

Starp citu ir sestdienas vakars un man nav ne jausmas ko var darīt sestdienas vakaros - ja jums ir idejas, iekomentējiet, man būs interesanti iečekot ko labu (izņemot dzeršanu, perversības un klubošanos, lūdzu) var darīt sestdienas vakarā!

Lai jauks vakars!

 Autors: GirlyJelly Stāsti no personīgās dzīves - GirlyJelly dzīve #1 - Skola
Autora bilde
1.
0
41
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [7]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
giba@speles avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Recidīvists
  giba@speles 13.07.19 22:26
1
0

Lai cik tas neticami nebūtu, bet man patīk šeit daži jaunieši.... ar savu prasmi uzrakstīt, komentēt un būt pašpārliecinātiem.

giba@speles avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Recidīvists
  giba@speles 13.07.19 22:29
1
0

Ko ieteikt?...rīt būs saulains laiks.... jūra mūs visus vilina.

GirlyJelly avatars
Medaļa IntelektuālisMedaļa SensācijaMedaļa Zebra
  GirlyJelly 14.07.19 02:46  
0
0
atbildot uz Banančiks00 komentāru " Varam 'džointu' uztīt, uz jūru aizbrauk... "Nu tiem kas laukos dzīvo, tiem jā. Man ta jūra 300 m attālumā 😎
Banančiks00 avatars
Medaļa MērisMedaļa KomiķisMedaļa Aspazija
  Banančiks00 14.07.19 09:45  
0
0
atbildot uz GirlyJelly komentāru "Nu tiem kas laukos dzīvo, tiem jā. Man ta jūra ... "300mi ir diezgan liels attālums njā…un kāpēc pēdējā laikā mani norok mīnusos??
GirlyJelly avatars
Medaļa IntelektuālisMedaļa SensācijaMedaļa Zebra
  GirlyJelly 14.07.19 14:51
0
0

atbildot uz Banančiks00 komentāru "300mi ir diezgan liels attālums njā…un kāpēc pē... "

Teiksim tā, man līdz jūrai ar kājām 7 minūtes! Kā lai saprot - norok mīnusos?   

Banančiks00 avatars
Medaļa MērisMedaļa KomiķisMedaļa Aspazija
  Banančiks00 14.07.19 15:20  
0
0
atbildot uz GirlyJelly komentāru " Teiksim tā, man līdz jūrai ar kājām 7 minūtes... "Ta neko vnk ignorē
Banančiks00 avatars
Medaļa MērisMedaļa KomiķisMedaļa Aspazija
  Banančiks00 14.07.19 00:34
0
4

Varam 'džointu' uztīt, uz jūru aizbraukt, zāli pļaut, malku skaldīt, kaut, ko izravēt, aplaistīt...utt...darbu ir daudz....