local-stats-pixel

Šokējoši fakti par nevainības atņemšanu dažādās pasaules valstīs11

809 2

Vēsturiski fakti liecina, ka nevainības zaudēšana bija vesels rituāls. Piemēram, lielākajā daļā Dienvidamerikas, nevainības plēvi meitenēm pārplēsa uzreiz pēc viņas piedzimšanas, darīja to vai nu pati māte, vai arī vecmāte, kura pieņēma dzemdības. Peru, vēl pavisam nesen, meiteņu nevainību atņēma publiskās vietās.

Turpinājumā vēl dažas šokējošas rituāla procedūras, kurās tika atņemta nevainība.

809 2 11 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 11

0/2000

"Nesaprotu vienu, vai tā plēve no čuguna, ka 20 gabaliem viņu jākaļ? "

emotion Sasmējos

26 0 atbildēt
Kaut kādas izvarotāju tautas emotion
22 0 atbildēt

Senlatviešiem jau nebij labāk - pirms dot atļauju precībām , jauno līgavu vispirms izmēğināja dzimtskungs , parasti jau tas bija kāds vācu barons . Tā saucamās pirmās nakts tiesības . Domāju , ka mūsos rit diezgan daudz vācu asiņu ,jo dzimtļaužu pirmie bērni  lielāko ties droši vien bij no baroniem .

18 0 atbildēt

Stulbas tradīcijas...perversas un nežēlīgas...varu iedomāties,kā pēc tā jūtas sievietes pašas vai jaunās meitenes...piesmietas īstenībā....un pēc visa vēl jārāda priecīgs ģīmis kāzās?!fui...labi,ka es nedzīvoju Āfrikā vai Sumatrā...

18 0 atbildēt

Nevienai tas neliktos pretīgi, jo tā būtu iearsts un no mazotnes iestastīts, ka tā ir labi un tikai tā viss var sanakt. Ja cilvēks nezin, kas apkart notiek viņam šķiet, ka viss ir kārtībā!

9 0 atbildēt
Is this nopietni? Slinkums pārbaudīt, bet vai tie nav lielākoties tikai nostāsti?
2 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt
Tagad kā tu neesi zaudējusi nevainību līdz 18 lielākā daļa uz tevis skatās kā uz briesmoni emotion
7 8 atbildēt