local-stats-pixel

Slēptā kamera taksī, 2003. gadā, Latvijā7

 255  0

Pirms vairāk kā 10 gadiem, kāda meitene vārdā Katrīna Neiburga, izdomāja strādāt par taksisti. Bet viņa gribēja strādāt par taksisti tikai tādēļ, ka gribēja uztaisīt sociālo eksperimentu. Jā, jau tajā laikā, gribēja taisīt sociālos eksperimentus. Un šis sociālais eksperiments bija tāds - kā cilvēki reaģē uz to, ka pie takša stūres ir sieviete. Un tāpēc Katrīna, savā automašīnā ielika slēpto kameru un filmēja notiekošo taksī. Citi pat izteica "interesantus" piedāvājumus, pabūt kopā ar taksistu, lai gan pats ir precējies, citi vienkārši visu savu dzīvi izstāstīja. Tāds bija viņas mērķis, uzzināt cilvēku reakciju un to iemūžināt.
Katrīna arī nointervēja citas taksistes, sievietes, kāda viņām ir bijusi pieredze, pārvadājot cilvēkus, lielākoties vīriešus. Viena no sievietēm ir teikusi, ka bieži vien piezvana cilvēks, kurš grib vienkārši pavizināties un aizbraukt, iedzert kafiju, tikai, lai parunātos ar kādu un tas ir tāds diezgan pastāvīgs klients. Viņš sakot, lai izslēdzot to naudas skaitītāju, jo kas tā pa naudu, ko viņš tur saskaitīs un noliek lielāku summiņu. Laikam cilvēkam ir skumji un grib parunāties ar kādu un tāpēc atradis uzticamu draugu - taksisti. Lai gan nevar jau zināt, varbūt pati taksiste to dara naudas dēļ, uzklausa cilvēku, jo tomēr nauda ir lielāka, nekā to ko ikdienā ar taksi var nopelnīt.
Video ieskats no tālā 2003.gada.

Pievienotie video

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 7

0/2000

Sievietes biežāk saņem dažādus piedāvājumus tieši tajās profesijās, kur parasti strādā vīrieši - bārmene, geimere, taksiste u.c. 

 5  0 atbildēt

 emotion  emotion 

 3  0 atbildēt

wow latvijaa

 3  0 atbildēt

Iesmēju par to onkuli kas ar zemūdeni zem zemes brauc.. emotion

 2  0 atbildēt

Female taxi (you know whaat i mean) emotion 

 1  0 atbildēt

Skumjākais, ka tagad nekas nav mainījies, iekāpj tie paši bļ* un na*uj peremaķ un vēl trakāk, nariki un salietojušies čigāni

 1  0 atbildēt

Automātiski gandrīz bikses novilku... emotion  emotion 

 0  0 atbildēt