20

 376  1

Komentāri 20

0/2000

Tur daļa nav no 90. Daļa vecāki laiki,daļa jaunāki laiki. Un par pirmo bildi,arī agrāk bērniem bija smukas drēbītes kleitiņas utt. Un arī tagad bērniem ikdienā ir vienkārš apģērbs.

 14  0 atbildēt

90. gados jau bija televizori ar tālvadības pulti.

 10  0 atbildēt
Paldies, sajutos veca😅
 5  0 atbildēt

4. Man maajaas Vaacijaa ir vairaakas 2018/ 2019 gada telefonu graamatas. Das Örtliche, Ihr regionales Telefonbuch, piemeeram. Das Örtliche ir arii online un nekaadas datu sleepshanas. Ieraksti, piemeeram, Schulz un Berlin, un skaties cik negribaas visas adreses un telefona numurus.

 1  0 atbildēt

par to telefona vadu. Katru reizi pārskrien šermuļi, kad redzu kolēģes telefonu kuram reāli ir sapinies vads kā 5. bildē. KĀ? Kā viņai nervi spēj to izturēt?

 1  0 atbildēt
Kādam jābūt dumiķim lai mūžīgi sapiņķerētu telefona vadu!
 1  0 atbildēt

Es parasti biju tas, kurš to telefona vadu sapiņķerēja, kam sekoja vecāku aurošana  

 1  0 atbildēt

14. Disketes... Krāsainas... Mmmm...   

1,44Mb gāja iekšā, VIENS ar PUSI MEGABAITS, Voldemār!!!   

 0  0 atbildēt
Tu vēl aizmirsi, ka 90stos bija mums tās dzeltenās un oranžās spēļu kasetes spēlējām spēlītes pieslēgts pie televizoriem. Vēl atceros, ka līdz plkst ap 5 vakarā nevarējam tad spēlēt tās kasešu spēlītes, jo vecākiem sācijās seriāli. Un ja mini pa datoriem. Es atceros ko pirmās spēlēju pie viena drauga veco Mario spēli un 1Doom uz 98 window. Ja kas 90stie un 2000tie sākumā bija forši laiki mums bērniem tie kas piedzima un piedzīvoja tos laikus. Ja kāds atcerās telefona spēlīte no nokia 3310 staigāt ar čūsku ēdos kaut kādu barību, lai izaug čūska garāka un , lai čūska netrāpītos uz savas astes, lai nenomirstu.
 1  1 atbildēt
15. Riktīgi pietrūkst. MūSdienu datoros jo kur var dabūt šādus tekstus es tagad pat nezinu.
 0  0 atbildēt
Forši!
 0  0 atbildēt
😂
 0  0 atbildēt

90.kāds internets,kādi mobilie,vai '' peidžerus'' negribēji,visos stūros rādīja'' viģikus'',degvielu pārdeva no autocisternām u.t.t.

 0  0 atbildēt
Muļķības! Riebjas, ka šādi noniecina cilvēkus kuri dzimuši 2000.gadā,jo arī es zinu un esmu piedzīvojusi lielāko daļu no visa šī!!
 0  1 atbildēt