Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
6
578

Pasaulē vienmēr būs cilvēki, kuriem tu nevarēsi izpatikt. Tavs vienīgais uzdevums ir neļaut viņu negativitātei tevi izsist no sliedēm. Šī sieviete tam ir izcils piemērs.

Iepazīsties ar Britāniju... Autors: Geimeris Sievieti izsmēja, bet viņa nepadevās!
1.

Iepazīsties ar Britāniju Hainu. Viņas mērķis ir nomest svaru kopš sava bērniņa piedzimšanas, bet diemžēl viņai tas nav viegli. Neskatoties uz grūto darbu ir atsevišķi indivīdi, kas Britānijas dzīvi padara vēl grūtāku. Reiz iepērkot vajadzīgos produktus vietējā veikalā Britānija izdzirdēja smieklus un ņirgāšanos. Kad viņa devās prom, kāds no izsmējējiem viņas nosauca par vepri. Britānijai tas bija pēdējais piliens un viņa izdomāja šiem cilvēkiem uzrakstīt publisku vēstuli.

Lielajiem izsmējējiem svaru... Autors: Geimeris Sievieti izsmēja, bet viņa nepadevās!
2.

Lielajiem izsmējējiem svaru zālē un lielveikalā...

 

"Jūsu smiekli un rupjie komentāri neapturēja mani no smagajiem treniņiem. Lūdzu atvainojiet, ka es nelietoju kosmētiku un neizskatos pēc  modeles. Es neizgāju no mājas, lai jūs pārsteigtu, vai iepriecinātu. Es to izdarīju, lai iepriecinātu pati sevi un lai mans dēls būtu lepns par mani. "

 

" Šis vepris, kā jūs mani dēvējat, cenšas katru dienu, lai, gan es, gan mana ģimene priecātos par maniem darbiem. Mans ārsts bija ļoti pārsteigts, cik labā stāvoklī ir mans ķermenis. Mans holesterīna līmenis ir 118, kas ir zemāks nekā pašiem veselīgākajiem cilvēkiem. Man nav diabēta un augsta asinsspiediena. Bet kā ir ar jums pašiem?"

 

"Šis vepris šodien gandrīz padevās. Pēc tā, kā Jūs mani izsmējāt es devos uz mašīnu un izplūdu asarās. Vēlējos doties mājās un skatīties savu mīļāko seriālu  un aizmirst par saviem sapņiem, bet es tā nedarīju. Es Jūs visus pilnīgi ignorēju un devos kārtējā treniņā. Tāpēc lūdzu mani atvainot, man ir jādodas mājās pie mana dēla, kurš būs priecīgs redzēt savu māmiņu vienalga, kāda viņa ir."

 

Britānijas raksts ir... Autors: Geimeris Sievieti izsmēja, bet viņa nepadevās!
3.

Britānijas raksts ir nopublicēts vairākos sociālajos tīklos. Viņa ir saņēmusi daudz labu vārdu un motivāciju. "Facebook" viņas vēstulei ir vairāk nekā 74 tūkstoši like. Viņa tiek atbalstīta, novērtēta un saprasta. Tieši tāpēc nevienam nav jābaidās uzsākt ko jaunu. Pati Britānija apgalvo, ka nekad nebūtu iedomājusies saņemt tādu atbalstu no interneta. Sieviete stāsta, ka tas viņai esot ļoti palīdzējis.

Srauj meitēn Tu to vari un... Autors: Geimeris Sievieti izsmēja, bet viņa nepadevās!
4.

Srauj meitēn! Tu to vari un tik daudz cilvēki tevi saprot un atbalsta! Neļauj negācijām novest tevi no sliedēm. Tas vien nozīmē, ka cilvēki, kuri tev tā liek justies paši sevi nevar pieņemt. 

6
578
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [32]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
kapuracējs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Spoki flame
  kapuracējs 13.07.16 03:27  
26
4
Tāda 'varonība',ka jau nelabi metas no šāda veida varonēm.
kapuracējs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Spoki flame
  kapuracējs 13.07.16 03:30  
12
2
Kāpēc nav nevienas viņas pirmsdzemdību bildes? Laikam jau nebija ar ko salīdzināt.
Madam Butterfly avatars
Medaļa JubilārsMedaļa MaģistrantsMedaļa Teamwork
  Madam Butterfly 13.07.16 11:42  
11
1
"Gudri di**t nav malku cirst" teica mūsu senči. Visi tie, kuri te gudri prātuļo par fiziskām aktivitātēm un veselīgu uzturu, nav izlasījuši rakstu vai arī ir gana aprobežotu, lai nespētu savilkt burtus kopā, līdz izveidojas vārdi un teikumi. Jo melns uz balta ir rakstīts, ka viņa smagi trenējas un dara visu iespējamo, lai savu figūru savestu kārtībā. Esmu 2 bērnu mamma, zinu, ko nozīmē grandioza apetīte grūtniecības laikā, paldies dievam, resna šobrīd neesmu, tomēr lieliski spēju iedomāties, kāda izmisumā ir sievietes, kuras ne tuvu nav savā labākajā formā pēc bērniņa piedzimšanas. Kad katru nedēļu mēra vecās drēbes un vienalga nevar ielīst tajās. No sirds novēlu visiem tiem fitnesa un veselīga uztura guru, kuri šeit izpaužas žultainos komentāros, lai nāk saprašana par elementārām dzīves patiesībām, no kurām viena ir - visi mēs neesam vienādi un nekad nebūsim. Kamēr tas otrs ar savu resnumu, tievumu, līko muguru, greizo kāju vai roku ar 6 pirkstiem netraucē dzīvot, ejiet savu ceļu un domājiet par to, lai tikai jums un jūsu tuvākajiem viss ir labi
moparcape241 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  moparcape241 13.07.16 02:36  
10
0
Malacīte
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 14.07.16 07:21  
5
1
Grūtniecība tur nav vainīga. Tie ir gadus iekopti neveselīgi ēšanas paradumi.
Madam Butterfly avatars
Medaļa JubilārsMedaļa MaģistrantsMedaļa Teamwork
  Madam Butterfly 13.07.16 19:32  
4
0
atbildot uz Anonīms komentāru " Zinu daudz mātes ar diviem un vairāk bērniem,... "Mhm. Un smēķētājiem, kuri cenšas atmest, arī nekad nevajadzēja iesākt. Un zāģeriem ar 3 pirkstiem vajadzēja ievērot drošības pasākumus. Utt. Bet ko ta nu vairs! Jācīnās ar sekām. Un ir ļoti patīkami, ja pārējie atbalsta, nevis nosoda. Tad ir daudz vieglāk. "Lai pirmais akmeni met tas, kurš pats bez grēka!", teica galdnieka dēls apmēram pirms 2000 gadiem...
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 13.07.16 11:05  
4
0
atbildot uz Fvjj komentāru " Atkal slavina, ka resnam būt ir kruti? ... "Netiek slavināts,ka "būt resnam ir kruti". Tiek popularizēts,tas,ka cilvēkiem vajadzētu vairāk uztraukties par sevi un likt mierā citus,vienalga,vai kāds ir resns,kalsns,ar piepumpētām lūpām utt. Kāda jums tur daļa? Cilvēki laikam nekad nebeigs "apsmiet" citus. Nezinu kāpēc,tas laikam dod tādu kā varenības sajūtu. Lūk,es pasmējos par to resni,tagad esmu kruts. Un tieši šīs sievietes problēma radās grūtniecības pēc. Piekrītu,ka noteikti pirms grūtniecības viņai arī nebija modeles cienīgs ķermenis,taču vai tu maz zini cik grūti ir atgūt figūru pēc grūtniecības? Cik grūti ir grūtniecības laikā kontrolēt ko un cik daudz tu ēd,jo tomēr tu neesi viens-tevī dzīvo vēl viena persona. Visticamāk,ka tu to nemaz nesaproti.
Gledisa1999 avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Zebra
  Gledisa1999 13.07.16 13:17  
3
0
Vismazs nav anoreksiķe.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 13.07.16 11:34  
5
2

Diez gan daudzi laikam nav sapratuši šo stāstu... šī sieviete cenšās notievēt, bet cilvēki, kuri to nesaprot, apsmēja viņu. Vienā brīdī viņa gribēja padoties, bet viņa nepadevās, neaizbrauca mājās, lai turpinātu rīt, bet aizbrauca uz trenniņu un vēl apsmējējiem uzrakstija par to. 

Pudele997 avatars
Medaļa Spoks
  Pudele997 13.07.16 14:26  
2
0
Lai viņai viss izdodas!
Husbandyo avatars
Medaļa Spoks
  Husbandyo 13.07.16 23:32  
2
0
Lai izdodas!
Madam Butterfly avatars
Medaļa JubilārsMedaļa MaģistrantsMedaļa Teamwork
  Madam Butterfly 15.07.16 14:40  
2
0
atbildot uz RomanticHeart komentāru " Ok, man nav tiesību nosodīt viņu par vi... "Viss ir diezgan vienkārši - cilvēka organismi ir dažādi, tieši tāpat kā to spēja reaģēt uz dažādiem apstākļiem. Grūtniecības laikā mainās hormonu darbība, kā rezultātā vielmaiņa var spēcīgi palēnināties. Reizēm tā vairs nevar atgūt iepriekšējos tempus, līdz ar to, ja vien cilvēks nespēj pārtikt no tīra ūdens un gaisa, viņa organisms krāj rezerves pat no salātlapām. Tas tāds īss un vienkāršots skaidrojums.
Mazulīte119 avatars
Medaļa Spoks
  Mazulīte119 13.07.16 15:31
3
1

Liels prieks par šādām sievietēm, novēlu viņai sasniegt mērķi! 

HarijsButlers avatars
Medaļa Spoks
  HarijsButlers 13.07.16 20:33
1
0

Harijs būtu apsmējējus vienkārši aizbūris!

Madam Butterfly avatars
Medaļa JubilārsMedaļa MaģistrantsMedaļa Teamwork
  Madam Butterfly 15.07.16 14:37  
1
0
atbildot uz lol komentāru " Tu nu mums gan esi erudīta, cerams, ka tavi b... "Esmu gana erudīta un ne tev par manu bērnu prāta spējām spriest. Apzinos, ka var būt nelaimes gadījums gaterī, tāpat kā zinu, ka cilvēki kļūst resni nolaidības dēļ. Taču šeit ir stāts par to, ka sieviete cenšas, bet atrodas garīgi apdalīti cilvēki, kuri par viņas izskatu spriež pēc statistikā vairākuma, konkrēto personu nedz pazīstot, nedz zinot iemeslus, kādēļ viņa ir tāda. Sena patiesība liecina, ka vairums ļaužu par otru zina lietas, par ko viņam pašam nav ne jausmas...
RomanticHeart avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas doma
  RomanticHeart 15.07.16 14:16  
1
0
Ok, man nav tiesību nosodīt viņu par viņas dzīvi un izskatu, pati ne tuvu neesmu ideāla, bet tīri intereses pēc - kā var tik ļoti pieņemties svarā grūtniecības laikā, pat ja pirms tam nebija modeles augums, ja vien neēd burgerus. Bet jā, par apsmējējiem, paliek mazliet pretīgi par to, ka arvien vairāk zūd cilvēcība un takta izjūta. Šaubos, ka viņi paši ir tik ideāli, lai nosodītu citus. Un nedomāju, ka, ja viņi būtu šīs meitenes vietā, tad vēlreiz rīkotos tāpat.
Madam Butterfly avatars
Medaļa JubilārsMedaļa MaģistrantsMedaļa Teamwork
  Madam Butterfly 13.07.16 21:48  
0
0
atbildot uz Anonīms komentāru "Salīdzināji tu arī nelaimes gadījumu ar nolaidī... "Drošības noteikumu neievērošana arī ir nolaidība. Tas tā, zināšanai...
otttto avatars
Medaļa StudentsMedaļa SpoksMedaļa 1/13 kūciņas
  otttto 23.07.18 17:22  
0
0
Cik kg salatlapu vajag apest lai, organisms raditu 1. kg tauku ? Kads jaunais ķimiķis vareētu izrēķināt man to slinkums darit : Bet ja salatlapam uzlej labi daudz krējuma vai ellas un pieliek klat kotletiti un piekož maizi un kafiju dzer ar pienu un cukuru tad jau tos salatus vajadzes mazak Domaju , ka vismaz tonnu !
PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 14.07.16 15:24
2
2

Ir tadas sievietes kam nekadi treninji nelidzes,vienigais variants -otru bernu sagadat. Un ta kamer bus normala paskata... ar personigo futbolkomandu.