32

 578  6

Pasaulē vienmēr būs cilvēki, kuriem tu nevarēsi izpatikt. Tavs vienīgais uzdevums ir neļaut viņu negativitātei tevi izsist no sliedēm. Šī sieviete tam ir izcils piemērs.

Komentāri 32

0/2000
Tāda 'varonība',ka jau nelabi metas no šāda veida varonēm.
 26  4 atbildēt
Malacīte
 10  0 atbildēt
Kāpēc nav nevienas viņas pirmsdzemdību bildes? Laikam jau nebija ar ko salīdzināt.
 12  2 atbildēt
"Gudri di**t nav malku cirst" teica mūsu senči. Visi tie, kuri te gudri prātuļo par fiziskām aktivitātēm un veselīgu uzturu, nav izlasījuši rakstu vai arī ir gana aprobežotu, lai nespētu savilkt burtus kopā, līdz izveidojas vārdi un teikumi. Jo melns uz balta ir rakstīts, ka viņa smagi trenējas un dara visu iespējamo, lai savu figūru savestu kārtībā. Esmu 2 bērnu mamma, zinu, ko nozīmē grandioza apetīte grūtniecības laikā, paldies dievam, resna šobrīd neesmu, tomēr lieliski spēju iedomāties, kāda izmisumā ir sievietes, kuras ne tuvu nav savā labākajā formā pēc bērniņa piedzimšanas. Kad katru nedēļu mēra vecās drēbes un vienalga nevar ielīst tajās. No sirds novēlu visiem tiem fitnesa un veselīga uztura guru, kuri šeit izpaužas žultainos komentāros, lai nāk saprašana par elementārām dzīves patiesībām, no kurām viena ir - visi mēs neesam vienādi un nekad nebūsim. Kamēr tas otrs ar savu resnumu, tievumu, līko muguru, greizo kāju vai roku ar 6 pirkstiem netraucē dzīvot, ejiet savu ceļu un domājiet par to, lai tikai jums un jūsu tuvākajiem viss ir labi
 11  1 atbildēt
Netiek slavināts,ka "būt resnam ir kruti". Tiek popularizēts,tas,ka cilvēkiem vajadzētu vairāk uztraukties par sevi un likt mierā citus,vienalga,vai kāds ir resns,kalsns,ar piepumpētām lūpām utt. Kāda jums tur daļa? Cilvēki laikam nekad nebeigs "apsmiet" citus. Nezinu kāpēc,tas laikam dod tādu kā varenības sajūtu. Lūk,es pasmējos par to resni,tagad esmu kruts. Un tieši šīs sievietes problēma radās grūtniecības pēc. Piekrītu,ka noteikti pirms grūtniecības viņai arī nebija modeles cienīgs ķermenis,taču vai tu maz zini cik grūti ir atgūt figūru pēc grūtniecības? Cik grūti ir grūtniecības laikā kontrolēt ko un cik daudz tu ēd,jo tomēr tu neesi viens-tevī dzīvo vēl viena persona. Visticamāk,ka tu to nemaz nesaproti.
 4  0 atbildēt
Mhm. Un smēķētājiem, kuri cenšas atmest, arī nekad nevajadzēja iesākt. Un zāģeriem ar 3 pirkstiem vajadzēja ievērot drošības pasākumus. Utt. Bet ko ta nu vairs! Jācīnās ar sekām. Un ir ļoti patīkami, ja pārējie atbalsta, nevis nosoda. Tad ir daudz vieglāk. "Lai pirmais akmeni met tas, kurš pats bez grēka!", teica galdnieka dēls apmēram pirms 2000 gadiem...
 4  0 atbildēt
Grūtniecība tur nav vainīga. Tie ir gadus iekopti neveselīgi ēšanas paradumi.
 5  1 atbildēt

Diez gan daudzi laikam nav sapratuši šo stāstu... šī sieviete cenšās notievēt, bet cilvēki, kuri to nesaprot, apsmēja viņu. Vienā brīdī viņa gribēja padoties, bet viņa nepadevās, neaizbrauca mājās, lai turpinātu rīt, bet aizbrauca uz trenniņu un vēl apsmējējiem uzrakstija par to. 

 5  2 atbildēt
Vismazs nav anoreksiķe.
 3  0 atbildēt
Lai izdodas!
 2  0 atbildēt

Liels prieks par šādām sievietēm, novēlu viņai sasniegt mērķi! 

 3  1 atbildēt
Lai viņai viss izdodas!
 2  0 atbildēt
Esmu gana erudīta un ne tev par manu bērnu prāta spējām spriest. Apzinos, ka var būt nelaimes gadījums gaterī, tāpat kā zinu, ka cilvēki kļūst resni nolaidības dēļ. Taču šeit ir stāts par to, ka sieviete cenšas, bet atrodas garīgi apdalīti cilvēki, kuri par viņas izskatu spriež pēc statistikā vairākuma, konkrēto personu nedz pazīstot, nedz zinot iemeslus, kādēļ viņa ir tāda. Sena patiesība liecina, ka vairums ļaužu par otru zina lietas, par ko viņam pašam nav ne jausmas...
 1  0 atbildēt

Harijs būtu apsmējējus vienkārši aizbūris!

 1  0 atbildēt
Ok, man nav tiesību nosodīt viņu par viņas dzīvi un izskatu, pati ne tuvu neesmu ideāla, bet tīri intereses pēc - kā var tik ļoti pieņemties svarā grūtniecības laikā, pat ja pirms tam nebija modeles augums, ja vien neēd burgerus. Bet jā, par apsmējējiem, paliek mazliet pretīgi par to, ka arvien vairāk zūd cilvēcība un takta izjūta. Šaubos, ka viņi paši ir tik ideāli, lai nosodītu citus. Un nedomāju, ka, ja viņi būtu šīs meitenes vietā, tad vēlreiz rīkotos tāpat.
 1  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt
Man darba ir dazas , kas visu laiku ievero dietasun diskute tikai par to ka samazinat svaru bet visas kafiju dzer ar pienu un cukuru un megina man iestastit , ka melna ir neveseliga :
 0  0 atbildēt
Cik kg salatlapu vajag apest lai, organisms raditu 1. kg tauku ? Kads jaunais ķimiķis vareētu izrēķināt man to slinkums darit : Bet ja salatlapam uzlej labi daudz krējuma vai ellas un pieliek klat kotletiti un piekož maizi un kafiju dzer ar pienu un cukuru tad jau tos salatus vajadzes mazak Domaju , ka vismaz tonnu !
 0  0 atbildēt
Drošības noteikumu neievērošana arī ir nolaidība. Tas tā, zināšanai...
 0  0 atbildēt