21

 45  6

Novembrī vīriešus mudina audzēt ūsas un pārbaudīt veselību akcija «Movember». Izrādās, arī sievietēm ir sava apmatojuma audzēšanas akcijas mēnesis, kas saucas «Januhairy», kā laikā aicina neskūt dabisko apmatojumu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentāri 21

0/2000

Skut matinus vai ne, ta ir katra personiga izvele.  Pec butibas daba vinus ir devusi, talak ir izvele, paturet vai noskut. Praktiski, skaists sievietes kermenis var but gan skuts, gan neskuts jo ari viriesu gaume atskiras.  

 11  0 atbildēt

Senāk jau arī neskuva, nekāda traģēdija jau nebija. Padomijā laukos visas vecenes bija neskūtas 😆

 12  1 atbildēt

Nav smuki.

 10  1 atbildēt

Lasot komentārus var redzēt, cik aprobežoti mēdz būt daļa latviešu. Kāda Jums atšķirība, kurš ko skuj? Neviens neliek Jums skatīties vai tikties ar šīm meitenēm, ja jau jums nepatīk. Lai viņas dara, kā vēlas. Kādēļ jāuzspiež kādam kaut ko? Un būs puiši un vīrieši, kam tas patiešām nebūs svarīgi. Jo tiekas jau ar personu, nevis ar ķermeņa apmatojumu vai gludi ādu. Matiņi nemaina personu. Šīs meitenes taču nekomentē par Jūsu apmatojumu vai tā trūkumu.

Svarīgi ir lai cilvēks pats ar sevi ir apmierināts un mīl savu ķermeni. Ceru, ka atradīsiet laimi un saticību savā dzīvē, lai nav jā kritizē citi cilvēki viņu izskata dēļ. Dzīve ir pārāk īsa, lai tam tērētu laiku un dzīvē ir daudz svarīgāku lietu, par ko uztraukties.

Cienīsim viens otru..

 6  1 atbildēt

Dažas te tādas, ka pat noskūtas izskatītos briesmīgi.   

 5  0 atbildēt

Neviens vecis jau nestāv viņām blakus un nekliedz "skujies". Nu neskūsies kādu laiku, pēc tam jau redzēs reakciju un zinās, bija vērts vai nē. Ir cilvēki, kuriem būs vienalga

 5  0 atbildēt

Runājot par matiņu tēmu, es nesen gāju pa veikalu, un pretī nāca kāda sieviete ar vīrieti blakus. Vīrietim bija ūsas, nu nejau kautkādas baigās, vnk tā ataugušas un pa gabalu redzamas. Un tieši tas pats bija sievietei. Es pat sākumā domāju ka man norēgojās. Un galvnais ka viņa nebija nekāda veca vecene, vai kautkāda pelēkā pele. Viss bija smuki, mati krāsoti... Bet tās ūsas.. Damn. Tā bija diena kad dabuju mūža traumu.. 😂😂

 3  0 atbildēt

Ja negrib lai neskujās, nekādas traģēdijas te nav, ziemā siltāk būs. Piedevām, varbūt es dzīvē ko nesaprotu, bet cik zināms viņas jau pašas sev to normu arī uzspieda. Ka iesāka, tā pabeidza, normāla situācija.

 3  1 atbildēt

Janvaris vel pat nav vidu, ka var tadus kuskus izaudzet?   

Un ar spalvainam kaju un padusu focenem jau klimatu neizmainisi!   

Kartejais zurku skrejiens pec milijona ( laiku  

 2  0 atbildēt

Meitenēm būs kūsiņš kā Kristofera bārzda, kā Madonnai astoņdesmitajos.

 2  0 atbildēt

Tā ir sievietes izvēle neskūt, tomēr lai tad neapbižojas, ka nevar atrast veci, vai ja jāguļ ārpus mājas!

 3  2 atbildēt

😐😂

 0  0 atbildēt

manas domas - uzmanības trūkums. un vnk sakot liels FUI

 2  2 atbildēt

Pretīgas izdzimtenes, kuras vienkārši uzmanību grib.

 5  5 atbildēt

TĀS VECENES VISPĀR PRĀTU IZKŪKOJUŠAS?????????

 2  4 atbildēt