45

 468  24

Vai viņa Tevi krāpj?

Dažreiz attiecības izjūk tā dēļ, ka nespēj uzticēties savai draudzenei. Bet, ja Tev ir aizdomas, ka viņa Tevi krāpj, tad pierādījumu meklēšana ir neizbēgams process.

Lūk, daži soļi, ko iesaka darīt, lai uzzinātu to, vai Tava draudzene Tevi krāpj.

Raksts par vīriešiem šeit : Varbūt arī Tevi krāpj?

RAKSTS IR TULKOTS.

Komentāri 45

0/2000

ideāli, tagad zināšu kā atkost manu izdomu draudzeni

 35  1 atbildēt

un šoreiz tu parādi kā esi krāpusi? 

 31  5 atbildēt

uzticēties var tikai un vienīgi savai rokai!

 23  0 atbildēt

Dīvaini, nodzīvoju vairāk kā trīsdesmit gadus kopā ar savu meiteni, bet ne reizi nebija pat iemesla štukot vai mani krāpj. Sievietes uzvedību un funktieri vispār ir grūti izprast, ja ņem pēc raksta, tad aizdomām par krāpšanu jārodas ik uz soļa he he...

 14  0 atbildēt

Es nesaprotu - kāda jēga būt ar otru cilvēku kopā un vazāt viņu aiz deguna, ja ir nepieciešamība meklēt kādu citu. Laikam nekad arī to nesapratīšu.

 14  1 atbildēt

Labi ka man nav draudzenes 

 9  1 atbildēt

Nedomāju, ka šis būtu ūber precīzs veids, kā noteikt vai draudzene tevi krāpj. Ja mans puisis izlasītu šo rakstu viņš domātu, ka es viņu krāpju. 

Meitenes mēdz uzvesties savādi mēneša īpašajās dienās. 

 8  0 atbildēt

maukas maukosies

 7  2 atbildēt

Viss forši, tikai NEKĀDĀ GADĪJUMĀ nevajag lietot tos viltotos "es tevi mīlu" vai jebkādā citā veidā uzspiest šo frāzi... un noteikt ar to arī neko nevar. No manas pieredzes - ja mani sāk terorizēt ar "es tevi mīlu", kamēr es neesmu tādiem vārdiem gatava, un, sevišķi, ja man vēl nav īsti ticības, ka tas tiešām tā varētu arī būt, tad tieši tas ir brīdis, kurā sāku distancēties, kļūt vēsa. Un beigās izrādās, ka tieši šī frāze ir iznīcinājusi attiecības, kuras nesasteigtā veidā varētu būt izdevušās. Tāpat arī šī frāze var pasliktināt situāciju, ja ir attiecībās ierasta. Tie vārdi drausmīgi nogurdina. Dzirdot to bieži, zūd ticība un jēga vārdiem. 

 5  0 atbildēt

Piedošanu, bet sen tādu mēslu nebiju lasījusi. 

 5  0 atbildēt

 5  1 atbildēt
Hmmm tiktiesham palasot so rakstu visi virieshi savas draudzenes atradis sis pazimes.vienigais kam piekritu ir pedejais teikums,ka jauzzticas savai intuicijai.
 2  0 atbildēt

tā nu tas ir, zinu pēc pieredzes no pēdējām attiecībām!

 2  0 atbildēt
Atkal šis slimais murgs. :D
 2  0 atbildēt

nostādiju viņu fakta priekšā - paskatījās , pataustīja , piemērija un palika laimīga , līdz kāds cits nostādija sava fakta priekšā - paskatījās , pie........ !

 1  0 atbildēt

Ou, kas par dumbingu, šādi jau paranoja var piemesties. Šādi visu laiku novērojot, uzmanot var panākt ,ka arī reāli sāks krāpt, jo otram, tad ir tāda sajūta,ka visu laiku neuzticās, nu pilnīgi gaida ,kad tas notiks.

 1  0 atbildēt

Sievietes ir viltīgi radījumi. Sievietes kuras ir sexīgas un foršas UN pietam to lieliski apzinās, veinmēr centīsies pievērst citu vīriešu uzmanību. Tās ir sieviešu rotaļas un ja viņas čalim ir vāji nervi un zemāks pašnovērtējums nekā savai sievietei, viņš jutīsies apdraudēts un viņam vienmēr sekos neuzticības fobija, jo ir sievietes kurām rotaļu robeža ir ļoti plāna un dažkārt arī tiek pārkāpta kā saka YOLO :D Tā kā ja esi vecis kurš grib foršu un iekārojamu sievieti jāaudzē stiprs nervu slānis.

 0  0 atbildēt
Bija intresanti palasīt šo rakstu uzzināju dažas jaunas lietas, tagad vismaz zināšu vai manām aizdomām ir pamats vai tomēr, tās ir tikai liekas aizdomas.
 0  0 atbildēt

Pārāk sarežģīti. Es vienkārši uzdotu jautājumu " Vai Tu mani krāp? " un novērotu reakciju. Bet vairumā gadījumu tas ir jūtams jau pa gabalu.

 0  0 atbildēt

Da labi 

 0  0 atbildēt