local-stats-pixel

Sieviete, kura sūdzējās par neērtām kurpēm, uzzina, ka uzvilka tās nepareizi7

 133  0

To, ka mode prasa upurus, zina visi, bet šai dāmai no Skotijas nācās to tiešā veidā pārbaudīt uz «savas ādas». Viņa visu vakaru sūdzējās par to, ka viņas kurpes ir šausmīgi neērtas un to dēļ viņai sāp kājas.

 

Šis noteikti ir viens no labākajiem septembra virālajiem notikumiem internetā. Vai tev kādreiz ir gadījies uzvilkt kaut ko nepareizi un saprast to tikai vairākas stundas vēlāk?

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 7

0/2000
Smieklīgi. Bet ņemot verā cik nepareizi un pedām nepiemēriti tagad dizaineri veido kurpju zoles,kurpes,nebrīnos ka sanāk nepareizi uzvilkt. Arī šīm kurpēm var redzēt cik nepareiza zole. Nu nav cilvēkam tādas formas pēdas.
 15  0 atbildēt
Labais! Nāk prātā komēdija"Taksis" kur komisārs pus gadu staigāja ar papīru purngalos un vaidēja par neērtiem apaviem!
 8  0 atbildēt

Zeķturus arī daudzas meičas nepareizi valkā - tāpēc arī uzskata par neērtiem.

 7  0 atbildēt

Blondā galvā maz gudrības.  emotion 

 5  0 atbildēt

Reiz sensenos laikos ,kad zale vel bija zalja... isak sakot ,braucam ar pazinju makskeret.Braucam ar mopediem uz 20 km attalu ezeru.Piebraucam ,atstutejam mopedus pie koka(berza)un piegajam pie udens ,tur bija akurat peldvieta un erta pieeja.Peksni pazinja sak mezonigi smieties ...Es jau nobijos ,ka bus parkratijis smadzenes un man vajadzes vest vinju uz trakomaju,bet vins rada sev prieksa un prasa vai es neredzu neko jocigu .Uzreiz pat nesapratu ka vinam zabaku purngali skatas katrs uz savu pusi  emotion Ka gumijniekiem var samainit labo ar kreiso(ja tie vel paris izmerus par lielu)var saprast ,bet to pasu izdarit ar damu kurpem ... emotion 

 2  0 atbildēt

Tādas kurpes var vilkt kaut ar papēžiem uz augšu, vienalga būs neērti. Var izmantot vienam Instagram foto un nolikt plauktā, lai smuki stāv.

 2  0 atbildēt

Jā, piemēram, apenes  emotion 

 1  0 atbildēt